Skiweer Mendoza
Weersverwachting in de provincie Mendoza voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Mendoza voor 7 dagen
Weer Mendoza
Weer in de provincie Mendoza voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Mendoza voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Mendoza
- Mendoza – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3430 m | Dal 2200 m |
|---|---|---|
vr | -1/3 °C | 4/10 °C |
za | -8/-1 °C | -3/6 °C |
zo | -8/1 °C | -3/8 °C |
ma | -5/3 °C | 0/10 °C |
di | -5/3 °C | 0/10 °C |
wo | -5/4 °C | 0/11 °C |
do | -4/2 °C | 1/9 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3430 m | -1/3 °C | -8/-1 °C | -8/1 °C | -5/3 °C | -5/3 °C | -5/4 °C | -4/2 °C |
| Dal 2200 m | 4/10 °C | -3/6 °C | -3/8 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | 0/11 °C | 1/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3194 m | Dal 2579 m |
|---|---|---|
vr | 0/5 °C | 3/9 °C |
za | -7/1 °C | -4/5 °C |
zo | -7/3 °C | -4/7 °C |
ma | -4/5 °C | -1/9 °C |
di | -4/5 °C | -1/9 °C |
wo | -4/6 °C | -1/10 °C |
do | -3/4 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3194 m | 0/5 °C | -7/1 °C | -7/3 °C | -4/5 °C | -4/5 °C | -4/6 °C | -3/4 °C |
| Dal 2579 m | 3/9 °C | -4/5 °C | -4/7 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3650 m | Dal 3000 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 1/6 °C |
za | -9/-2 °C | -6/2 °C |
zo | -9/0 °C | -6/4 °C |
ma | -6/2 °C | -3/6 °C |
di | -6/2 °C | -3/6 °C |
wo | -6/3 °C | -3/7 °C |
do | -5/1 °C | -2/5 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3650 m | -2/2 °C | -9/-2 °C | -9/0 °C | -6/2 °C | -6/2 °C | -6/3 °C | -5/1 °C |
| Dal 3000 m | 1/6 °C | -6/2 °C | -6/4 °C | -3/6 °C | -3/6 °C | -3/7 °C | -2/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2985 m | Dal 2670 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 3/9 °C |
za | -6/2 °C | -4/2 °C |
zo | -6/4 °C | -4/7 °C |
ma | -3/6 °C | -1/9 °C |
di | -3/6 °C | -1/9 °C |
wo | -3/7 °C | -1/10 °C |
do | -2/5 °C | 0/8 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2985 m | 1/6 °C | -6/2 °C | -6/4 °C | -3/6 °C | -3/6 °C | -3/7 °C | -2/5 °C |
| Dal 2670 m | 3/9 °C | -4/2 °C | -4/7 °C | -1/9 °C | -1/9 °C | -1/10 °C | 0/8 °C |
1-4 van 4 skigebieden



