Skiweer Oslo
Weersverwachting in Oslo voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Oslo voor 7 dagen
Weer Oslo
Weer in Oslo voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oslo voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oslo
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 531 m | Dal 150 m |
|---|---|---|
ma | 0/12 °C | 2/14 °C |
di | 1/13 °C | 3/15 °C |
wo | 2/11 °C | 4/13 °C |
do | 4/12 °C | 6/14 °C |
vr | 2/13 °C | 4/15 °C |
za | 2/13 °C | 4/15 °C |
zo | 3/17 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 531 m | 0/12 °C | 1/13 °C | 2/11 °C | 4/12 °C | 2/13 °C | 2/13 °C | 3/17 °C |
| Dal 150 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 4/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 371 m | Dal 316 m |
|---|---|---|
ma | 0/13 °C | 1/14 °C |
di | 1/14 °C | 2/15 °C |
wo | 2/12 °C | 3/13 °C |
do | 4/13 °C | 5/14 °C |
vr | 2/14 °C | 3/15 °C |
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 3/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 371 m | 0/13 °C | 1/14 °C | 2/12 °C | 4/13 °C | 2/14 °C | 2/14 °C | 3/18 °C |
| Dal 316 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 153 m | Dal 96 m |
|---|---|---|
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 3/15 °C | 3/16 °C |
wo | 4/13 °C | 4/14 °C |
do | 6/14 °C | 6/15 °C |
vr | 4/15 °C | 4/16 °C |
za | 4/15 °C | 4/16 °C |
zo | 5/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 153 m | 2/14 °C | 3/15 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 4/15 °C | 4/15 °C | 5/19 °C |
| Dal 96 m | 2/15 °C | 3/16 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 4/16 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 90 m | Dal 25 m |
|---|---|---|
ma | 2/15 °C | 2/15 °C |
di | 3/16 °C | 3/16 °C |
wo | 4/14 °C | 4/14 °C |
do | 6/15 °C | 6/15 °C |
vr | 4/16 °C | 4/16 °C |
za | 4/16 °C | 4/16 °C |
zo | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 90 m | 2/15 °C | 3/16 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 4/16 °C | 5/20 °C |
| Dal 25 m | 2/15 °C | 3/16 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 4/16 °C | 4/16 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 196 m | Dal 160 m |
|---|---|---|
ma | 1/13 °C | 1/14 °C |
di | 2/14 °C | 2/15 °C |
wo | 3/12 °C | 3/13 °C |
do | 5/13 °C | 5/14 °C |
vr | 3/14 °C | 3/15 °C |
za | 3/14 °C | 3/15 °C |
zo | 4/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 196 m | 1/13 °C | 2/14 °C | 3/12 °C | 5/13 °C | 3/14 °C | 3/14 °C | 4/18 °C |
| Dal 160 m | 1/14 °C | 2/15 °C | 3/13 °C | 5/14 °C | 3/15 °C | 3/15 °C | 4/19 °C |
1-5 van 5 skigebieden



