Skiweer Meraner Land

Weersverwachting in het Meraner Land voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Meraner Land voor 7 dagen


Weer Meraner Land

Weer in het Meraner Land voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Meraner Land voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Meraner Land

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2625 m Dal 1505 m
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/9 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-7/0 °C -2/7 °C
zo
zonnig
-6/5 °C -1/12 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/13 °C
di
helder
-3/9 °C 2/16 °C
wo
helder
-1/11 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
Berg 2625 m -5/2 °C -7/-2 °C -7/0 °C -6/5 °C -3/2 °C -3/9 °C -1/11 °C
Dal 1505 m 0/9 °C -2/2 °C -2/7 °C -1/12 °C 2/13 °C 2/16 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 2350 m Dal 1609 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-6/-1 °C -3/2 °C
za
sneeuwbuien
-6/1 °C -3/2 °C
zo
zonnig
-5/6 °C -2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-2/2 °C 1/12 °C
di
helder
-2/10 °C 1/15 °C
wo
helder
0/12 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
Berg 2350 m -4/2 °C -6/-1 °C -6/1 °C -5/6 °C -2/2 °C -2/10 °C 0/12 °C
Dal 1609 m -1/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -2/11 °C 1/12 °C 1/15 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 2502 m Dal 1601 m
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/2 °C
vr
sneeuwbuien
-7/-2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-7/0 °C -2/2 °C
zo
zonnig
-6/5 °C -1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/12 °C
di
helder
-3/9 °C 2/15 °C
wo
helder
-1/11 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
Berg 2502 m -5/2 °C -7/-2 °C -7/0 °C -6/5 °C -3/2 °C -3/9 °C -1/11 °C
Dal 1601 m 0/2 °C -2/2 °C -2/2 °C -1/11 °C 2/12 °C 2/15 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 3212 m Dal 2011 m
do
sneeuwbuien
-11/-5 °C -2/2 °C
vr
sneeuwbuien
-16/-7 °C -4/1 °C
za
sneeuwbuien
-15/-7 °C -4/2 °C
zo
zonnig
-16/-4 °C -3/8 °C
ma
sneeuwbuien
-10/-2 °C 0/9 °C
di
helder
-10/1 °C 0/12 °C
wo
helder
-7/4 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
helder
Berg 3212 m -11/-5 °C -16/-7 °C -15/-7 °C -16/-4 °C -10/-2 °C -10/1 °C -7/4 °C
Dal 2011 m -2/2 °C -4/1 °C -4/2 °C -3/8 °C 0/9 °C 0/12 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 1814 m Dal 1486 m
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/9 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/7 °C
zo
zonnig
-2/10 °C -1/12 °C
ma
buien
1/11 °C 2/13 °C
di
helder
1/14 °C 2/16 °C
wo
helder
3/16 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
helder
wo
helder
Berg 1814 m -1/2 °C -3/2 °C -3/2 °C -2/10 °C 1/11 °C 1/14 °C 3/16 °C
Dal 1486 m 0/9 °C -2/2 °C -2/7 °C -1/12 °C 2/13 °C 2/16 °C 4/18 °C
1-5 van 5 skigebieden