Skiweer Neunkirchen

Weersverwachting in het district Neunkirchen voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Neunkirchen voor 7 dagen


Weer Neunkirchen

Weer in het district Neunkirchen voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Neunkirchen voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Neunkirchen

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1432 m Dal 865 m
ma
onweer
8/13 °C 9/16 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 4/8 °C
wo
bewolkt
1/10 °C 2/13 °C
do
zonnig
4/11 °C 5/14 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 6/6 °C
za
sneeuwval
1/4 °C 6/7 °C
zo
buien
6/9 °C 7/12 °C
Weer in
skigebied
ma
onweer
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
Berg 1432 m 8/13 °C 1/2 °C 1/10 °C 4/11 °C 1/2 °C 1/4 °C 6/9 °C
Dal 865 m 9/16 °C 4/8 °C 2/13 °C 5/14 °C 6/6 °C 6/7 °C 7/12 °C

Weer in skigebied Berg 1350 m Dal 985 m
ma
buien
4/15 °C 5/17 °C
di
sneeuwval
-3/2 °C -2/2 °C
wo
helder
-5/12 °C -4/14 °C
do
helder
-2/11 °C -1/13 °C
vr
sneeuwval
0/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 2/4 °C
zo
buien
0/10 °C 1/12 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
helder
do
helder
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
buien
Berg 1350 m 4/15 °C -3/2 °C -5/12 °C -2/11 °C 0/2 °C 1/2 °C 0/10 °C
Dal 985 m 5/17 °C -2/2 °C -4/14 °C -1/13 °C 1/2 °C 2/4 °C 1/12 °C

Weer in skigebied Berg 1210 m Dal 780 m
ma
buien
4/15 °C 6/18 °C
di
sneeuwval
-3/2 °C -1/8 °C
wo
helder
-5/12 °C -3/15 °C
do
helder
-2/11 °C 0/14 °C
vr
sneeuwval
0/2 °C 2/5 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 3/5 °C
zo
buien
0/10 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
helder
do
helder
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
buien
Berg 1210 m 4/15 °C -3/2 °C -5/12 °C -2/11 °C 0/2 °C 1/2 °C 0/10 °C
Dal 780 m 6/18 °C -1/8 °C -3/15 °C 0/14 °C 2/5 °C 3/5 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1513 m Dal 1369 m
ma
onweer
4/13 °C 8/15 °C
di
sneeuwval
-3/2 °C 1/2 °C
wo
bewolkt
-5/10 °C 1/12 °C
do
zonnig
-2/9 °C 4/13 °C
vr
sneeuwbuien
0/0 °C 1/2 °C
za
sneeuwval
1/1 °C 1/6 °C
zo
buien
0/8 °C 6/11 °C
Weer in
skigebied
ma
onweer
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
buien
Berg 1513 m 4/13 °C -3/2 °C -5/10 °C -2/9 °C 0/0 °C 1/1 °C 0/8 °C
Dal 1369 m 8/15 °C 1/2 °C 1/12 °C 4/13 °C 1/2 °C 1/6 °C 6/11 °C

Weer in skigebied Berg 1039 m Dal 840 m
ma
onweer
8/15 °C 9/17 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 4/9 °C
wo
bewolkt
1/12 °C 2/14 °C
do
zonnig
4/13 °C 5/15 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 6/6 °C
za
regen
4/6 °C 6/8 °C
zo
buien
6/11 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
ma
onweer
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
zonnig
vr
sneeuwbuien
za
regen
zo
buien
Berg 1039 m 8/15 °C 1/2 °C 1/12 °C 4/13 °C 1/2 °C 4/6 °C 6/11 °C
Dal 840 m 9/17 °C 4/9 °C 2/14 °C 5/15 °C 6/6 °C 6/8 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 1282 m Dal 1114 m
ma
buien
4/15 °C 5/16 °C
di
sneeuwval
-3/2 °C -2/2 °C
wo
helder
-5/12 °C -4/13 °C
do
helder
-2/11 °C -1/12 °C
vr
sneeuwval
0/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 1/3 °C
zo
buien
0/10 °C 1/11 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
helder
do
helder
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
buien
Berg 1282 m 4/15 °C -3/2 °C -5/12 °C -2/11 °C 0/2 °C 1/2 °C 0/10 °C
Dal 1114 m 5/16 °C -2/2 °C -4/13 °C -1/12 °C 1/2 °C 1/3 °C 1/11 °C
1-6 van 6 skigebieden