Skiweer Wettersteingebergte en Mieminger Kette
Weersverwachting in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor 7 dagen
Weer Wettersteingebergte en Mieminger Kette
Weer in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Wettersteingebergte en Mieminger Kette voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Wettersteingebergte en Mieminger Kette
- Wettersteingebergte en Mieminger Kette – Gaan naar
Toeristische regio's:
Districten:
Bestuursdistricten:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1820 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 0/9 °C |
za | -3/2 °C | 0/9 °C |
zo | -3/8 °C | -2/14 °C |
ma | 0/10 °C | 3/16 °C |
di | 0/10 °C | 4/15 °C |
wo | 4/10 °C | 6/15 °C |
do | 4/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1820 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/8 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 4/14 °C |
| Dal 1000 m | 0/9 °C | 0/9 °C | -2/14 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1530 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 2/8 °C |
za | 0/2 °C | 1/8 °C |
zo | -4/13 °C | -2/15 °C |
ma | -1/13 °C | 1/15 °C |
di | 2/12 °C | 4/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 3/16 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1530 m | 0/2 °C | 0/2 °C | -4/13 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 5/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 1000 m | 2/8 °C | 1/8 °C | -2/15 °C | 1/15 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1923 m | Dal 1112 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 1/7 °C |
za | -3/2 °C | 1/7 °C |
zo | -3/8 °C | -3/14 °C |
ma | 0/10 °C | 0/14 °C |
di | 0/10 °C | 3/13 °C |
wo | 4/10 °C | 6/13 °C |
do | 4/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1923 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/8 °C | 0/10 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 4/14 °C |
| Dal 1112 m | 1/7 °C | 1/7 °C | -3/14 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2050 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
vr | -8/-3 °C | 3/10 °C |
za | -9/-2 °C | 3/10 °C |
zo | -6/3 °C | -1/17 °C |
ma | -3/3 °C | 2/17 °C |
di | -3/3 °C | 5/16 °C |
wo | -1/4 °C | 8/16 °C |
do | 0/6 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2050 m | -8/-3 °C | -9/-2 °C | -6/3 °C | -3/3 °C | -3/3 °C | -1/4 °C | 0/6 °C |
| Dal 740 m | 3/10 °C | 3/10 °C | -1/17 °C | 2/17 °C | 5/16 °C | 8/16 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2650 m | Dal 2000 m |
|---|---|---|
vr | -10/-8 °C | -7/-4 °C |
za | -11/-7 °C | -8/-3 °C |
zo | -8/-2 °C | -5/2 °C |
ma | -5/-2 °C | -2/2 °C |
di | -5/-2 °C | -2/2 °C |
wo | -3/-1 °C | 0/3 °C |
do | -2/1 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2650 m | -10/-8 °C | -11/-7 °C | -8/-2 °C | -5/-2 °C | -5/-2 °C | -3/-1 °C | -2/1 °C |
| Dal 2000 m | -7/-4 °C | -8/-3 °C | -5/2 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | 0/3 °C | 1/5 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1500 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/8 °C |
za | -1/2 °C | -1/7 °C |
zo | -3/11 °C | -3/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/16 °C |
di | 4/13 °C | 4/15 °C |
wo | 6/13 °C | 6/15 °C |
do | 5/16 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1500 m | 1/2 °C | -1/2 °C | -3/11 °C | 2/14 °C | 4/13 °C | 6/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 1200 m | 1/8 °C | -1/7 °C | -3/13 °C | 2/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1230 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 3/10 °C |
za | 0/2 °C | 3/10 °C |
zo | -4/13 °C | -1/17 °C |
ma | -1/13 °C | 2/17 °C |
di | 2/12 °C | 5/16 °C |
wo | 5/12 °C | 8/16 °C |
do | 3/16 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1230 m | 0/2 °C | 0/2 °C | -4/13 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 5/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 730 m | 3/10 °C | 3/10 °C | -1/17 °C | 2/17 °C | 5/16 °C | 8/16 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 2/8 °C |
za | 0/2 °C | 1/8 °C |
zo | -4/13 °C | -2/15 °C |
ma | -1/13 °C | 1/15 °C |
di | 2/12 °C | 4/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 3/16 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1350 m | 0/2 °C | 0/2 °C | -4/13 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 5/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 980 m | 2/8 °C | 1/8 °C | -2/15 °C | 1/15 °C | 4/14 °C | 7/14 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1363 m | Dal 1140 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/2 °C | 1/7 °C |
zo | -4/13 °C | -3/14 °C |
ma | -1/13 °C | 0/14 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 5/12 °C | 6/13 °C |
do | 3/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1363 m | 0/2 °C | 0/2 °C | -4/13 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 5/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 1140 m | 1/7 °C | 1/7 °C | -3/14 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1102 m | Dal 1030 m |
|---|---|---|
vr | -2/2 °C | 0/9 °C |
za | -2/7 °C | 0/9 °C |
zo | -4/12 °C | -2/14 °C |
ma | 1/14 °C | 3/16 °C |
di | 2/13 °C | 4/15 °C |
wo | 4/13 °C | 6/15 °C |
do | 4/17 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1102 m | -2/2 °C | -2/7 °C | -4/12 °C | 1/14 °C | 2/13 °C | 4/13 °C | 4/17 °C |
| Dal 1030 m | 0/9 °C | 0/9 °C | -2/14 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1217 m | Dal 1167 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/2 °C | 1/7 °C |
zo | -4/13 °C | -3/14 °C |
ma | -1/13 °C | 0/14 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 5/12 °C | 6/13 °C |
do | 3/16 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1217 m | 0/2 °C | 0/2 °C | -4/13 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 5/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 1167 m | 1/7 °C | 1/7 °C | -3/14 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 6/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1289 m | Dal 1222 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/6 °C |
za | 0/2 °C | 1/6 °C |
zo | -4/13 °C | -3/13 °C |
ma | -1/13 °C | 0/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/12 °C |
wo | 5/12 °C | 6/12 °C |
do | 3/16 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1289 m | 0/2 °C | 0/2 °C | -4/13 °C | -1/13 °C | 2/12 °C | 5/12 °C | 3/16 °C |
| Dal 1222 m | 1/6 °C | 1/6 °C | -3/13 °C | 0/13 °C | 3/12 °C | 6/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1042 m | Dal 905 m |
|---|---|---|
vr | 0/9 °C | 0/10 °C |
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | -2/14 °C | -2/15 °C |
ma | 3/16 °C | 3/17 °C |
di | 4/15 °C | 4/16 °C |
wo | 6/15 °C | 6/16 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1042 m | 0/9 °C | 0/9 °C | -2/14 °C | 3/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 6/19 °C |
| Dal 905 m | 0/10 °C | 0/10 °C | -2/15 °C | 3/17 °C | 4/16 °C | 6/16 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1265 m | Dal 1235 m |
|---|---|---|
vr | 1/8 °C | 1/8 °C |
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/13 °C | -3/13 °C |
ma | 2/16 °C | 2/16 °C |
di | 4/15 °C | 4/15 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 5/18 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1265 m | 1/8 °C | -1/2 °C | -3/13 °C | 2/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 1235 m | 1/8 °C | -1/2 °C | -3/13 °C | 2/16 °C | 4/15 °C | 6/15 °C | 5/18 °C |
1-14 van 14 skigebieden



