Skiweer Midwest

Weersverwachting in het Middenwesten van de VS voor 119 Skigebieden - Weer in de bergen in het Middenwesten van de VS voor 7 dagen


Weer Midwest

Weer in het Middenwesten van de VS voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Middenwesten van de VS voor 119 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Midwest

51-119 van 119 skigebieden

Weer in skigebied Berg 389 m Dal 306 m
vr
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
za
zonnig
6/21 °C 7/22 °C
zo
helder
2/17 °C 3/18 °C
ma
onweer
9/20 °C 10/21 °C
di
bewolkt
5/11 °C 6/12 °C
wo
ijzel
0/6 °C 1/7 °C
do
helder
-1/16 °C 0/17 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
ijzel
do
helder
Berg 389 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C
Dal 306 m 12/27 °C 7/22 °C 3/18 °C 10/21 °C 6/12 °C 1/7 °C 0/17 °C

Weer in skigebied Berg 348 m Dal 266 m
vr
zonnig
12/25 °C 12/25 °C
za
zonnig
14/25 °C 14/25 °C
zo
regen
9/24 °C 9/24 °C
ma
onweer
19/24 °C 19/24 °C
di
buien
11/21 °C 11/21 °C
wo
helder
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
2/16 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 348 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C
Dal 266 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 274 m Dal 210 m
vr
helder
6/19 °C 7/20 °C
za
bewolkt
10/25 °C 11/26 °C
zo
zonnig
8/22 °C 9/23 °C
ma
helder
16/28 °C 17/29 °C
di
helder
15/26 °C 16/27 °C
wo
zonnig
6/15 °C 7/16 °C
do
zonnig
1/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 274 m 6/19 °C 10/25 °C 8/22 °C 16/28 °C 15/26 °C 6/15 °C 1/15 °C
Dal 210 m 7/20 °C 11/26 °C 9/23 °C 17/29 °C 16/27 °C 7/16 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 321 m Dal 239 m
vr
zonnig
13/31 °C 13/32 °C
za
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
zo
regen
10/16 °C 10/17 °C
ma
buien
14/17 °C 14/18 °C
di
bewolkt
8/13 °C 8/14 °C
wo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
do
bewolkt
3/18 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 321 m 13/31 °C 13/26 °C 10/16 °C 14/17 °C 8/13 °C 2/13 °C 3/18 °C
Dal 239 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 432 m Dal 356 m
vr
zonnig
12/31 °C 12/31 °C
za
zonnig
12/26 °C 12/26 °C
zo
regen
9/16 °C 9/16 °C
ma
buien
13/17 °C 13/17 °C
di
bewolkt
7/13 °C 7/13 °C
wo
bewolkt
1/13 °C 1/13 °C
do
bewolkt
2/18 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 432 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C
Dal 356 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C

Weer in skigebied Berg 430 m Dal 350 m
vr
zonnig
9/24 °C 9/25 °C
za
zonnig
9/18 °C 9/19 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
ma
bewolkt
6/12 °C 6/13 °C
di
buien
3/6 °C 3/7 °C
wo
helder
1/11 °C 1/12 °C
do
bewolkt
2/21 °C 2/22 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 430 m 9/24 °C 9/18 °C 6/14 °C 6/12 °C 3/6 °C 1/11 °C 2/21 °C
Dal 350 m 9/25 °C 9/19 °C 6/15 °C 6/13 °C 3/7 °C 1/12 °C 2/22 °C

Weer in skigebied Berg 510 m Dal 400 m
vr
zonnig
11/30 °C 12/31 °C
za
zonnig
11/25 °C 12/26 °C
zo
regen
8/15 °C 9/16 °C
ma
buien
12/16 °C 13/17 °C
di
bewolkt
6/12 °C 7/13 °C
wo
bewolkt
0/12 °C 1/13 °C
do
bewolkt
1/17 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 510 m 11/30 °C 11/25 °C 8/15 °C 12/16 °C 6/12 °C 0/12 °C 1/17 °C
Dal 400 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C

Weer in skigebied Berg 526 m Dal 435 m
vr
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
za
zonnig
5/20 °C 6/21 °C
zo
helder
1/16 °C 2/17 °C
ma
onweer
8/19 °C 9/20 °C
di
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
wo
sneeuwval
-1/5 °C 0/6 °C
do
helder
-2/15 °C -1/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
sneeuwval
do
helder
Berg 526 m 10/25 °C 5/20 °C 1/16 °C 8/19 °C 4/10 °C -1/5 °C -2/15 °C
Dal 435 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C

Weer in skigebied Berg 362 m Dal 290 m
vr
zonnig
12/31 °C 13/32 °C
za
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
zo
regen
9/16 °C 10/17 °C
ma
buien
13/17 °C 14/18 °C
di
bewolkt
7/13 °C 8/14 °C
wo
bewolkt
1/13 °C 2/14 °C
do
bewolkt
2/18 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 362 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C
Dal 290 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 218 m
vr
helder
11/21 °C 11/22 °C
za
zonnig
16/26 °C 16/27 °C
zo
onweer
16/27 °C 16/28 °C
ma
onweer
16/27 °C 16/28 °C
di
onweer
15/23 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
do
zonnig
6/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 350 m 11/21 °C 16/26 °C 16/27 °C 16/27 °C 15/23 °C 9/16 °C 6/17 °C
Dal 218 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 335 m Dal 250 m
vr
zonnig
14/35 °C 15/36 °C
za
helder
16/30 °C 17/31 °C
zo
helder
19/33 °C 20/34 °C
ma
bewolkt
15/30 °C 16/31 °C
di
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
wo
helder
7/20 °C 8/21 °C
do
zonnig
10/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 335 m 14/35 °C 16/30 °C 19/33 °C 15/30 °C 9/16 °C 7/20 °C 10/24 °C
Dal 250 m 15/36 °C 17/31 °C 20/34 °C 16/31 °C 10/17 °C 8/21 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 410 m
vr
zonnig
12/30 °C 12/31 °C
za
zonnig
12/25 °C 12/26 °C
zo
regen
9/15 °C 9/16 °C
ma
buien
13/16 °C 13/17 °C
di
bewolkt
7/12 °C 7/13 °C
wo
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
do
bewolkt
2/17 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 470 m 12/30 °C 12/25 °C 9/15 °C 13/16 °C 7/12 °C 1/12 °C 2/17 °C
Dal 410 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C

Weer in skigebied Berg 680 m Dal 570 m
vr
zonnig
11/23 °C 12/24 °C
za
zonnig
4/21 °C 5/22 °C
zo
regen
6/12 °C 7/13 °C
ma
bewolkt
2/7 °C 3/8 °C
di
bewolkt
2/8 °C 3/9 °C
wo
zonnig
-3/17 °C -2/18 °C
do
helder
6/26 °C 7/27 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
Berg 680 m 11/23 °C 4/21 °C 6/12 °C 2/7 °C 2/8 °C -3/17 °C 6/26 °C
Dal 570 m 12/24 °C 5/22 °C 7/13 °C 3/8 °C 3/9 °C -2/18 °C 7/27 °C

Weer in skigebied Berg 457 m Dal 366 m
vr
zonnig
14/34 °C 14/35 °C
za
helder
16/29 °C 16/30 °C
zo
helder
19/32 °C 19/33 °C
ma
bewolkt
15/29 °C 15/30 °C
di
bewolkt
9/15 °C 9/16 °C
wo
helder
7/19 °C 7/20 °C
do
zonnig
10/23 °C 10/24 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 457 m 14/34 °C 16/29 °C 19/32 °C 15/29 °C 9/15 °C 7/19 °C 10/23 °C
Dal 366 m 14/35 °C 16/30 °C 19/33 °C 15/30 °C 9/16 °C 7/20 °C 10/24 °C

Weer in skigebied Berg 405 m Dal 340 m
vr
helder
9/21 °C 9/22 °C
za
buien
13/24 °C 13/25 °C
zo
helder
16/28 °C 16/29 °C
ma
zonnig
17/30 °C 17/31 °C
di
helder
19/30 °C 19/31 °C
wo
buien
14/23 °C 14/24 °C
do
zonnig
9/18 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
zonnig
Berg 405 m 9/21 °C 13/24 °C 16/28 °C 17/30 °C 19/30 °C 14/23 °C 9/18 °C
Dal 340 m 9/22 °C 13/25 °C 16/29 °C 17/31 °C 19/31 °C 14/24 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 470 m Dal 400 m
vr
zonnig
10/24 °C 10/24 °C
za
zonnig
5/16 °C 5/16 °C
zo
bewolkt
3/13 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
7/12 °C 7/12 °C
di
bewolkt
2/7 °C 2/7 °C
wo
sneeuwbuien
0/8 °C 0/8 °C
do
bewolkt
-1/15 °C -1/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
bewolkt
Berg 470 m 10/24 °C 5/16 °C 3/13 °C 7/12 °C 2/7 °C 0/8 °C -1/15 °C
Dal 400 m 10/24 °C 5/16 °C 3/13 °C 7/12 °C 2/7 °C 0/8 °C -1/15 °C

Weer in skigebied Berg 274 m Dal 205 m
vr
helder
6/18 °C 6/18 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
zo
onweer
11/23 °C 11/23 °C
ma
helder
16/26 °C 16/26 °C
di
buien
13/24 °C 13/24 °C
wo
zonnig
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/13 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
helder
zo
onweer
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 274 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C
Dal 205 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 270 m Dal 190 m
vr
helder
3/18 °C 4/18 °C
za
zonnig
7/25 °C 8/25 °C
zo
bewolkt
15/25 °C 16/25 °C
ma
zonnig
15/29 °C 16/29 °C
di
helder
16/28 °C 17/28 °C
wo
bewolkt
10/20 °C 11/20 °C
do
zonnig
3/12 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 270 m 3/18 °C 7/25 °C 15/25 °C 15/29 °C 16/28 °C 10/20 °C 3/12 °C
Dal 190 m 4/18 °C 8/25 °C 16/25 °C 16/29 °C 17/28 °C 11/20 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 360 m Dal 230 m
vr
zonnig
13/31 °C 13/32 °C
za
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
zo
regen
10/16 °C 10/17 °C
ma
buien
14/17 °C 14/18 °C
di
bewolkt
8/13 °C 8/14 °C
wo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
do
bewolkt
3/18 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 360 m 13/31 °C 13/26 °C 10/16 °C 14/17 °C 8/13 °C 2/13 °C 3/18 °C
Dal 230 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 490 m Dal 440 m
vr
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
za
zonnig
9/18 °C 9/18 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 6/14 °C
ma
bewolkt
6/12 °C 6/12 °C
di
buien
3/6 °C 3/6 °C
wo
helder
1/11 °C 1/11 °C
do
bewolkt
2/21 °C 2/21 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 490 m 9/24 °C 9/18 °C 6/14 °C 6/12 °C 3/6 °C 1/11 °C 2/21 °C
Dal 440 m 9/24 °C 9/18 °C 6/14 °C 6/12 °C 3/6 °C 1/11 °C 2/21 °C

Weer in skigebied Berg 280 m Dal 195 m
vr
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
za
zonnig
6/17 °C 6/18 °C
zo
bewolkt
4/14 °C 4/15 °C
ma
bewolkt
8/13 °C 8/14 °C
di
bewolkt
3/8 °C 3/9 °C
wo
sneeuwbuien
1/9 °C 1/10 °C
do
bewolkt
0/16 °C 0/17 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
bewolkt
Berg 280 m 11/25 °C 6/17 °C 4/14 °C 8/13 °C 3/8 °C 1/9 °C 0/16 °C
Dal 195 m 11/26 °C 6/18 °C 4/15 °C 8/14 °C 3/9 °C 1/10 °C 0/17 °C

Weer in skigebied Berg 270 m Dal 200 m
vr
helder
3/18 °C 4/18 °C
za
zonnig
7/25 °C 8/25 °C
zo
bewolkt
15/25 °C 16/25 °C
ma
zonnig
15/29 °C 16/29 °C
di
helder
16/28 °C 17/28 °C
wo
bewolkt
10/20 °C 11/20 °C
do
zonnig
3/12 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 270 m 3/18 °C 7/25 °C 15/25 °C 15/29 °C 16/28 °C 10/20 °C 3/12 °C
Dal 200 m 4/18 °C 8/25 °C 16/25 °C 16/29 °C 17/28 °C 11/20 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 357 m Dal 297 m
vr
helder
10/21 °C 11/22 °C
za
zonnig
15/26 °C 16/27 °C
zo
onweer
15/27 °C 16/28 °C
ma
onweer
15/27 °C 16/28 °C
di
onweer
14/23 °C 15/24 °C
wo
zonnig
8/16 °C 9/17 °C
do
zonnig
5/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 357 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C
Dal 297 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 400 m Dal 300 m
vr
zonnig
12/31 °C 13/32 °C
za
zonnig
12/26 °C 13/27 °C
zo
regen
9/16 °C 10/17 °C
ma
buien
13/17 °C 14/18 °C
di
bewolkt
7/13 °C 8/14 °C
wo
bewolkt
1/13 °C 2/14 °C
do
bewolkt
2/18 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 400 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C
Dal 300 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 380 m Dal 330 m
vr
zonnig
10/25 °C 11/25 °C
za
zonnig
5/17 °C 6/17 °C
zo
bewolkt
3/14 °C 4/14 °C
ma
bewolkt
7/13 °C 8/13 °C
di
bewolkt
2/8 °C 3/8 °C
wo
sneeuwbuien
0/9 °C 1/9 °C
do
bewolkt
-1/16 °C 0/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
bewolkt
Berg 380 m 10/25 °C 5/17 °C 3/14 °C 7/13 °C 2/8 °C 0/9 °C -1/16 °C
Dal 330 m 11/25 °C 6/17 °C 4/14 °C 8/13 °C 3/8 °C 1/9 °C 0/16 °C

Weer in skigebied Berg 280 m Dal 210 m
vr
helder
6/18 °C 6/18 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
zo
onweer
11/23 °C 11/23 °C
ma
helder
16/26 °C 16/26 °C
di
buien
13/24 °C 13/24 °C
wo
zonnig
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/13 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
helder
zo
onweer
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 280 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C
Dal 210 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 440 m Dal 330 m
vr
bewolkt
7/14 °C 7/15 °C
za
bewolkt
1/12 °C 1/13 °C
zo
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
ma
bewolkt
1/3 °C 2/4 °C
di
sneeuwval
1/6 °C 1/7 °C
wo
zonnig
0/14 °C 0/15 °C
do
zonnig
6/21 °C 6/22 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
sneeuwval
ma
bewolkt
di
sneeuwval
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 440 m 7/14 °C 1/12 °C 1/2 °C 1/3 °C 1/6 °C 0/14 °C 6/21 °C
Dal 330 m 7/15 °C 1/13 °C 1/2 °C 2/4 °C 1/7 °C 0/15 °C 6/22 °C

Weer in skigebied Berg 380 m Dal 330 m
vr
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
13/24 °C 14/25 °C
zo
regen
8/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
18/23 °C 19/24 °C
di
buien
10/20 °C 11/21 °C
wo
helder
5/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 380 m 11/24 °C 13/24 °C 8/23 °C 18/23 °C 10/20 °C 5/12 °C 1/15 °C
Dal 330 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 371 m Dal 290 m
vr
zonnig
13/31 °C 13/32 °C
za
zonnig
13/26 °C 13/27 °C
zo
regen
10/16 °C 10/17 °C
ma
buien
14/17 °C 14/18 °C
di
bewolkt
8/13 °C 8/14 °C
wo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
do
bewolkt
3/18 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 371 m 13/31 °C 13/26 °C 10/16 °C 14/17 °C 8/13 °C 2/13 °C 3/18 °C
Dal 290 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 370 m Dal 310 m
vr
zonnig
12/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
14/24 °C 14/25 °C
zo
regen
9/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
19/23 °C 19/24 °C
di
buien
11/20 °C 11/21 °C
wo
helder
6/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
2/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 370 m 12/24 °C 14/24 °C 9/23 °C 19/23 °C 11/20 °C 6/12 °C 2/15 °C
Dal 310 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 310 m Dal 260 m
vr
zonnig
13/32 °C 13/32 °C
za
zonnig
13/27 °C 13/27 °C
zo
regen
10/17 °C 10/17 °C
ma
buien
14/18 °C 14/18 °C
di
bewolkt
8/14 °C 8/14 °C
wo
bewolkt
2/14 °C 2/14 °C
do
bewolkt
3/19 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 310 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C
Dal 260 m 13/32 °C 13/27 °C 10/17 °C 14/18 °C 8/14 °C 2/14 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 364 m Dal 296 m
vr
helder
10/21 °C 10/21 °C
za
zonnig
15/26 °C 15/26 °C
zo
onweer
15/27 °C 15/27 °C
ma
onweer
15/27 °C 15/27 °C
di
onweer
14/23 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
do
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 364 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C
Dal 296 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 391 m Dal 314 m
vr
helder
10/20 °C 10/21 °C
za
zonnig
15/25 °C 15/26 °C
zo
onweer
15/26 °C 15/27 °C
ma
onweer
15/26 °C 15/27 °C
di
onweer
14/22 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/15 °C 8/16 °C
do
zonnig
5/16 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 391 m 10/20 °C 15/25 °C 15/26 °C 15/26 °C 14/22 °C 8/15 °C 5/16 °C
Dal 314 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 304 m Dal 240 m
vr
helder
11/21 °C 11/22 °C
za
zonnig
16/26 °C 16/27 °C
zo
onweer
16/27 °C 16/28 °C
ma
onweer
16/27 °C 16/28 °C
di
onweer
15/23 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
do
zonnig
6/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 304 m 11/21 °C 16/26 °C 16/27 °C 16/27 °C 15/23 °C 9/16 °C 6/17 °C
Dal 240 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 530 m Dal 460 m
vr
zonnig
11/25 °C 11/26 °C
za
zonnig
6/20 °C 6/21 °C
zo
helder
2/16 °C 2/17 °C
ma
onweer
9/19 °C 9/20 °C
di
bewolkt
5/10 °C 5/11 °C
wo
sneeuwval
0/5 °C 0/6 °C
do
helder
-1/15 °C -1/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
sneeuwval
do
helder
Berg 530 m 11/25 °C 6/20 °C 2/16 °C 9/19 °C 5/10 °C 0/5 °C -1/15 °C
Dal 460 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C

Weer in skigebied Berg 369 m Dal 317 m
vr
helder
6/19 °C 6/19 °C
za
bewolkt
10/25 °C 10/25 °C
zo
zonnig
8/22 °C 8/22 °C
ma
helder
16/28 °C 16/28 °C
di
helder
15/26 °C 15/26 °C
wo
zonnig
6/15 °C 6/15 °C
do
zonnig
1/15 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 369 m 6/19 °C 10/25 °C 8/22 °C 16/28 °C 15/26 °C 6/15 °C 1/15 °C
Dal 317 m 6/19 °C 10/25 °C 8/22 °C 16/28 °C 15/26 °C 6/15 °C 1/15 °C

Weer in skigebied Berg 746 m Dal 693 m
vr
zonnig
11/22 °C 11/23 °C
za
zonnig
4/20 °C 4/21 °C
zo
regen
6/11 °C 6/12 °C
ma
bewolkt
2/6 °C 2/7 °C
di
bewolkt
2/7 °C 2/8 °C
wo
zonnig
-3/16 °C -3/17 °C
do
helder
6/25 °C 6/26 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
zonnig
do
helder
Berg 746 m 11/22 °C 4/20 °C 6/11 °C 2/6 °C 2/7 °C -3/16 °C 6/25 °C
Dal 693 m 11/23 °C 4/21 °C 6/12 °C 2/7 °C 2/8 °C -3/17 °C 6/26 °C

Weer in skigebied Berg 443 m Dal 385 m
vr
zonnig
9/24 °C 9/24 °C
za
zonnig
9/18 °C 9/18 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 6/14 °C
ma
bewolkt
6/12 °C 6/12 °C
di
buien
3/6 °C 3/6 °C
wo
helder
1/11 °C 1/11 °C
do
bewolkt
2/21 °C 2/21 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
buien
wo
helder
do
bewolkt
Berg 443 m 9/24 °C 9/18 °C 6/14 °C 6/12 °C 3/6 °C 1/11 °C 2/21 °C
Dal 385 m 9/24 °C 9/18 °C 6/14 °C 6/12 °C 3/6 °C 1/11 °C 2/21 °C

Weer in skigebied Berg 350 m Dal 295 m
vr
helder
10/20 °C 11/21 °C
za
zonnig
15/25 °C 16/26 °C
zo
onweer
15/26 °C 16/27 °C
ma
onweer
15/26 °C 16/27 °C
di
onweer
14/22 °C 15/23 °C
wo
zonnig
8/15 °C 9/16 °C
do
zonnig
5/16 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 350 m 10/20 °C 15/25 °C 15/26 °C 15/26 °C 14/22 °C 8/15 °C 5/16 °C
Dal 295 m 11/21 °C 16/26 °C 16/27 °C 16/27 °C 15/23 °C 9/16 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 284 m Dal 214 m
vr
helder
11/22 °C 11/22 °C
za
zonnig
16/27 °C 16/27 °C
zo
onweer
16/28 °C 16/28 °C
ma
onweer
16/28 °C 16/28 °C
di
onweer
15/24 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/17 °C 9/17 °C
do
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 284 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C
Dal 214 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 258 m Dal 241 m
vr
helder
11/21 °C 11/22 °C
za
zonnig
16/26 °C 16/27 °C
zo
onweer
16/27 °C 16/28 °C
ma
onweer
16/27 °C 16/28 °C
di
onweer
15/23 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/16 °C 9/17 °C
do
zonnig
6/17 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 258 m 11/21 °C 16/26 °C 16/27 °C 16/27 °C 15/23 °C 9/16 °C 6/17 °C
Dal 241 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 286 m Dal 244 m
vr
zonnig
14/35 °C 15/36 °C
za
helder
16/30 °C 17/31 °C
zo
helder
19/33 °C 20/34 °C
ma
bewolkt
15/30 °C 16/31 °C
di
bewolkt
9/16 °C 10/17 °C
wo
helder
7/20 °C 8/21 °C
do
zonnig
10/24 °C 11/25 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
helder
do
zonnig
Berg 286 m 14/35 °C 16/30 °C 19/33 °C 15/30 °C 9/16 °C 7/20 °C 10/24 °C
Dal 244 m 15/36 °C 17/31 °C 20/34 °C 16/31 °C 10/17 °C 8/21 °C 11/25 °C

Weer in skigebied Berg 270 m Dal 240 m
vr
zonnig
12/25 °C 13/26 °C
za
zonnig
14/25 °C 15/26 °C
zo
regen
9/24 °C 10/25 °C
ma
onweer
19/24 °C 20/25 °C
di
buien
11/21 °C 12/22 °C
wo
helder
6/13 °C 7/14 °C
do
zonnig
2/16 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 270 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C
Dal 240 m 13/26 °C 15/26 °C 10/25 °C 20/25 °C 12/22 °C 7/14 °C 3/17 °C

Weer in skigebied Berg 320 m Dal 270 m
vr
helder
3/17 °C 3/18 °C
za
zonnig
7/24 °C 7/25 °C
zo
bewolkt
15/24 °C 15/25 °C
ma
zonnig
15/28 °C 15/29 °C
di
helder
16/27 °C 16/28 °C
wo
bewolkt
10/19 °C 10/20 °C
do
zonnig
3/11 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 320 m 3/17 °C 7/24 °C 15/24 °C 15/28 °C 16/27 °C 10/19 °C 3/11 °C
Dal 270 m 3/18 °C 7/25 °C 15/25 °C 15/29 °C 16/28 °C 10/20 °C 3/12 °C

Weer in skigebied Berg 225 m Dal 184 m
vr
helder
10/21 °C 10/21 °C
za
zonnig
15/26 °C 15/26 °C
zo
onweer
15/27 °C 15/27 °C
ma
onweer
15/27 °C 15/27 °C
di
onweer
14/23 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
do
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 225 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C
Dal 184 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 322 m Dal 271 m
vr
zonnig
12/25 °C 12/25 °C
za
zonnig
14/25 °C 14/25 °C
zo
regen
9/24 °C 9/24 °C
ma
onweer
19/24 °C 19/24 °C
di
buien
11/21 °C 11/21 °C
wo
helder
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
2/16 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 322 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C
Dal 271 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 392 m Dal 296 m
vr
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
13/24 °C 14/25 °C
zo
regen
8/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
18/23 °C 19/24 °C
di
buien
10/20 °C 11/21 °C
wo
helder
5/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 392 m 11/24 °C 13/24 °C 8/23 °C 18/23 °C 10/20 °C 5/12 °C 1/15 °C
Dal 296 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 415 m Dal 380 m
vr
zonnig
11/26 °C 11/26 °C
za
zonnig
6/21 °C 6/21 °C
zo
helder
2/17 °C 2/17 °C
ma
onweer
9/20 °C 9/20 °C
di
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
wo
sneeuwval
0/6 °C 0/6 °C
do
helder
-1/16 °C -1/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
sneeuwval
do
helder
Berg 415 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C
Dal 380 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C

Weer in skigebied Berg 390 m Dal 350 m
vr
helder
6/19 °C 6/19 °C
za
bewolkt
10/25 °C 10/25 °C
zo
zonnig
8/22 °C 8/22 °C
ma
helder
16/28 °C 16/28 °C
di
helder
15/26 °C 15/26 °C
wo
zonnig
6/15 °C 6/15 °C
do
zonnig
1/15 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 390 m 6/19 °C 10/25 °C 8/22 °C 16/28 °C 15/26 °C 6/15 °C 1/15 °C
Dal 350 m 6/19 °C 10/25 °C 8/22 °C 16/28 °C 15/26 °C 6/15 °C 1/15 °C

Weer in skigebied Berg 233 m Dal 188 m
vr
helder
6/18 °C 6/18 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
zo
onweer
11/23 °C 11/23 °C
ma
helder
16/26 °C 16/26 °C
di
buien
13/24 °C 13/24 °C
wo
zonnig
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/13 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
helder
zo
onweer
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 233 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C
Dal 188 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 293 m Dal 248 m
vr
zonnig
12/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
14/24 °C 14/25 °C
zo
regen
9/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
19/23 °C 19/24 °C
di
buien
11/20 °C 11/21 °C
wo
helder
6/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
2/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 293 m 12/24 °C 14/24 °C 9/23 °C 19/23 °C 11/20 °C 6/12 °C 2/15 °C
Dal 248 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 430 m Dal 382 m
vr
helder
6/18 °C 6/19 °C
za
bewolkt
10/24 °C 10/25 °C
zo
zonnig
8/21 °C 8/22 °C
ma
helder
16/27 °C 16/28 °C
di
helder
15/25 °C 15/26 °C
wo
zonnig
6/14 °C 6/15 °C
do
zonnig
1/14 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 430 m 6/18 °C 10/24 °C 8/21 °C 16/27 °C 15/25 °C 6/14 °C 1/14 °C
Dal 382 m 6/19 °C 10/25 °C 8/22 °C 16/28 °C 15/26 °C 6/15 °C 1/15 °C

Weer in skigebied Berg 385 m Dal 316 m
vr
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
13/24 °C 14/25 °C
zo
regen
8/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
18/23 °C 19/24 °C
di
buien
10/20 °C 11/21 °C
wo
helder
5/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 385 m 11/24 °C 13/24 °C 8/23 °C 18/23 °C 10/20 °C 5/12 °C 1/15 °C
Dal 316 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 542 m Dal 493 m
vr
zonnig
10/25 °C 11/26 °C
za
zonnig
5/20 °C 6/21 °C
zo
helder
1/16 °C 2/17 °C
ma
onweer
8/19 °C 9/20 °C
di
bewolkt
4/10 °C 5/11 °C
wo
sneeuwval
-1/5 °C 0/6 °C
do
helder
-2/15 °C -1/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
sneeuwval
do
helder
Berg 542 m 10/25 °C 5/20 °C 1/16 °C 8/19 °C 4/10 °C -1/5 °C -2/15 °C
Dal 493 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C

Weer in skigebied Berg 325 m Dal 221 m
vr
bewolkt
5/18 °C 6/19 °C
za
bewolkt
8/17 °C 9/18 °C
zo
zonnig
4/19 °C 5/20 °C
ma
helder
8/23 °C 9/24 °C
di
regen
6/19 °C 7/20 °C
wo
bewolkt
3/8 °C 4/9 °C
do
zonnig
1/9 °C 2/10 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 325 m 5/18 °C 8/17 °C 4/19 °C 8/23 °C 6/19 °C 3/8 °C 1/9 °C
Dal 221 m 6/19 °C 9/18 °C 5/20 °C 9/24 °C 7/20 °C 4/9 °C 2/10 °C

Weer in skigebied Berg 300 m Dal 260 m
vr
helder
6/18 °C 6/18 °C
za
helder
11/23 °C 11/23 °C
zo
onweer
11/23 °C 11/23 °C
ma
helder
16/26 °C 16/26 °C
di
buien
13/24 °C 13/24 °C
wo
zonnig
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/13 °C 1/13 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
helder
zo
onweer
ma
helder
di
buien
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 300 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C
Dal 260 m 6/18 °C 11/23 °C 11/23 °C 16/26 °C 13/24 °C 6/13 °C 1/13 °C

Weer in skigebied Berg 436 m Dal 400 m
vr
zonnig
11/24 °C 11/24 °C
za
zonnig
13/24 °C 13/24 °C
zo
regen
8/23 °C 8/23 °C
ma
onweer
18/23 °C 18/23 °C
di
buien
10/20 °C 10/20 °C
wo
helder
5/12 °C 5/12 °C
do
zonnig
1/15 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 436 m 11/24 °C 13/24 °C 8/23 °C 18/23 °C 10/20 °C 5/12 °C 1/15 °C
Dal 400 m 11/24 °C 13/24 °C 8/23 °C 18/23 °C 10/20 °C 5/12 °C 1/15 °C

Weer in skigebied Berg 220 m Dal 200 m
vr
helder
11/22 °C 11/22 °C
za
zonnig
16/27 °C 16/27 °C
zo
onweer
16/28 °C 16/28 °C
ma
onweer
16/28 °C 16/28 °C
di
onweer
15/24 °C 15/24 °C
wo
zonnig
9/17 °C 9/17 °C
do
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 220 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C
Dal 200 m 11/22 °C 16/27 °C 16/28 °C 16/28 °C 15/24 °C 9/17 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 415 m Dal 377 m
vr
zonnig
11/26 °C 11/26 °C
za
zonnig
6/21 °C 6/21 °C
zo
helder
2/17 °C 2/17 °C
ma
onweer
9/20 °C 9/20 °C
di
bewolkt
5/11 °C 5/11 °C
wo
sneeuwval
0/6 °C 0/6 °C
do
helder
-1/16 °C -1/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
bewolkt
wo
sneeuwval
do
helder
Berg 415 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C
Dal 377 m 11/26 °C 6/21 °C 2/17 °C 9/20 °C 5/11 °C 0/6 °C -1/16 °C

Weer in skigebied Berg 217 m Dal 195 m
vr
helder
10/21 °C 10/21 °C
za
zonnig
15/26 °C 15/26 °C
zo
onweer
15/27 °C 15/27 °C
ma
onweer
15/27 °C 15/27 °C
di
onweer
14/23 °C 14/23 °C
wo
zonnig
8/16 °C 8/16 °C
do
zonnig
5/17 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
zonnig
zo
onweer
ma
onweer
di
onweer
wo
zonnig
do
zonnig
Berg 217 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C
Dal 195 m 10/21 °C 15/26 °C 15/27 °C 15/27 °C 14/23 °C 8/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 328 m Dal 283 m
vr
zonnig
11/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
13/24 °C 14/25 °C
zo
regen
8/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
18/23 °C 19/24 °C
di
buien
10/20 °C 11/21 °C
wo
helder
5/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
1/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 328 m 11/24 °C 13/24 °C 8/23 °C 18/23 °C 10/20 °C 5/12 °C 1/15 °C
Dal 283 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 216 m Dal 185 m
vr
bewolkt
6/19 °C 6/19 °C
za
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
zo
zonnig
5/20 °C 5/20 °C
ma
helder
9/24 °C 9/24 °C
di
regen
7/20 °C 7/20 °C
wo
bewolkt
4/9 °C 4/9 °C
do
zonnig
2/10 °C 2/10 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 216 m 6/19 °C 9/18 °C 5/20 °C 9/24 °C 7/20 °C 4/9 °C 2/10 °C
Dal 185 m 6/19 °C 9/18 °C 5/20 °C 9/24 °C 7/20 °C 4/9 °C 2/10 °C

Weer in skigebied Berg 228 m Dal 196 m
vr
buien
10/27 °C 10/27 °C
za
zonnig
8/22 °C 8/22 °C
zo
helder
4/12 °C 4/12 °C
ma
onweer
10/23 °C 10/23 °C
di
buien
9/21 °C 9/21 °C
wo
ijzel
3/9 °C 3/9 °C
do
helder
0/13 °C 0/13 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
buien
wo
ijzel
do
helder
Berg 228 m 10/27 °C 8/22 °C 4/12 °C 10/23 °C 9/21 °C 3/9 °C 0/13 °C
Dal 196 m 10/27 °C 8/22 °C 4/12 °C 10/23 °C 9/21 °C 3/9 °C 0/13 °C

Weer in skigebied Berg 450 m Dal 400 m
vr
buien
8/23 °C 8/24 °C
za
zonnig
7/19 °C 7/20 °C
zo
helder
2/9 °C 2/10 °C
ma
onweer
8/21 °C 8/22 °C
di
buien
7/18 °C 7/19 °C
wo
sneeuwbuien
1/6 °C 1/7 °C
do
helder
-1/10 °C -1/11 °C
Weer in
skigebied
vr
buien
za
zonnig
zo
helder
ma
onweer
di
buien
wo
sneeuwbuien
do
helder
Berg 450 m 8/23 °C 7/19 °C 2/9 °C 8/21 °C 7/18 °C 1/6 °C -1/10 °C
Dal 400 m 8/24 °C 7/20 °C 2/10 °C 8/22 °C 7/19 °C 1/7 °C -1/11 °C

Weer in skigebied Berg 372 m Dal 335 m
vr
zonnig
12/24 °C 12/25 °C
za
zonnig
14/24 °C 14/25 °C
zo
regen
9/23 °C 9/24 °C
ma
onweer
19/23 °C 19/24 °C
di
buien
11/20 °C 11/21 °C
wo
helder
6/12 °C 6/13 °C
do
zonnig
2/15 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 372 m 12/24 °C 14/24 °C 9/23 °C 19/23 °C 11/20 °C 6/12 °C 2/15 °C
Dal 335 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C

Weer in skigebied Berg 451 m Dal 430 m
vr
helder
3/20 °C 3/20 °C
za
helder
3/12 °C 3/12 °C
zo
bewolkt
1/8 °C 1/8 °C
ma
bewolkt
3/10 °C 3/10 °C
di
bewolkt
-2/3 °C -2/3 °C
wo
bewolkt
-3/5 °C -3/5 °C
do
helder
-2/10 °C -2/10 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
helder
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
helder
Berg 451 m 3/20 °C 3/12 °C 1/8 °C 3/10 °C -2/3 °C -3/5 °C -2/10 °C
Dal 430 m 3/20 °C 3/12 °C 1/8 °C 3/10 °C -2/3 °C -3/5 °C -2/10 °C

Weer in skigebied Berg 316 m Dal 280 m
vr
zonnig
12/31 °C 13/31 °C
za
zonnig
12/26 °C 13/26 °C
zo
regen
9/16 °C 10/16 °C
ma
buien
13/17 °C 14/17 °C
di
bewolkt
7/13 °C 8/13 °C
wo
bewolkt
1/13 °C 2/13 °C
do
bewolkt
2/18 °C 3/18 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 316 m 12/31 °C 12/26 °C 9/16 °C 13/17 °C 7/13 °C 1/13 °C 2/18 °C
Dal 280 m 13/31 °C 13/26 °C 10/16 °C 14/17 °C 8/13 °C 2/13 °C 3/18 °C

Weer in skigebied Berg 248 m Dal 219 m
vr
bewolkt
6/19 °C 6/19 °C
za
bewolkt
9/18 °C 9/18 °C
zo
zonnig
5/20 °C 5/20 °C
ma
helder
9/24 °C 9/24 °C
di
regen
7/20 °C 7/20 °C
wo
bewolkt
4/9 °C 4/9 °C
do
zonnig
2/10 °C 2/10 °C
Weer in
skigebied
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
helder
di
regen
wo
bewolkt
do
zonnig
Berg 248 m 6/19 °C 9/18 °C 5/20 °C 9/24 °C 7/20 °C 4/9 °C 2/10 °C
Dal 219 m 6/19 °C 9/18 °C 5/20 °C 9/24 °C 7/20 °C 4/9 °C 2/10 °C

Weer in skigebied Berg 309 m Dal 273 m
vr
zonnig
12/25 °C 12/25 °C
za
zonnig
14/25 °C 14/25 °C
zo
regen
9/24 °C 9/24 °C
ma
onweer
19/24 °C 19/24 °C
di
buien
11/21 °C 11/21 °C
wo
helder
6/13 °C 6/13 °C
do
zonnig
2/16 °C 2/16 °C
Weer in
skigebied
vr
zonnig
za
zonnig
zo
regen
ma
onweer
di
buien
wo
helder
do
zonnig
Berg 309 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C
Dal 273 m 12/25 °C 14/25 °C 9/24 °C 19/24 °C 11/21 °C 6/13 °C 2/16 °C
51-119 van 119 skigebieden