Skiweer Rastatt

Weersverwachting in het district Rastatt voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Rastatt voor 7 dagen


Weer Rastatt

Weer in het district Rastatt voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Rastatt voor 5 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rastatt

1-5 van 5 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1002 m Dal 890 m
ma
buien
1/10 °C 1/11 °C
di
sneeuwval
-1/2 °C -1/2 °C
wo
bewolkt
-1/9 °C -1/10 °C
do
ijzel
1/8 °C 1/9 °C
vr
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
za
helder
2/12 °C 2/13 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
ijzel
vr
ijzel
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1002 m 1/10 °C -1/2 °C -1/9 °C 1/8 °C 1/6 °C 2/12 °C 2/13 °C
Dal 890 m 1/11 °C -1/2 °C -1/10 °C 1/9 °C 1/7 °C 2/13 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 1008 m Dal 825 m
ma
buien
1/10 °C 1/11 °C
di
sneeuwval
-1/2 °C -1/2 °C
wo
bewolkt
-1/9 °C -1/10 °C
do
ijzel
1/8 °C 2/9 °C
vr
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
za
helder
2/12 °C 2/13 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
ijzel
vr
ijzel
za
helder
zo
bewolkt
Berg 1008 m 1/10 °C -1/2 °C -1/9 °C 1/8 °C 1/6 °C 2/12 °C 2/13 °C
Dal 825 m 1/11 °C -1/2 °C -1/10 °C 2/9 °C 1/7 °C 2/13 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 958 m Dal 858 m
ma
buien
1/10 °C 1/11 °C
di
sneeuwval
-1/2 °C -1/2 °C
wo
bewolkt
-1/9 °C -1/10 °C
do
ijzel
1/8 °C 1/9 °C
vr
ijzel
1/6 °C 1/7 °C
za
helder
2/12 °C 2/13 °C
zo
bewolkt
2/13 °C 2/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
ijzel
vr
ijzel
za
helder
zo
bewolkt
Berg 958 m 1/10 °C -1/2 °C -1/9 °C 1/8 °C 1/6 °C 2/12 °C 2/13 °C
Dal 858 m 1/11 °C -1/2 °C -1/10 °C 1/9 °C 1/7 °C 2/13 °C 2/14 °C

Weer in skigebied Berg 1028 m Dal 938 m
ma
buien
1/10 °C 1/10 °C
di
sneeuwval
-2/2 °C -2/2 °C
wo
bewolkt
-1/9 °C -1/9 °C
do
ijzel
1/7 °C 1/7 °C
vr
sneeuwbuien
1/2 °C 1/6 °C
za
zonnig
0/12 °C 0/12 °C
zo
bewolkt
1/14 °C 1/14 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
zonnig
zo
bewolkt
Berg 1028 m 1/10 °C -2/2 °C -1/9 °C 1/7 °C 1/2 °C 0/12 °C 1/14 °C
Dal 938 m 1/10 °C -2/2 °C -1/9 °C 1/7 °C 1/6 °C 0/12 °C 1/14 °C

Weer in skigebied Berg 780 m Dal 700 m
ma
buien
2/12 °C 2/12 °C
di
sneeuwval
0/2 °C 0/7 °C
wo
bewolkt
0/11 °C 0/11 °C
do
buien
3/10 °C 3/10 °C
vr
buien
2/8 °C 2/8 °C
za
helder
3/14 °C 3/14 °C
zo
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwval
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
helder
zo
bewolkt
Berg 780 m 2/12 °C 0/2 °C 0/11 °C 3/10 °C 2/8 °C 3/14 °C 3/15 °C
Dal 700 m 2/12 °C 0/7 °C 0/11 °C 3/10 °C 2/8 °C 3/14 °C 3/15 °C
1-5 van 5 skigebieden