Skiweer Martigny
Weersverwachting in de regio Martigny voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de regio Martigny voor 7 dagen
Weer Martigny
Weer in de regio Martigny voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de regio Martigny voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Martigny
- Martigny – Gaan naar
Dal:
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2427 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
wo | -4/4 °C | 2/12 °C |
do | -6/1 °C | 1/2 °C |
vr | -7/0 °C | 1/2 °C |
za | -6/-1 °C | 0/2 °C |
zo | -10/3 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | 3/14 °C |
di | -3/5 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2427 m | -4/4 °C | -6/1 °C | -7/0 °C | -6/-1 °C | -10/3 °C | -4/2 °C | -3/5 °C |
| Dal 1400 m | 2/12 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/2 °C | -1/13 °C | 3/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
wo | -3/4 °C | 3/11 °C |
do | -3/0 °C | 2/6 °C |
vr | -4/-2 °C | 0/5 °C |
za | -4/0 °C | 1/5 °C |
zo | -7/4 °C | -2/9 °C |
ma | -2/2 °C | 3/11 °C |
di | -1/5 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2220 m | -3/4 °C | -3/0 °C | -4/-2 °C | -4/0 °C | -7/4 °C | -2/2 °C | -1/5 °C |
| Dal 1110 m | 3/11 °C | 2/6 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | -2/9 °C | 3/11 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 471 m | Dal 468 m |
|---|---|---|
wo | 5/17 °C | 5/17 °C |
do | 5/14 °C | 5/14 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 2/18 °C | 2/18 °C |
ma | 6/19 °C | 6/19 °C |
di | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 471 m | 5/17 °C | 5/14 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 6/19 °C | 7/19 °C |
| Dal 468 m | 5/17 °C | 5/14 °C | 4/11 °C | 3/14 °C | 2/18 °C | 6/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1282 m | Dal 1274 m |
|---|---|---|
wo | 2/10 °C | 2/10 °C |
do | 1/5 °C | 1/5 °C |
vr | -1/4 °C | -1/4 °C |
za | 0/4 °C | 0/4 °C |
zo | -3/8 °C | -3/8 °C |
ma | 2/10 °C | 2/10 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1282 m | 2/10 °C | 1/5 °C | -1/4 °C | 0/4 °C | -3/8 °C | 2/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1274 m | 2/10 °C | 1/5 °C | -1/4 °C | 0/4 °C | -3/8 °C | 2/10 °C | 3/10 °C |
1-4 van 4 skigebieden


