Skiweer Keulen

Weersverwachting in het regeringsdistrict Keulen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het regeringsdistrict Keulen voor 7 dagen


Weer Keulen

Weer in het regeringsdistrict Keulen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regeringsdistrict Keulen voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Keulen

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 415 m Dal 370 m
wo
onweer
5/11 °C 5/11 °C
do
onweer
3/8 °C 3/8 °C
vr
onweer
1/10 °C 1/10 °C
za
regen
1/12 °C 1/12 °C
zo
buien
1/15 °C 1/15 °C
ma
buien
6/13 °C 6/13 °C
di
bewolkt
5/14 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
onweer
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
Berg 415 m 5/11 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/12 °C 1/15 °C 6/13 °C 5/14 °C
Dal 370 m 5/11 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/12 °C 1/15 °C 6/13 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 610 m
wo
buien
4/8 °C 5/8 °C
do
bewolkt
1/7 °C 2/7 °C
vr
buien
-1/10 °C 0/10 °C
za
regen
0/10 °C 1/10 °C
zo
buien
1/12 °C 2/12 °C
ma
onweer
5/11 °C 6/11 °C
di
bewolkt
5/12 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
Berg 690 m 4/8 °C 1/7 °C -1/10 °C 0/10 °C 1/12 °C 5/11 °C 5/12 °C
Dal 610 m 5/8 °C 2/7 °C 0/10 °C 1/10 °C 2/12 °C 6/11 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 417 m Dal 385 m
wo
onweer
5/11 °C 5/11 °C
do
onweer
3/8 °C 3/8 °C
vr
onweer
1/10 °C 1/10 °C
za
regen
1/12 °C 1/12 °C
zo
buien
1/15 °C 1/15 °C
ma
buien
6/13 °C 6/13 °C
di
bewolkt
5/14 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
onweer
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
Berg 417 m 5/11 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/12 °C 1/15 °C 6/13 °C 5/14 °C
Dal 385 m 5/11 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/12 °C 1/15 °C 6/13 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 463 m Dal 436 m
wo
onweer
5/10 °C 5/11 °C
do
onweer
3/7 °C 3/8 °C
vr
onweer
1/9 °C 1/10 °C
za
regen
1/11 °C 1/12 °C
zo
buien
1/14 °C 1/15 °C
ma
buien
6/12 °C 6/13 °C
di
bewolkt
5/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
onweer
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
buien
ma
buien
di
bewolkt
Berg 463 m 5/10 °C 3/7 °C 1/9 °C 1/11 °C 1/14 °C 6/12 °C 5/13 °C
Dal 436 m 5/11 °C 3/8 °C 1/10 °C 1/12 °C 1/15 °C 6/13 °C 5/14 °C
1-4 van 4 skigebieden