Skiweer Goms

Weersverwachting in Goms voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Goms voor 7 dagen


Weer Goms

Weer in Goms voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Goms voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Goms

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2558 m Dal 1600 m
do
sneeuwbuien
-12/-4 °C -3/7 °C
vr
sneeuwbuien
-13/-5 °C -4/2 °C
za
sneeuwbuien
-13/-4 °C -2/2 °C
zo
helder
-10/-1 °C -5/10 °C
ma
sneeuwbuien
-9/-1 °C 0/9 °C
di
bewolkt
-8/3 °C -1/13 °C
wo
sneeuwbuien
-5/2 °C 4/14 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
Berg 2558 m -12/-4 °C -13/-5 °C -13/-4 °C -10/-1 °C -9/-1 °C -8/3 °C -5/2 °C
Dal 1600 m -3/7 °C -4/2 °C -2/2 °C -5/10 °C 0/9 °C -1/13 °C 4/14 °C

Weer in skigebied Berg 1645 m Dal 1363 m
do
onweer
-2/7 °C -1/9 °C
vr
sneeuwval
-3/2 °C -2/7 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C -1/8 °C
zo
helder
-3/10 °C -2/12 °C
ma
buien
0/8 °C 1/10 °C
di
bewolkt
0/13 °C 1/15 °C
wo
buien
5/14 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1645 m -2/7 °C -3/2 °C -2/2 °C -3/10 °C 0/8 °C 0/13 °C 5/14 °C
Dal 1363 m -1/9 °C -2/7 °C -1/8 °C -2/12 °C 1/10 °C 1/15 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1445 m Dal 1333 m
do
onweer
-1/8 °C -1/9 °C
vr
onweer
-2/6 °C -2/7 °C
za
buien
-1/7 °C -1/8 °C
zo
helder
-2/11 °C -2/12 °C
ma
buien
1/9 °C 1/10 °C
di
bewolkt
1/14 °C 1/15 °C
wo
buien
6/15 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1445 m -1/8 °C -2/6 °C -1/7 °C -2/11 °C 1/9 °C 1/14 °C 6/15 °C
Dal 1333 m -1/9 °C -2/7 °C -1/8 °C -2/12 °C 1/10 °C 1/15 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 1542 m Dal 1427 m
do
onweer
-2/7 °C -2/8 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -3/7 °C
za
ijzel
-1/6 °C -1/7 °C
zo
helder
-4/10 °C -4/11 °C
ma
buien
1/9 °C 1/10 °C
di
bewolkt
0/13 °C 0/14 °C
wo
buien
5/14 °C 5/15 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1542 m -2/7 °C -3/2 °C -1/6 °C -4/10 °C 1/9 °C 0/13 °C 5/14 °C
Dal 1427 m -2/8 °C -3/7 °C -1/7 °C -4/11 °C 1/10 °C 0/14 °C 5/15 °C

Weer in skigebied Berg 1404 m Dal 1373 m
do
onweer
-1/9 °C -1/9 °C
vr
onweer
-2/7 °C -2/7 °C
za
buien
-1/8 °C -1/8 °C
zo
helder
-2/12 °C -2/12 °C
ma
buien
1/10 °C 1/10 °C
di
bewolkt
1/15 °C 1/15 °C
wo
buien
6/16 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
onweer
vr
onweer
za
buien
zo
helder
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1404 m -1/9 °C -2/7 °C -1/8 °C -2/12 °C 1/10 °C 1/15 °C 6/16 °C
Dal 1373 m -1/9 °C -2/7 °C -1/8 °C -2/12 °C 1/10 °C 1/15 °C 6/16 °C
1-5 van 5 skigebieden