Skiweer Midden-Franken
Weersverwachting in Midden-Franken voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in Midden-Franken voor 7 dagen
Weer Midden-Franken
Weer in Midden-Franken voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Midden-Franken voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Midden-Franken
- Midden-Franken – Beperken tot
Bestuursdistricten:
Midden-Franken – Gaan naarBergketen:
Toeristische regio's:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 552 m | Dal 416 m |
|---|---|---|
ma | 5/17 °C | 6/18 °C |
di | 1/8 °C | 3/9 °C |
wo | 0/12 °C | 1/13 °C |
do | 5/11 °C | 6/12 °C |
vr | 3/12 °C | 4/13 °C |
za | 5/9 °C | 6/10 °C |
zo | 7/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 552 m | 5/17 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 5/11 °C | 3/12 °C | 5/9 °C | 7/20 °C |
| Dal 416 m | 6/18 °C | 3/9 °C | 1/13 °C | 6/12 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 523 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
ma | 6/17 °C | 6/18 °C |
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 2/13 °C | 2/14 °C |
do | 6/12 °C | 6/13 °C |
vr | 5/11 °C | 5/12 °C |
za | 6/12 °C | 6/13 °C |
zo | 5/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 523 m | 6/17 °C | 3/9 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/12 °C | 5/19 °C |
| Dal 448 m | 6/18 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 580 m | Dal 527 m |
|---|---|---|
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
di | 1/2 °C | 1/2 °C |
wo | 0/11 °C | 0/11 °C |
do | 5/10 °C | 5/10 °C |
vr | 3/11 °C | 3/11 °C |
za | 5/8 °C | 5/8 °C |
zo | 7/19 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 580 m | 5/16 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 7/19 °C |
| Dal 527 m | 5/16 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | 5/10 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 480 m | Dal 394 m |
|---|---|---|
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 1/10 °C | 1/11 °C |
wo | 1/13 °C | 1/14 °C |
do | 4/13 °C | 4/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/14 °C |
za | 3/13 °C | 3/14 °C |
zo | 3/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 480 m | 4/17 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 4/13 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 3/20 °C |
| Dal 394 m | 4/18 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 3/14 °C | 3/14 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 515 m | Dal 432 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 2/14 °C | 2/14 °C |
do | 6/13 °C | 6/13 °C |
vr | 5/12 °C | 5/12 °C |
za | 6/13 °C | 6/13 °C |
zo | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 515 m | 6/18 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/20 °C |
| Dal 432 m | 6/18 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 488 m | Dal 398 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 1/9 °C | 3/9 °C |
wo | 1/13 °C | 1/13 °C |
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 4/13 °C | 4/13 °C |
za | 6/10 °C | 6/10 °C |
zo | 8/21 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 488 m | 6/18 °C | 1/9 °C | 1/13 °C | 6/12 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 8/21 °C |
| Dal 398 m | 6/18 °C | 3/9 °C | 1/13 °C | 6/12 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 400 m | Dal 340 m |
|---|---|---|
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 1/10 °C | 1/11 °C |
wo | 1/13 °C | 1/14 °C |
do | 4/13 °C | 4/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/14 °C |
za | 3/13 °C | 3/14 °C |
zo | 3/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 400 m | 4/17 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 4/13 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 3/20 °C |
| Dal 340 m | 4/18 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 3/14 °C | 3/14 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 481 m | Dal 449 m |
|---|---|---|
ma | 6/17 °C | 6/18 °C |
di | 1/8 °C | 1/9 °C |
wo | 1/12 °C | 1/13 °C |
do | 6/11 °C | 6/12 °C |
vr | 4/12 °C | 4/13 °C |
za | 6/9 °C | 6/10 °C |
zo | 8/20 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 481 m | 6/17 °C | 1/8 °C | 1/12 °C | 6/11 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 8/20 °C |
| Dal 449 m | 6/18 °C | 1/9 °C | 1/13 °C | 6/12 °C | 4/13 °C | 6/10 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 495 m | Dal 465 m |
|---|---|---|
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 3/9 °C | 3/9 °C |
wo | 1/12 °C | 1/12 °C |
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 5/13 °C | 5/13 °C |
zo | 4/18 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 495 m | 6/17 °C | 3/9 °C | 1/12 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 5/13 °C | 4/18 °C |
| Dal 465 m | 6/17 °C | 3/9 °C | 1/12 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 5/13 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 363 m | Dal 335 m |
|---|---|---|
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 1/11 °C | 1/11 °C |
wo | 1/14 °C | 1/14 °C |
do | 4/14 °C | 4/14 °C |
vr | 3/14 °C | 3/14 °C |
za | 3/14 °C | 3/14 °C |
zo | 3/21 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 363 m | 4/18 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 3/14 °C | 3/14 °C | 3/21 °C |
| Dal 335 m | 4/18 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/14 °C | 3/14 °C | 3/14 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 464 m | Dal 449 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 4/10 °C | 4/10 °C |
wo | 2/13 °C | 2/13 °C |
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/11 °C | 5/11 °C |
za | 7/10 °C | 7/10 °C |
zo | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 464 m | 6/18 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 7/10 °C | 5/20 °C |
| Dal 449 m | 6/18 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 7/10 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
ma | 6/17 °C | 6/18 °C |
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 2/13 °C | 2/14 °C |
do | 6/12 °C | 6/13 °C |
vr | 5/11 °C | 5/12 °C |
za | 6/12 °C | 6/13 °C |
zo | 5/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 520 m | 6/17 °C | 3/9 °C | 2/13 °C | 6/12 °C | 5/11 °C | 6/12 °C | 5/19 °C |
| Dal 490 m | 6/18 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 437 m |
|---|---|---|
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 2/14 °C | 2/14 °C |
do | 6/13 °C | 6/13 °C |
vr | 5/12 °C | 5/12 °C |
za | 6/13 °C | 6/13 °C |
zo | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 465 m | 6/18 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/20 °C |
| Dal 437 m | 6/18 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 610 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
ma | 5/16 °C | 5/16 °C |
di | 1/8 °C | 1/8 °C |
wo | 0/11 °C | 0/11 °C |
do | 5/11 °C | 5/11 °C |
vr | 4/10 °C | 4/10 °C |
za | 4/12 °C | 4/12 °C |
zo | 3/17 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 610 m | 5/16 °C | 1/8 °C | 0/11 °C | 5/11 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 3/17 °C |
| Dal 560 m | 5/16 °C | 1/8 °C | 0/11 °C | 5/11 °C | 4/10 °C | 4/12 °C | 3/17 °C |
1-14 van 14 skigebieden



