Skiweer Roth
Weersverwachting in het bestuursdistrict Roth voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Roth voor 7 dagen
Weer Roth
Weer in het bestuursdistrict Roth voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Roth voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Roth
- Roth – Gaan naar
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 464 m | Dal 449 m |
|---|---|---|
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/14 °C | 5/14 °C |
za | 4/15 °C | 4/15 °C |
zo | 3/17 °C | 3/17 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 5/19 °C | 5/19 °C |
wo | 10/16 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 464 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 4/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 5/19 °C | 10/16 °C |
| Dal 449 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 4/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 5/19 °C | 10/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 437 m |
|---|---|---|
do | 6/12 °C | 6/12 °C |
vr | 5/14 °C | 5/14 °C |
za | 3/16 °C | 3/16 °C |
zo | 3/18 °C | 3/18 °C |
ma | 6/17 °C | 6/17 °C |
di | 6/18 °C | 6/18 °C |
wo | 9/17 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 465 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 3/16 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 9/17 °C |
| Dal 437 m | 6/12 °C | 5/14 °C | 3/16 °C | 3/18 °C | 6/17 °C | 6/18 °C | 9/17 °C |
1-2 van 2 skigebieden



