Skiweer Lemberg (Lwiw)
Weersverwachting in de oblast Lemberg (Lwiw) voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in de oblast Lemberg (Lwiw) voor 7 dagen
Weer Lemberg (Lwiw)
Weer in de oblast Lemberg (Lwiw) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de oblast Lemberg (Lwiw) voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Lemberg (Lwiw)
- Lemberg (Lwiw) – Gaan naar
Bergketen:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1223 m | Dal 671 m |
|---|---|---|
di | 1/6 °C | 3/8 °C |
wo | 0/8 °C | 2/10 °C |
do | -2/12 °C | 0/14 °C |
vr | 2/12 °C | 4/14 °C |
za | 5/9 °C | 7/11 °C |
zo | 3/4 °C | 5/6 °C |
ma | 3/3 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1223 m | 1/6 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 5/9 °C | 3/4 °C | 3/3 °C |
| Dal 671 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 7/11 °C | 5/6 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1232 m | Dal 682 m |
|---|---|---|
di | 1/6 °C | 3/8 °C |
wo | 0/8 °C | 2/10 °C |
do | -2/12 °C | 0/14 °C |
vr | 2/12 °C | 4/14 °C |
za | 5/9 °C | 7/11 °C |
zo | 3/4 °C | 5/6 °C |
ma | 3/3 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1232 m | 1/6 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 5/9 °C | 3/4 °C | 3/3 °C |
| Dal 682 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 7/11 °C | 5/6 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 792 m |
|---|---|---|
di | 2/7 °C | 3/8 °C |
wo | 1/9 °C | 2/10 °C |
do | -1/13 °C | 0/14 °C |
vr | 3/13 °C | 4/14 °C |
za | 6/10 °C | 7/11 °C |
zo | 4/5 °C | 5/6 °C |
ma | 4/4 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1060 m | 2/7 °C | 1/9 °C | -1/13 °C | 3/13 °C | 6/10 °C | 4/5 °C | 4/4 °C |
| Dal 792 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 7/11 °C | 5/6 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 809 m | Dal 583 m |
|---|---|---|
di | 4/9 °C | 4/10 °C |
wo | 3/11 °C | 3/12 °C |
do | 1/15 °C | 1/16 °C |
vr | 5/15 °C | 5/16 °C |
za | 8/12 °C | 8/13 °C |
zo | 6/7 °C | 6/8 °C |
ma | 6/6 °C | 6/7 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 809 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 8/12 °C | 6/7 °C | 6/6 °C |
| Dal 583 m | 4/10 °C | 3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 6/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 367 m | Dal 292 m |
|---|---|---|
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 4/12 °C | 5/12 °C |
do | 3/17 °C | 4/17 °C |
vr | 6/19 °C | 7/19 °C |
za | 9/17 °C | 10/17 °C |
zo | 7/10 °C | 8/10 °C |
ma | 6/8 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 367 m | 5/14 °C | 4/12 °C | 3/17 °C | 6/19 °C | 9/17 °C | 7/10 °C | 6/8 °C |
| Dal 292 m | 6/14 °C | 5/12 °C | 4/17 °C | 7/19 °C | 10/17 °C | 8/10 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 400 m | Dal 280 m |
|---|---|---|
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 4/12 °C | 5/12 °C |
do | 3/17 °C | 4/17 °C |
vr | 6/19 °C | 7/19 °C |
za | 9/17 °C | 10/17 °C |
zo | 7/10 °C | 8/10 °C |
ma | 6/8 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 400 m | 5/14 °C | 4/12 °C | 3/17 °C | 6/19 °C | 9/17 °C | 7/10 °C | 6/8 °C |
| Dal 280 m | 6/14 °C | 5/12 °C | 4/17 °C | 7/19 °C | 10/17 °C | 8/10 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1080 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
di | 1/6 °C | 3/8 °C |
wo | 0/8 °C | 2/10 °C |
do | -2/12 °C | 0/14 °C |
vr | 2/12 °C | 4/14 °C |
za | 5/9 °C | 7/11 °C |
zo | 3/4 °C | 5/6 °C |
ma | 3/3 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1080 m | 1/6 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 5/9 °C | 3/4 °C | 3/3 °C |
| Dal 770 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 7/11 °C | 5/6 °C | 5/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 751 m | Dal 583 m |
|---|---|---|
di | 3/8 °C | 4/10 °C |
wo | 2/10 °C | 3/12 °C |
do | 0/14 °C | 1/16 °C |
vr | 4/14 °C | 5/16 °C |
za | 7/11 °C | 8/13 °C |
zo | 5/6 °C | 6/8 °C |
ma | 5/5 °C | 6/7 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 751 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 7/11 °C | 5/6 °C | 5/5 °C |
| Dal 583 m | 4/10 °C | 3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 6/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 356 m | Dal 299 m |
|---|---|---|
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 4/12 °C | 5/12 °C |
do | 3/17 °C | 4/17 °C |
vr | 6/19 °C | 7/19 °C |
za | 9/17 °C | 10/17 °C |
zo | 7/10 °C | 8/10 °C |
ma | 6/8 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 356 m | 5/14 °C | 4/12 °C | 3/17 °C | 6/19 °C | 9/17 °C | 7/10 °C | 6/8 °C |
| Dal 299 m | 6/14 °C | 5/12 °C | 4/17 °C | 7/19 °C | 10/17 °C | 8/10 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 564 m | Dal 403 m |
|---|---|---|
di | 4/10 °C | 5/11 °C |
wo | 3/12 °C | 4/13 °C |
do | 1/16 °C | 2/17 °C |
vr | 5/16 °C | 6/17 °C |
za | 8/13 °C | 9/14 °C |
zo | 6/8 °C | 7/9 °C |
ma | 6/7 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 564 m | 4/10 °C | 3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 6/7 °C |
| Dal 403 m | 5/11 °C | 4/13 °C | 2/17 °C | 6/17 °C | 9/14 °C | 7/9 °C | 7/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 792 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
di | 3/8 °C | 4/9 °C |
wo | 2/10 °C | 3/11 °C |
do | 0/14 °C | 1/15 °C |
vr | 4/14 °C | 5/15 °C |
za | 7/11 °C | 8/12 °C |
zo | 5/6 °C | 6/7 °C |
ma | 5/5 °C | 6/6 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 792 m | 3/8 °C | 2/10 °C | 0/14 °C | 4/14 °C | 7/11 °C | 5/6 °C | 5/5 °C |
| Dal 642 m | 4/9 °C | 3/11 °C | 1/15 °C | 5/15 °C | 8/12 °C | 6/7 °C | 6/6 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1052 m | Dal 972 m |
|---|---|---|
di | 1/6 °C | 2/7 °C |
wo | 0/8 °C | 1/9 °C |
do | -2/12 °C | -1/13 °C |
vr | 2/12 °C | 3/13 °C |
za | 5/9 °C | 6/10 °C |
zo | 3/4 °C | 4/5 °C |
ma | 3/3 °C | 4/4 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1052 m | 1/6 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 2/12 °C | 5/9 °C | 3/4 °C | 3/3 °C |
| Dal 972 m | 2/7 °C | 1/9 °C | -1/13 °C | 3/13 °C | 6/10 °C | 4/5 °C | 4/4 °C |
| Weer in skigebied | Berg 380 m | Dal 314 m |
|---|---|---|
di | 5/14 °C | 5/14 °C |
wo | 4/12 °C | 4/12 °C |
do | 3/17 °C | 3/17 °C |
vr | 6/19 °C | 6/19 °C |
za | 9/17 °C | 9/17 °C |
zo | 7/10 °C | 7/10 °C |
ma | 6/8 °C | 6/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 380 m | 5/14 °C | 4/12 °C | 3/17 °C | 6/19 °C | 9/17 °C | 7/10 °C | 6/8 °C |
| Dal 314 m | 5/14 °C | 4/12 °C | 3/17 °C | 6/19 °C | 9/17 °C | 7/10 °C | 6/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 589 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
di | 4/10 °C | 4/10 °C |
wo | 3/12 °C | 3/12 °C |
do | 1/16 °C | 1/16 °C |
vr | 5/16 °C | 5/16 °C |
za | 8/13 °C | 8/13 °C |
zo | 6/8 °C | 6/8 °C |
ma | 6/7 °C | 6/7 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 589 m | 4/10 °C | 3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 6/7 °C |
| Dal 500 m | 4/10 °C | 3/12 °C | 1/16 °C | 5/16 °C | 8/13 °C | 6/8 °C | 6/7 °C |
1-14 van 14 skigebieden




