Skiweer Obere Waldviertel
Weersverwachting in het Obere Waldviertel voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het Obere Waldviertel voor 7 dagen
Weer Obere Waldviertel
Weer in het Obere Waldviertel voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Obere Waldviertel voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Obere Waldviertel
- Obere Waldviertel – Gaan naar
District:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
za | 1/7 °C | 3/8 °C |
zo | -1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 1/15 °C | 3/17 °C |
di | 4/12 °C | 6/13 °C |
wo | 6/13 °C | 7/13 °C |
do | 5/13 °C | 5/15 °C |
vr | 4/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1050 m | 1/7 °C | -1/12 °C | 1/15 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 5/13 °C | 4/15 °C |
| Dal 890 m | 3/8 °C | 1/12 °C | 3/17 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 5/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 857 m | Dal 734 m |
|---|---|---|
za | 3/9 °C | 4/10 °C |
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 3/18 °C | 4/19 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 5/16 °C | 6/17 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 857 m | 3/9 °C | 1/13 °C | 3/18 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 5/16 °C | 7/19 °C |
| Dal 734 m | 4/10 °C | 2/14 °C | 4/19 °C | 7/15 °C | 8/15 °C | 6/17 °C | 8/20 °C |
1-2 van 2 skigebieden



