Skiweer Sankt Veit an der Glan

Weersverwachting in het district Sankt Veit an der Glan voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Sankt Veit an der Glan voor 7 dagen


Weer Sankt Veit an der Glan

Weer in het district Sankt Veit an der Glan voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Sankt Veit an der Glan voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Sankt Veit an der Glan

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1840 m Dal 1400 m
za
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/7 °C
zo
zonnig
-1/10 °C 0/11 °C
ma
buien
2/11 °C 3/12 °C
di
buien
2/11 °C 3/12 °C
wo
buien
3/14 °C 4/15 °C
do
buien
4/15 °C 5/16 °C
vr
zonnig
5/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
zonnig
Berg 1840 m -1/2 °C -1/10 °C 2/11 °C 2/11 °C 3/14 °C 4/15 °C 5/18 °C
Dal 1400 m 0/7 °C 0/11 °C 3/12 °C 3/12 °C 4/15 °C 5/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1650 m Dal 1540 m
za
sneeuwval
-2/2 °C 0/2 °C
zo
helder
-2/8 °C 0/12 °C
ma
buien
1/9 °C 1/13 °C
di
bewolkt
2/9 °C 4/11 °C
wo
bewolkt
3/11 °C 4/14 °C
do
buien
4/11 °C 4/13 °C
vr
buien
5/14 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
Berg 1650 m -2/2 °C -2/8 °C 1/9 °C 2/9 °C 3/11 °C 4/11 °C 5/14 °C
Dal 1540 m 0/2 °C 0/12 °C 1/13 °C 4/11 °C 4/14 °C 4/13 °C 5/16 °C
1-2 van 2 skigebieden