Skiweer Midden-Karinthië
Weersverwachting in Midden-Karinthië voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Midden-Karinthië voor 7 dagen
Weer Midden-Karinthië
Weer in Midden-Karinthië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Midden-Karinthië voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Midden-Karinthië
- Midden-Karinthië – Gaan naar
Grote regio's:
Districten:
Bergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1840 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -2/5 °C |
za | 0/2 °C | 1/2 °C |
zo | -1/6 °C | 0/7 °C |
ma | -2/10 °C | -1/11 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1840 m | 0/2 °C | -3/2 °C | 0/2 °C | -1/6 °C | -2/10 °C | 1/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 1400 m | 1/2 °C | -2/5 °C | 1/2 °C | 0/7 °C | -1/11 °C | 2/12 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 1042 m |
|---|---|---|
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 1/3 °C | 3/5 °C |
za | 1/2 °C | 1/4 °C |
zo | 2/11 °C | 2/13 °C |
ma | 0/12 °C | 0/14 °C |
di | 6/14 °C | 6/16 °C |
wo | 5/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1340 m | 1/2 °C | 1/3 °C | 1/2 °C | 2/11 °C | 0/12 °C | 6/14 °C | 5/15 °C |
| Dal 1042 m | 1/8 °C | 3/5 °C | 1/4 °C | 2/13 °C | 0/14 °C | 6/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1540 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 0/2 °C |
vr | -2/3 °C | 1/4 °C |
za | -3/2 °C | 1/2 °C |
zo | -1/2 °C | 0/8 °C |
ma | -1/8 °C | -1/13 °C |
di | 0/8 °C | 4/13 °C |
wo | 3/11 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1650 m | -3/2 °C | -2/3 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | 0/8 °C | 3/11 °C |
| Dal 1540 m | 0/2 °C | 1/4 °C | 1/2 °C | 0/8 °C | -1/13 °C | 4/13 °C | 3/13 °C |
1-3 van 3 skigebieden



