Skiweer Obergoms

Weersverwachting in Obergoms voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Obergoms voor 7 dagen


Weer Obergoms

Weer in Obergoms voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Obergoms voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Obergoms

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1645 m Dal 1363 m
vr
sneeuwval
-5/2 °C -4/7 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C -3/8 °C
zo
bewolkt
-3/11 °C -2/13 °C
ma
buien
2/10 °C 3/12 °C
di
buien
0/11 °C 1/13 °C
wo
buien
4/14 °C 5/16 °C
do
zonnig
4/18 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1645 m -5/2 °C -4/2 °C -3/11 °C 2/10 °C 0/11 °C 4/14 °C 4/18 °C
Dal 1363 m -4/7 °C -3/8 °C -2/13 °C 3/12 °C 1/13 °C 5/16 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 1445 m Dal 1333 m
vr
ijzel
-4/2 °C -4/7 °C
za
buien
-3/7 °C -3/8 °C
zo
bewolkt
-2/12 °C -2/13 °C
ma
buien
3/11 °C 3/12 °C
di
buien
1/12 °C 1/13 °C
wo
buien
5/15 °C 5/16 °C
do
zonnig
5/19 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1445 m -4/2 °C -3/7 °C -2/12 °C 3/11 °C 1/12 °C 5/15 °C 5/19 °C
Dal 1333 m -4/7 °C -3/8 °C -2/13 °C 3/12 °C 1/13 °C 5/16 °C 5/20 °C

Weer in skigebied Berg 1404 m Dal 1373 m
vr
ijzel
-4/7 °C -4/7 °C
za
buien
-3/8 °C -3/8 °C
zo
bewolkt
-2/13 °C -2/13 °C
ma
buien
3/12 °C 3/12 °C
di
buien
1/13 °C 1/13 °C
wo
buien
5/16 °C 5/16 °C
do
zonnig
5/20 °C 5/20 °C
Weer in
skigebied
vr
ijzel
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
buien
wo
buien
do
zonnig
Berg 1404 m -4/7 °C -3/8 °C -2/13 °C 3/12 °C 1/13 °C 5/16 °C 5/20 °C
Dal 1373 m -4/7 °C -3/8 °C -2/13 °C 3/12 °C 1/13 °C 5/16 °C 5/20 °C
1-3 van 3 skigebieden