Skiweer Oberinntal

Weersverwachting in het Oberinntal voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het Oberinntal voor 7 dagen


Weer Oberinntal

Weer in het Oberinntal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Oberinntal voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Oberinntal

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2750 m Dal 1400 m
di
sneeuwval
-12/-2 °C -1/2 °C
wo
helder
-6/-2 °C -1/14 °C
do
sneeuwval
-9/-5 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-10/-5 °C -3/6 °C
za
sneeuwval
-10/-7 °C -2/7 °C
zo
sneeuwbuien
-10/-4 °C 0/10 °C
ma
bewolkt
-6/-1 °C 3/12 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwbuien
ma
bewolkt
Berg 2750 m -12/-2 °C -6/-2 °C -9/-5 °C -10/-5 °C -10/-7 °C -10/-4 °C -6/-1 °C
Dal 1400 m -1/2 °C -1/14 °C 1/7 °C -3/6 °C -2/7 °C 0/10 °C 3/12 °C

Weer in skigebied Berg 2828 m Dal 1200 m
di
sneeuwval
-2/1 °C 0/9 °C
wo
helder
-2/8 °C 2/16 °C
do
sneeuwval
-1/2 °C 3/9 °C
vr
sneeuwval
-4/1 °C 0/9 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/10 °C
zo
sneeuwbuien
-1/2 °C 3/12 °C
ma
bewolkt
1/7 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
bewolkt
Berg 2828 m -2/1 °C -2/8 °C -1/2 °C -4/1 °C -3/2 °C -1/2 °C 1/7 °C
Dal 1200 m 0/9 °C 2/16 °C 3/9 °C 0/9 °C 1/10 °C 3/12 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 1930 m Dal 820 m
di
sneeuwval
-12/-1 °C 0/10 °C
wo
helder
-5/0 °C 0/16 °C
do
sneeuwbuien
-8/-1 °C 3/9 °C
vr
sneeuwbuien
-8/-3 °C 1/9 °C
za
sneeuwbuien
-8/-3 °C 2/10 °C
zo
sneeuwbuien
-8/-1 °C 3/12 °C
ma
sneeuwbuien
-5/1 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
Berg 1930 m -12/-1 °C -5/0 °C -8/-1 °C -8/-3 °C -8/-3 °C -8/-1 °C -5/1 °C
Dal 820 m 0/10 °C 0/16 °C 3/9 °C 1/9 °C 2/10 °C 3/12 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 2212 m Dal 780 m
di
sneeuwval
-4/2 °C 2/11 °C
wo
helder
-2/10 °C 4/18 °C
do
sneeuwval
-1/2 °C 5/11 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C 2/11 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 3/12 °C
zo
sneeuwbuien
-1/2 °C 5/14 °C
ma
bewolkt
1/8 °C 7/16 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
bewolkt
Berg 2212 m -4/2 °C -2/10 °C -1/2 °C -4/2 °C -3/2 °C -1/2 °C 1/8 °C
Dal 780 m 2/11 °C 4/18 °C 5/11 °C 2/11 °C 3/12 °C 5/14 °C 7/16 °C

Weer in skigebied Berg 2271 m Dal 1325 m
di
sneeuwval
-4/2 °C 0/8 °C
wo
helder
-2/10 °C 2/15 °C
do
sneeuwval
-1/2 °C 1/8 °C
vr
sneeuwval
-4/2 °C 0/8 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/9 °C
zo
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/11 °C
ma
bewolkt
1/8 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
bewolkt
Berg 2271 m -4/2 °C -2/10 °C -1/2 °C -4/2 °C -3/2 °C -1/2 °C 1/8 °C
Dal 1325 m 0/8 °C 2/15 °C 1/8 °C 0/8 °C 1/9 °C 1/11 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 1102 m Dal 1030 m
di
sneeuwval
-4/2 °C -2/8 °C
wo
helder
-3/11 °C -1/13 °C
do
sneeuwbuien
-1/2 °C 1/9 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C -1/8 °C
za
sneeuwbuien
-2/2 °C 0/9 °C
zo
ijzel
-1/9 °C 1/11 °C
ma
buien
0/11 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
ijzel
ma
buien
Berg 1102 m -4/2 °C -3/11 °C -1/2 °C -3/2 °C -2/2 °C -1/9 °C 0/11 °C
Dal 1030 m -2/8 °C -1/13 °C 1/9 °C -1/8 °C 0/9 °C 1/11 °C 2/13 °C

Weer in skigebied Berg 1265 m Dal 1235 m
di
sneeuwval
-2/2 °C -2/2 °C
wo
helder
-2/14 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/2 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/2 °C
zo
ijzel
1/10 °C 1/10 °C
ma
buien
0/12 °C 0/12 °C
Weer in
skigebied
di
sneeuwval
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
ijzel
ma
buien
Berg 1265 m -2/2 °C -2/14 °C 1/2 °C -1/2 °C 0/2 °C 1/10 °C 0/12 °C
Dal 1235 m -2/2 °C -2/14 °C 1/2 °C -1/2 °C 0/2 °C 1/10 °C 0/12 °C

Weer in skigebied Berg 1480 m Dal 1365 m
di
ijzel
-1/7 °C -1/8 °C
wo
helder
1/14 °C 1/15 °C
do
ijzel
1/2 °C 1/8 °C
vr
ijzel
-1/7 °C -1/8 °C
za
ijzel
0/8 °C 0/9 °C
zo
buien
1/10 °C 1/11 °C
ma
bewolkt
4/12 °C 4/13 °C
Weer in
skigebied
di
ijzel
wo
helder
do
ijzel
vr
ijzel
za
ijzel
zo
buien
ma
bewolkt
Berg 1480 m -1/7 °C 1/14 °C 1/2 °C -1/7 °C 0/8 °C 1/10 °C 4/12 °C
Dal 1365 m -1/8 °C 1/15 °C 1/8 °C -1/8 °C 0/9 °C 1/11 °C 4/13 °C
1-8 van 8 skigebieden