Skiweer Lage Tatra

Weersverwachting in de Lage Tatra voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in de Lage Tatra voor 7 dagen


Weer Lage Tatra

Weer in de Lage Tatra voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Lage Tatra voor 10 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Lage Tatra

1-10 van 10 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2004 m Dal 943 m
wo
helder
-6/-1 °C -4/10 °C
do
bewolkt
-3/2 °C 0/13 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 4/12 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 5/11 °C
zo
buien
1/5 °C 4/7 °C
ma
regen
1/5 °C 4/7 °C
di
sneeuwbuien
0/2 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
buien
ma
regen
di
sneeuwbuien
Berg 2004 m -6/-1 °C -3/2 °C -1/2 °C 0/2 °C 1/5 °C 1/5 °C 0/2 °C
Dal 943 m -4/10 °C 0/13 °C 4/12 °C 5/11 °C 4/7 °C 4/7 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 890 m Dal 590 m
wo
bewolkt
-3/11 °C -1/13 °C
do
bewolkt
0/12 °C 2/14 °C
vr
buien
4/11 °C 6/13 °C
za
buien
6/10 °C 8/12 °C
zo
buien
4/6 °C 6/8 °C
ma
bewolkt
4/11 °C 6/13 °C
di
bewolkt
3/12 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 890 m -3/11 °C 0/12 °C 4/11 °C 6/10 °C 4/6 °C 4/11 °C 3/12 °C
Dal 590 m -1/13 °C 2/14 °C 6/13 °C 8/12 °C 6/8 °C 6/13 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 932 m Dal 679 m
wo
helder
-4/10 °C -3/11 °C
do
bewolkt
0/13 °C 1/14 °C
vr
buien
4/12 °C 5/13 °C
za
buien
5/11 °C 6/12 °C
zo
buien
4/7 °C 5/8 °C
ma
regen
4/7 °C 5/8 °C
di
buien
4/12 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
regen
di
buien
Berg 932 m -4/10 °C 0/13 °C 4/12 °C 5/11 °C 4/7 °C 4/7 °C 4/12 °C
Dal 679 m -3/11 °C 1/14 °C 5/13 °C 6/12 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1360 m Dal 1000 m
wo
helder
-5/2 °C -4/9 °C
do
bewolkt
-2/5 °C 0/12 °C
vr
buien
0/5 °C 4/11 °C
za
buien
1/7 °C 5/10 °C
zo
regen
2/6 °C 4/6 °C
ma
regen
2/6 °C 4/6 °C
di
bewolkt
1/8 °C 4/11 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
regen
di
bewolkt
Berg 1360 m -5/2 °C -2/5 °C 0/5 °C 1/7 °C 2/6 °C 2/6 °C 1/8 °C
Dal 1000 m -4/9 °C 0/12 °C 4/11 °C 5/10 °C 4/6 °C 4/6 °C 4/11 °C

Weer in skigebied Berg 1404 m Dal 1135 m
wo
zonnig
-2/10 °C -1/10 °C
do
helder
-2/12 °C -1/12 °C
vr
buien
1/11 °C 2/11 °C
za
buien
3/11 °C 4/11 °C
zo
regen
4/6 °C 5/6 °C
ma
buien
3/7 °C 4/7 °C
di
bewolkt
2/10 °C 3/10 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
Berg 1404 m -2/10 °C -2/12 °C 1/11 °C 3/11 °C 4/6 °C 3/7 °C 2/10 °C
Dal 1135 m -1/10 °C -1/12 °C 2/11 °C 4/11 °C 5/6 °C 4/7 °C 3/10 °C

Weer in skigebied Berg 870 m Dal 650 m
wo
bewolkt
-2/11 °C -1/13 °C
do
bewolkt
1/12 °C 2/14 °C
vr
buien
5/11 °C 6/13 °C
za
buien
7/10 °C 8/12 °C
zo
buien
5/6 °C 6/8 °C
ma
bewolkt
5/11 °C 6/13 °C
di
bewolkt
4/12 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 870 m -2/11 °C 1/12 °C 5/11 °C 7/10 °C 5/6 °C 5/11 °C 4/12 °C
Dal 650 m -1/13 °C 2/14 °C 6/13 °C 8/12 °C 6/8 °C 6/13 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 951 m Dal 671 m
wo
helder
-4/9 °C -3/11 °C
do
bewolkt
0/12 °C 1/14 °C
vr
buien
4/11 °C 5/13 °C
za
buien
5/10 °C 6/12 °C
zo
buien
4/6 °C 5/8 °C
ma
regen
4/6 °C 5/8 °C
di
buien
4/11 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
regen
di
buien
Berg 951 m -4/9 °C 0/12 °C 4/11 °C 5/10 °C 4/6 °C 4/6 °C 4/11 °C
Dal 671 m -3/11 °C 1/14 °C 5/13 °C 6/12 °C 5/8 °C 5/8 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 907 m Dal 760 m
wo
bewolkt
-3/11 °C -2/12 °C
do
bewolkt
0/12 °C 1/13 °C
vr
buien
4/11 °C 5/12 °C
za
buien
6/10 °C 7/11 °C
zo
buien
4/6 °C 5/7 °C
ma
bewolkt
4/11 °C 5/12 °C
di
bewolkt
3/12 °C 4/13 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 907 m -3/11 °C 0/12 °C 4/11 °C 6/10 °C 4/6 °C 4/11 °C 3/12 °C
Dal 760 m -2/12 °C 1/13 °C 5/12 °C 7/11 °C 5/7 °C 5/12 °C 4/13 °C

Weer in skigebied Berg 805 m Dal 695 m
wo
bewolkt
-2/12 °C -2/13 °C
do
bewolkt
1/13 °C 1/14 °C
vr
buien
5/12 °C 5/13 °C
za
buien
7/11 °C 7/12 °C
zo
buien
5/7 °C 5/8 °C
ma
bewolkt
5/12 °C 5/13 °C
di
bewolkt
4/13 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
buien
ma
bewolkt
di
bewolkt
Berg 805 m -2/12 °C 1/13 °C 5/12 °C 7/11 °C 5/7 °C 5/12 °C 4/13 °C
Dal 695 m -2/13 °C 1/14 °C 5/13 °C 7/12 °C 5/8 °C 5/13 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 981 m Dal 880 m
wo
zonnig
0/12 °C 0/13 °C
do
helder
0/14 °C 0/15 °C
vr
buien
3/13 °C 3/14 °C
za
buien
5/13 °C 5/14 °C
zo
regen
6/8 °C 6/9 °C
ma
buien
5/9 °C 5/10 °C
di
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
helder
vr
buien
za
buien
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
Berg 981 m 0/12 °C 0/14 °C 3/13 °C 5/13 °C 6/8 °C 5/9 °C 4/12 °C
Dal 880 m 0/13 °C 0/15 °C 3/14 °C 5/14 °C 6/9 °C 5/10 °C 4/13 °C
1-10 van 10 skigebieden