Skiweer Rhonedal
Weersverwachting in het Rhonedal voor 19 Skigebieden - Weer in de bergen in het Rhonedal voor 7 dagen
Weer Rhonedal
Weer in het Rhonedal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Rhonedal voor 19 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Rhonedal
- Rhonedal – Gaan naar
Kantons:
Toeristische regio's:
Bergketens:
1-19 van 19 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3330 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
za | -14/-9 °C | -2/13 °C |
zo | -9/-4 °C | 0/17 °C |
ma | -7/-4 °C | 5/17 °C |
di | -7/-1 °C | 7/20 °C |
wo | -5/-1 °C | 8/19 °C |
do | 0/4 °C | 6/24 °C |
vr | 4/6 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3330 m | -14/-9 °C | -9/-4 °C | -7/-4 °C | -7/-1 °C | -5/-1 °C | 0/4 °C | 4/6 °C |
| Dal 1350 m | -2/13 °C | 0/17 °C | 5/17 °C | 7/20 °C | 8/19 °C | 6/24 °C | 9/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2254 m | Dal 985 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/8 °C |
zo | -6/5 °C | -2/13 °C |
ma | -1/2 °C | 3/13 °C |
di | 1/8 °C | 5/16 °C |
wo | 1/8 °C | 7/16 °C |
do | 3/14 °C | 7/22 °C |
vr | 5/15 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2254 m | -7/0 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 985 m | -3/8 °C | -2/13 °C | 3/13 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 7/22 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2927 m | Dal 1510 m |
|---|---|---|
za | -16/-6 °C | -4/2 °C |
zo | -9/-2 °C | -2/10 °C |
ma | -9/-2 °C | 3/9 °C |
di | -8/1 °C | 4/13 °C |
wo | -7/2 °C | 6/13 °C |
do | -2/5 °C | 8/17 °C |
vr | 2/8 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2927 m | -16/-6 °C | -9/-2 °C | -9/-2 °C | -8/1 °C | -7/2 °C | -2/5 °C | 2/8 °C |
| Dal 1510 m | -4/2 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 4/13 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2120 m | Dal 1224 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -6/5 °C | -1/10 °C |
ma | -1/2 °C | 5/9 °C |
di | 1/8 °C | 6/12 °C |
wo | 3/8 °C | 8/12 °C |
do | 3/14 °C | 6/19 °C |
vr | 5/15 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2120 m | -7/0 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1224 m | -3/2 °C | -1/10 °C | 5/9 °C | 6/12 °C | 8/12 °C | 6/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2420 m | Dal 1516 m |
|---|---|---|
za | -9/0 °C | -5/2 °C |
zo | -8/5 °C | -3/13 °C |
ma | -2/2 °C | 2/13 °C |
di | -1/7 °C | 4/16 °C |
wo | 0/2 °C | 5/15 °C |
do | 0/12 °C | 3/20 °C |
vr | 4/15 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2420 m | -9/0 °C | -8/5 °C | -2/2 °C | -1/7 °C | 0/2 °C | 0/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 1516 m | -5/2 °C | -3/13 °C | 2/13 °C | 4/16 °C | 5/15 °C | 3/20 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2532 m | Dal 1476 m |
|---|---|---|
za | -9/2 °C | -4/2 °C |
zo | -6/4 °C | -2/10 °C |
ma | -1/2 °C | 3/9 °C |
di | 0/2 °C | 4/13 °C |
wo | 1/8 °C | 6/13 °C |
do | 3/14 °C | 8/17 °C |
vr | 7/16 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2532 m | -9/2 °C | -6/4 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 3/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 1476 m | -4/2 °C | -2/10 °C | 3/9 °C | 4/13 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 12/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2980 m | Dal 1680 m |
|---|---|---|
za | -16/-7 °C | -5/2 °C |
zo | -9/-3 °C | -3/9 °C |
ma | -9/-3 °C | 2/8 °C |
di | -8/0 °C | 3/12 °C |
wo | -7/1 °C | 5/12 °C |
do | -2/4 °C | 7/16 °C |
vr | 2/7 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2980 m | -16/-7 °C | -9/-3 °C | -9/-3 °C | -8/0 °C | -7/1 °C | -2/4 °C | 2/7 °C |
| Dal 1680 m | -5/2 °C | -3/9 °C | 2/8 °C | 3/12 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2198 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | -3/2 °C |
zo | -6/5 °C | -1/11 °C |
ma | -1/2 °C | 5/10 °C |
di | 1/8 °C | 6/13 °C |
wo | 1/8 °C | 8/13 °C |
do | 3/14 °C | 6/20 °C |
vr | 5/15 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2198 m | -7/0 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1250 m | -3/2 °C | -1/11 °C | 5/10 °C | 6/13 °C | 8/13 °C | 6/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2374 m | Dal 1340 m |
|---|---|---|
za | -7/1 °C | -3/2 °C |
zo | -5/5 °C | -1/15 °C |
ma | 0/2 °C | 4/15 °C |
di | 1/8 °C | 6/18 °C |
wo | 1/8 °C | 7/17 °C |
do | 5/12 °C | 5/22 °C |
vr | 8/14 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2374 m | -7/1 °C | -5/5 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 5/12 °C | 8/14 °C |
| Dal 1340 m | -3/2 °C | -1/15 °C | 4/15 °C | 6/18 °C | 7/17 °C | 5/22 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2427 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
za | -9/0 °C | -3/2 °C |
zo | -8/5 °C | -1/14 °C |
ma | -2/2 °C | 4/14 °C |
di | -1/7 °C | 6/17 °C |
wo | 0/2 °C | 7/16 °C |
do | 0/12 °C | 5/21 °C |
vr | 4/15 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2427 m | -9/0 °C | -8/5 °C | -2/2 °C | -1/7 °C | 0/2 °C | 0/12 °C | 4/15 °C |
| Dal 1400 m | -3/2 °C | -1/14 °C | 4/14 °C | 6/17 °C | 7/16 °C | 5/21 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2220 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
za | -7/0 °C | 0/6 °C |
zo | -6/5 °C | -2/11 °C |
ma | -1/2 °C | 5/11 °C |
di | 1/8 °C | 5/14 °C |
wo | 3/8 °C | 8/14 °C |
do | 3/14 °C | 8/20 °C |
vr | 5/15 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2220 m | -7/0 °C | -6/5 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 3/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1110 m | 0/6 °C | -2/11 °C | 5/11 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 8/20 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2640 m | Dal 1495 m |
|---|---|---|
za | -12/-6 °C | -4/2 °C |
zo | -7/-1 °C | -2/13 °C |
ma | -5/-1 °C | 3/13 °C |
di | -5/2 °C | 5/16 °C |
wo | -3/2 °C | 6/15 °C |
do | 2/7 °C | 4/20 °C |
vr | 6/9 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2640 m | -12/-6 °C | -7/-1 °C | -5/-1 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | 2/7 °C | 6/9 °C |
| Dal 1495 m | -4/2 °C | -2/13 °C | 3/13 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 4/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2309 m | Dal 1381 m |
|---|---|---|
za | -7/1 °C | -4/8 °C |
zo | -5/5 °C | -1/13 °C |
ma | 0/2 °C | 3/13 °C |
di | 1/8 °C | 4/15 °C |
wo | 1/8 °C | 5/15 °C |
do | 5/12 °C | 7/19 °C |
vr | 9/14 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2309 m | -7/1 °C | -5/5 °C | 0/2 °C | 1/8 °C | 1/8 °C | 5/12 °C | 9/14 °C |
| Dal 1381 m | -4/8 °C | -1/13 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 5/15 °C | 7/19 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2443 m | Dal 1230 m |
|---|---|---|
za | -10/2 °C | -3/8 °C |
zo | -8/7 °C | -1/12 °C |
ma | -3/2 °C | 4/11 °C |
di | -2/2 °C | 5/15 °C |
wo | -1/9 °C | 7/15 °C |
do | 0/13 °C | 9/19 °C |
vr | 3/15 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2443 m | -10/2 °C | -8/7 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | 0/13 °C | 3/15 °C |
| Dal 1230 m | -3/8 °C | -1/12 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 9/19 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -3/8 °C |
zo | -6/6 °C | -1/12 °C |
ma | -1/2 °C | 4/11 °C |
di | 0/9 °C | 5/15 °C |
wo | 2/9 °C | 7/15 °C |
do | 4/13 °C | 9/19 °C |
vr | 8/15 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2200 m | -8/2 °C | -6/6 °C | -1/2 °C | 0/9 °C | 2/9 °C | 4/13 °C | 8/15 °C |
| Dal 1260 m | -3/8 °C | -1/12 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 9/19 °C | 13/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2193 m | Dal 1519 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -5/2 °C |
zo | -5/7 °C | -3/10 °C |
ma | 0/2 °C | 2/9 °C |
di | 1/10 °C | 3/13 °C |
wo | 1/10 °C | 5/13 °C |
do | 5/14 °C | 7/17 °C |
vr | 9/16 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2193 m | -7/2 °C | -5/7 °C | 0/2 °C | 1/10 °C | 1/10 °C | 5/14 °C | 9/16 °C |
| Dal 1519 m | -5/2 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2193 m | Dal 1865 m |
|---|---|---|
za | -9/2 °C | -7/2 °C |
zo | -6/6 °C | -4/8 °C |
ma | -1/2 °C | 1/8 °C |
di | 0/8 °C | 2/10 °C |
wo | 2/10 °C | 4/12 °C |
do | 3/16 °C | 5/18 °C |
vr | 7/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2193 m | -9/2 °C | -6/6 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 2/10 °C | 3/16 °C | 7/18 °C |
| Dal 1865 m | -7/2 °C | -4/8 °C | 1/8 °C | 2/10 °C | 4/12 °C | 5/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1439 m | Dal 1281 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/6 °C |
zo | -3/10 °C | -2/11 °C |
ma | 2/9 °C | 3/10 °C |
di | 3/13 °C | 4/14 °C |
wo | 3/12 °C | 4/13 °C |
do | 5/19 °C | 6/20 °C |
vr | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1439 m | -5/2 °C | -3/10 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 3/12 °C | 5/19 °C | 7/21 °C |
| Dal 1281 m | -4/6 °C | -2/11 °C | 3/10 °C | 4/14 °C | 4/13 °C | 6/20 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 471 m | Dal 468 m |
|---|---|---|
za | 0/15 °C | 0/15 °C |
zo | 2/19 °C | 2/19 °C |
ma | 7/19 °C | 7/19 °C |
di | 9/22 °C | 9/22 °C |
wo | 10/21 °C | 10/21 °C |
do | 8/26 °C | 8/26 °C |
vr | 11/28 °C | 11/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 471 m | 0/15 °C | 2/19 °C | 7/19 °C | 9/22 °C | 10/21 °C | 8/26 °C | 11/28 °C |
| Dal 468 m | 0/15 °C | 2/19 °C | 7/19 °C | 9/22 °C | 10/21 °C | 8/26 °C | 11/28 °C |
1-19 van 19 skigebieden





