Skiweer Sarntaler Alpen
Weersverwachting in de Sarntaler Alpen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Sarntaler Alpen voor 7 dagen
Weer Sarntaler Alpen
Weer in de Sarntaler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Sarntaler Alpen voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sarntaler Alpen
- Sarntaler Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Provincie:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2350 m | Dal 1609 m |
|---|---|---|
wo | -6/5 °C | -3/10 °C |
do | -4/2 °C | -1/2 °C |
vr | -5/-3 °C | -2/2 °C |
za | -4/2 °C | -1/2 °C |
zo | -6/2 °C | -3/11 °C |
ma | -3/9 °C | 0/14 °C |
di | -3/10 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2350 m | -6/5 °C | -4/2 °C | -5/-3 °C | -4/2 °C | -6/2 °C | -3/9 °C | -3/10 °C |
| Dal 1609 m | -3/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -3/11 °C | 0/14 °C | 0/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2460 m | Dal 1570 m |
|---|---|---|
wo | -7/4 °C | -4/12 °C |
do | -5/1 °C | -2/2 °C |
vr | -6/-4 °C | -4/2 °C |
za | -5/1 °C | -2/2 °C |
zo | -7/5 °C | -3/6 °C |
ma | -4/8 °C | -2/8 °C |
di | -4/9 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2460 m | -7/4 °C | -5/1 °C | -6/-4 °C | -5/1 °C | -7/5 °C | -4/8 °C | -4/9 °C |
| Dal 1570 m | -4/12 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2260 m | Dal 1538 m |
|---|---|---|
wo | -6/0 °C | -2/11 °C |
do | -7/-2 °C | 0/8 °C |
vr | -8/-2 °C | -1/2 °C |
za | -7/-2 °C | 0/8 °C |
zo | -4/0 °C | -2/12 °C |
ma | -4/1 °C | 1/15 °C |
di | -2/3 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2260 m | -6/0 °C | -7/-2 °C | -8/-2 °C | -7/-2 °C | -4/0 °C | -4/1 °C | -2/3 °C |
| Dal 1538 m | -2/11 °C | 0/8 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | -2/12 °C | 1/15 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1165 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
wo | 3/16 °C | 3/18 °C |
do | 5/8 °C | 5/10 °C |
vr | 4/4 °C | 4/6 °C |
za | 5/9 °C | 5/11 °C |
zo | 2/14 °C | 2/16 °C |
ma | 5/15 °C | 5/17 °C |
di | 6/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1165 m | 3/16 °C | 5/8 °C | 4/4 °C | 5/9 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Dal 1050 m | 3/18 °C | 5/10 °C | 4/6 °C | 5/11 °C | 2/16 °C | 5/17 °C | 6/19 °C |
1-4 van 4 skigebieden


