Skiweer Oppland
Weersverwachting in Oppland voor 24 Skigebieden - Weer in de bergen in Oppland voor 7 dagen
Weer Oppland
Weer in Oppland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oppland voor 24 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oppland
- Oppland – Beperken tot
Dalen:
Toeristische regio:
1-24 van 24 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
do | -8/-4 °C | -7/-3 °C |
vr | -9/-5 °C | -8/-4 °C |
za | -9/-2 °C | -8/-1 °C |
zo | -8/0 °C | -7/1 °C |
ma | -6/-1 °C | -5/0 °C |
di | -4/2 °C | -3/2 °C |
wo | -3/0 °C | -2/1 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2200 m | -8/-4 °C | -9/-5 °C | -9/-2 °C | -8/0 °C | -6/-1 °C | -4/2 °C | -3/0 °C |
| Dal 1850 m | -7/-3 °C | -8/-4 °C | -8/-1 °C | -7/1 °C | -5/0 °C | -3/2 °C | -2/1 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1059 m | Dal 195 m |
|---|---|---|
do | -3/0 °C | 2/7 °C |
vr | -3/2 °C | 2/11 °C |
za | -4/2 °C | 1/9 °C |
zo | -1/6 °C | 4/13 °C |
ma | -3/8 °C | 2/15 °C |
di | 1/8 °C | 6/15 °C |
wo | 2/11 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1059 m | -3/0 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -1/6 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 2/11 °C |
| Dal 195 m | 2/7 °C | 2/11 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1032 m | Dal 185 m |
|---|---|---|
do | -2/0 °C | 2/7 °C |
vr | -2/2 °C | 2/11 °C |
za | -3/2 °C | 1/9 °C |
zo | 0/6 °C | 4/13 °C |
ma | -2/8 °C | 2/15 °C |
di | 2/8 °C | 6/15 °C |
wo | 3/11 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1032 m | -2/0 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | -2/8 °C | 2/8 °C | 3/11 °C |
| Dal 185 m | 2/7 °C | 2/11 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1115 m | Dal 779 m |
|---|---|---|
do | -3/0 °C | -1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -4/2 °C | -2/2 °C |
zo | -1/6 °C | 1/8 °C |
ma | -3/8 °C | -1/10 °C |
di | 1/8 °C | 3/10 °C |
wo | 2/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1115 m | -3/0 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -1/6 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 2/11 °C |
| Dal 779 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1148 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
do | -3/0 °C | -1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -4/2 °C | -2/2 °C |
zo | -1/6 °C | 1/8 °C |
ma | -3/8 °C | -1/10 °C |
di | 1/8 °C | 3/10 °C |
wo | 2/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1148 m | -3/0 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -1/6 °C | -3/8 °C | 1/8 °C | 2/11 °C |
| Dal 775 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1101 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/4 °C |
vr | -3/1 °C | -2/2 °C |
za | -3/5 °C | -2/7 °C |
zo | -2/7 °C | -1/9 °C |
ma | 0/5 °C | 1/7 °C |
di | 2/7 °C | 3/9 °C |
wo | 3/6 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1101 m | -2/2 °C | -3/1 °C | -3/5 °C | -2/7 °C | 0/5 °C | 2/7 °C | 3/6 °C |
| Dal 900 m | -1/4 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1238 m | Dal 575 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | 1/2 °C |
vr | -3/4 °C | -1/10 °C |
za | -2/5 °C | 1/10 °C |
zo | -3/2 °C | 2/9 °C |
ma | 0/9 °C | 2/12 °C |
di | 0/2 °C | 5/10 °C |
wo | 2/12 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1238 m | -4/2 °C | -3/4 °C | -2/5 °C | -3/2 °C | 0/9 °C | 0/2 °C | 2/12 °C |
| Dal 575 m | 1/2 °C | -1/10 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 5/10 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1280 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -1/4 °C |
vr | -5/1 °C | -2/2 °C |
za | -5/4 °C | -2/7 °C |
zo | -4/6 °C | -1/9 °C |
ma | -2/2 °C | 1/7 °C |
di | 0/8 °C | 3/9 °C |
wo | 1/6 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1280 m | -4/2 °C | -5/1 °C | -5/4 °C | -4/6 °C | -2/2 °C | 0/8 °C | 1/6 °C |
| Dal 830 m | -1/4 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1058 m | Dal 713 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | 0/5 °C |
vr | -3/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/6 °C | -1/8 °C |
zo | -2/8 °C | 0/10 °C |
ma | 0/6 °C | 2/8 °C |
di | 2/8 °C | 4/10 °C |
wo | 3/7 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1058 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 3/7 °C |
| Dal 713 m | 0/5 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | 0/10 °C | 2/8 °C | 4/10 °C | 5/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1200 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -1/4 °C |
vr | -5/1 °C | -2/2 °C |
za | -5/4 °C | -2/7 °C |
zo | -4/6 °C | -1/9 °C |
ma | -2/5 °C | 1/7 °C |
di | 0/8 °C | 3/9 °C |
wo | 1/6 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1200 m | -4/2 °C | -5/1 °C | -5/4 °C | -4/6 °C | -2/5 °C | 0/8 °C | 1/6 °C |
| Dal 840 m | -1/4 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 4/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1060 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -2/4 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -4/5 °C | -3/6 °C |
zo | -3/7 °C | -2/8 °C |
ma | -1/6 °C | 0/7 °C |
di | 1/9 °C | 2/10 °C |
wo | 2/7 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1060 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/5 °C | -3/7 °C | -1/6 °C | 1/9 °C | 2/7 °C |
| Dal 700 m | -2/4 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/7 °C | 2/10 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1090 m | Dal 752 m |
|---|---|---|
do | -1/1 °C | 0/2 °C |
vr | -3/6 °C | -2/9 °C |
za | -1/6 °C | 0/9 °C |
zo | 0/2 °C | 1/8 °C |
ma | 0/8 °C | 1/11 °C |
di | 3/6 °C | 4/9 °C |
wo | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1090 m | -1/1 °C | -3/6 °C | -1/6 °C | 0/2 °C | 0/8 °C | 3/6 °C | 2/12 °C |
| Dal 752 m | 0/2 °C | -2/9 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 4/9 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 860 m |
|---|---|---|
do | -2/2 °C | -1/5 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/6 °C | -2/8 °C |
zo | -2/8 °C | -1/10 °C |
ma | 0/6 °C | 1/8 °C |
di | 2/8 °C | 3/10 °C |
wo | 3/7 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1040 m | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 3/7 °C |
| Dal 860 m | -1/5 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -1/10 °C | 1/8 °C | 3/10 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1025 m | Dal 795 m |
|---|---|---|
do | -2/0 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | 0/6 °C | 1/8 °C |
ma | -2/8 °C | -1/10 °C |
di | 2/8 °C | 3/10 °C |
wo | 3/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1025 m | -2/0 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | -2/8 °C | 2/8 °C | 3/11 °C |
| Dal 795 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1125 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
do | -2/1 °C | 0/2 °C |
vr | -4/6 °C | -2/8 °C |
za | -2/6 °C | 0/8 °C |
zo | -1/2 °C | 1/7 °C |
ma | -1/8 °C | 1/10 °C |
di | 2/6 °C | 4/8 °C |
wo | 1/12 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1125 m | -2/1 °C | -4/6 °C | -2/6 °C | -1/2 °C | -1/8 °C | 2/6 °C | 1/12 °C |
| Dal 900 m | 0/2 °C | -2/8 °C | 0/8 °C | 1/7 °C | 1/10 °C | 4/8 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1026 m | Dal 744 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | -1/2 °C |
vr | -4/2 °C | -2/2 °C |
za | -4/6 °C | -2/8 °C |
zo | -3/8 °C | -1/10 °C |
ma | -1/7 °C | 1/8 °C |
di | 1/10 °C | 3/10 °C |
wo | 2/8 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1026 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/6 °C | -3/8 °C | -1/7 °C | 1/10 °C | 2/8 °C |
| Dal 744 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -1/10 °C | 1/8 °C | 3/10 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 503 m | Dal 370 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/2 °C |
vr | 0/8 °C | 1/9 °C |
za | -1/6 °C | 0/7 °C |
zo | 2/10 °C | 3/11 °C |
ma | 0/12 °C | 1/13 °C |
di | 4/12 °C | 5/13 °C |
wo | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 503 m | 0/2 °C | 0/8 °C | -1/6 °C | 2/10 °C | 0/12 °C | 4/12 °C | 5/15 °C |
| Dal 370 m | 1/2 °C | 1/9 °C | 0/7 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 5/13 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 975 m | Dal 871 m |
|---|---|---|
do | -2/1 °C | -2/2 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | 0/7 °C | 0/8 °C |
ma | -2/9 °C | -2/10 °C |
di | 2/9 °C | 2/10 °C |
wo | 3/12 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 975 m | -2/1 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 2/9 °C | 3/12 °C |
| Dal 871 m | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/8 °C | -2/10 °C | 2/10 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1036 m | Dal 834 m |
|---|---|---|
do | -2/0 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | 0/6 °C | 1/8 °C |
ma | -2/8 °C | -1/10 °C |
di | 2/8 °C | 3/10 °C |
wo | 3/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1036 m | -2/0 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/6 °C | -2/8 °C | 2/8 °C | 3/11 °C |
| Dal 834 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 907 m | Dal 803 m |
|---|---|---|
do | -1/4 °C | -1/5 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | -2/7 °C | -2/8 °C |
zo | -1/9 °C | -1/10 °C |
ma | 1/7 °C | 1/8 °C |
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 4/8 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 907 m | -1/4 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/7 °C | 3/9 °C | 4/8 °C |
| Dal 803 m | -1/5 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | -1/10 °C | 1/8 °C | 3/10 °C | 4/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1069 m | Dal 925 m |
|---|---|---|
do | -2/1 °C | -2/1 °C |
vr | -2/2 °C | -2/2 °C |
za | -3/2 °C | -3/2 °C |
zo | 0/7 °C | 0/7 °C |
ma | -2/9 °C | -2/9 °C |
di | 2/9 °C | 2/9 °C |
wo | 3/12 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1069 m | -2/1 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 2/9 °C | 3/12 °C |
| Dal 925 m | -2/1 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 2/9 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 262 m | Dal 175 m |
|---|---|---|
do | 2/6 °C | 2/7 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/8 °C | 1/9 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 262 m | 2/6 °C | 2/10 °C | 1/8 °C | 4/12 °C | 2/14 °C | 6/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 175 m | 2/7 °C | 2/11 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 790 m |
|---|---|---|
do | -2/1 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -3/2 °C | -2/2 °C |
zo | 0/7 °C | 1/8 °C |
ma | -2/9 °C | -1/10 °C |
di | 2/9 °C | 3/10 °C |
wo | 3/12 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 930 m | -2/1 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/7 °C | -2/9 °C | 2/9 °C | 3/12 °C |
| Dal 790 m | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | 1/8 °C | -1/10 °C | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 230 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
do | 2/6 °C | 2/7 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 1/8 °C | 1/9 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 230 m | 2/6 °C | 2/10 °C | 1/8 °C | 4/12 °C | 2/14 °C | 6/14 °C | 7/17 °C |
| Dal 200 m | 2/7 °C | 2/11 °C | 1/9 °C | 4/13 °C | 2/15 °C | 6/15 °C | 7/18 °C |
1-24 van 24 skigebieden




