Skiweer Ortler Alpen
Weersverwachting in de Ortler Alpen voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in de Ortler Alpen voor 7 dagen
Weer Ortler Alpen
Weer in de Ortler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Ortler Alpen voor 9 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ortler Alpen
- Ortler Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Dalen:
Provincies:
Park:
1-9 van 9 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
do | -10/-4 °C | 1/7 °C |
vr | -13/-5 °C | 0/6 °C |
za | -15/-6 °C | -2/6 °C |
zo | -15/-2 °C | -4/10 °C |
ma | -11/-2 °C | 2/9 °C |
di | -13/0 °C | -1/11 °C |
wo | -8/2 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3000 m | -10/-4 °C | -13/-5 °C | -15/-6 °C | -15/-2 °C | -11/-2 °C | -13/0 °C | -8/2 °C |
| Dal 1400 m | 1/7 °C | 0/6 °C | -2/6 °C | -4/10 °C | 2/9 °C | -1/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 1121 m |
|---|---|---|
do | -9/-3 °C | 1/9 °C |
vr | -12/-4 °C | 1/7 °C |
za | -14/-5 °C | 2/11 °C |
zo | -14/-1 °C | 5/13 °C |
ma | -10/-1 °C | 6/12 °C |
di | -12/1 °C | 5/14 °C |
wo | -7/3 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3000 m | -9/-3 °C | -12/-4 °C | -14/-5 °C | -14/-1 °C | -10/-1 °C | -12/1 °C | -7/3 °C |
| Dal 1121 m | 1/9 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 5/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3250 m | Dal 1900 m |
|---|---|---|
do | -11/-5 °C | -1/2 °C |
vr | -14/-6 °C | -3/2 °C |
za | -16/-7 °C | -3/2 °C |
zo | -16/-3 °C | -1/6 °C |
ma | -12/-3 °C | -2/7 °C |
di | -14/-1 °C | -3/11 °C |
wo | -9/1 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3250 m | -11/-5 °C | -14/-6 °C | -16/-7 °C | -16/-3 °C | -12/-3 °C | -14/-1 °C | -9/1 °C |
| Dal 1900 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -3/2 °C | -1/6 °C | -2/7 °C | -3/11 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2625 m | Dal 1505 m |
|---|---|---|
do | -5/1 °C | 0/8 °C |
vr | -6/-4 °C | -1/2 °C |
za | -6/0 °C | -1/7 °C |
zo | -7/5 °C | -2/12 °C |
ma | -5/2 °C | 0/13 °C |
di | -5/6 °C | 0/13 °C |
wo | -1/2 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2625 m | -5/1 °C | -6/-4 °C | -6/0 °C | -7/5 °C | -5/2 °C | -5/6 °C | -1/2 °C |
| Dal 1505 m | 0/8 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/12 °C | 0/13 °C | 0/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3450 m | Dal 2760 m |
|---|---|---|
do | -12/-6 °C | -8/-1 °C |
vr | -15/-7 °C | -11/-2 °C |
za | -17/-8 °C | -13/-3 °C |
zo | -17/-4 °C | -13/1 °C |
ma | -13/-4 °C | -9/1 °C |
di | -15/-2 °C | -11/3 °C |
wo | -10/0 °C | -6/5 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3450 m | -12/-6 °C | -15/-7 °C | -17/-8 °C | -17/-4 °C | -13/-4 °C | -15/-2 °C | -10/0 °C |
| Dal 2760 m | -8/-1 °C | -11/-2 °C | -13/-3 °C | -13/1 °C | -9/1 °C | -11/3 °C | -6/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 1184 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/9 °C |
vr | -5/-2 °C | 0/2 °C |
za | -5/2 °C | 0/8 °C |
zo | -6/7 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | 1/14 °C |
di | -4/8 °C | 1/14 °C |
wo | 0/12 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2250 m | -4/2 °C | -5/-2 °C | -5/2 °C | -6/7 °C | -4/2 °C | -4/8 °C | 0/12 °C |
| Dal 1184 m | 1/9 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | -1/13 °C | 1/14 °C | 1/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1814 m | Dal 1486 m |
|---|---|---|
do | -1/2 °C | 0/8 °C |
vr | -2/1 °C | -1/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/7 °C |
zo | -3/10 °C | -2/12 °C |
ma | -1/11 °C | 0/13 °C |
di | -1/11 °C | 0/13 °C |
wo | 3/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1814 m | -1/2 °C | -2/1 °C | -2/2 °C | -3/10 °C | -1/11 °C | -1/11 °C | 3/15 °C |
| Dal 1486 m | 0/8 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/12 °C | 0/13 °C | 0/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2400 m | Dal 1530 m |
|---|---|---|
do | -7/0 °C | 1/6 °C |
vr | -10/-1 °C | -1/7 °C |
za | -12/-2 °C | -1/7 °C |
zo | -12/2 °C | 1/9 °C |
ma | -8/2 °C | 0/10 °C |
di | -10/4 °C | -1/14 °C |
wo | -5/6 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2400 m | -7/0 °C | -10/-1 °C | -12/-2 °C | -12/2 °C | -8/2 °C | -10/4 °C | -5/6 °C |
| Dal 1530 m | 1/6 °C | -1/7 °C | -1/7 °C | 1/9 °C | 0/10 °C | -1/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1253 m | Dal 1180 m |
|---|---|---|
do | 2/8 °C | 2/8 °C |
vr | 1/7 °C | 1/7 °C |
za | -1/7 °C | -1/7 °C |
zo | -3/11 °C | -3/11 °C |
ma | 3/10 °C | 3/10 °C |
di | 0/12 °C | 0/12 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1253 m | 2/8 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | -3/11 °C | 3/10 °C | 0/12 °C | 6/15 °C |
| Dal 1180 m | 2/8 °C | 1/7 °C | -1/7 °C | -3/11 °C | 3/10 °C | 0/12 °C | 6/15 °C |
1-9 van 9 skigebieden



