Skiweer Schwarzwaldhochstrasse
Weersverwachting aan de Schwarzwaldhochstrasse voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Schwarzwaldhochstrasse voor 7 dagen
Weer Schwarzwaldhochstrasse
Weer aan de Schwarzwaldhochstrasse voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Schwarzwaldhochstrasse voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Schwarzwaldhochstrasse
- Schwarzwaldhochstrasse – Gaan naar
Bestuursdistricten:
Bergketen:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1002 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1002 m | 1/2 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 890 m | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1008 m | Dal 825 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1008 m | 1/2 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 825 m | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1008 m | Dal 923 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/6 °C |
za | -1/8 °C | 0/9 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 2/10 °C | 3/11 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1008 m | 0/2 °C | -1/8 °C | 0/11 °C | 3/10 °C | 2/10 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Dal 923 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 980 m | Dal 880 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 980 m | 1/2 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 880 m | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1014 m | Dal 915 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1014 m | 1/2 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 915 m | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 791 m | Dal 660 m |
|---|---|---|
vr | 2/7 °C | 2/9 °C |
za | 1/10 °C | 1/12 °C |
zo | 2/13 °C | 2/15 °C |
ma | 5/12 °C | 5/14 °C |
di | 4/12 °C | 4/14 °C |
wo | 8/16 °C | 8/18 °C |
do | 8/19 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 791 m | 2/7 °C | 1/10 °C | 2/13 °C | 5/12 °C | 4/12 °C | 8/16 °C | 8/19 °C |
| Dal 660 m | 2/9 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C | 8/18 °C | 8/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 940 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
vr | 1/6 °C | 1/6 °C |
za | 0/9 °C | 0/9 °C |
zo | 1/12 °C | 1/12 °C |
ma | 4/11 °C | 4/11 °C |
di | 3/11 °C | 3/11 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 940 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 900 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1028 m | Dal 938 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/8 °C | -1/8 °C |
zo | 0/11 °C | 0/11 °C |
ma | 5/9 °C | 5/9 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
wo | 6/14 °C | 6/14 °C |
do | 6/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1028 m | 1/2 °C | -1/8 °C | 0/11 °C | 5/9 °C | 3/10 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Dal 938 m | 1/2 °C | -1/8 °C | 0/11 °C | 5/9 °C | 3/10 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 900 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/9 °C | 0/10 °C |
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 7/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 970 m | 1/2 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Dal 900 m | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C | 7/16 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1056 m | Dal 961 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 1/6 °C |
za | -1/8 °C | 0/9 °C |
zo | 0/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/10 °C | 4/11 °C |
di | 2/10 °C | 3/11 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1056 m | 0/2 °C | -1/8 °C | 0/11 °C | 3/10 °C | 2/10 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Dal 961 m | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1073 m | Dal 1018 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | -1/8 °C |
zo | 0/10 °C | 0/11 °C |
ma | 5/8 °C | 5/9 °C |
di | 3/9 °C | 3/10 °C |
wo | 6/13 °C | 6/14 °C |
do | 6/16 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1073 m | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 5/8 °C | 3/9 °C | 6/13 °C | 6/16 °C |
| Dal 1018 m | 1/2 °C | -1/8 °C | 0/11 °C | 5/9 °C | 3/10 °C | 6/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
vr | 2/8 °C | 2/8 °C |
za | 1/11 °C | 1/11 °C |
zo | 2/14 °C | 2/14 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 8/20 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 780 m | 2/8 °C | 1/11 °C | 2/14 °C | 5/13 °C | 4/13 °C | 8/17 °C | 8/20 °C |
| Dal 700 m | 2/8 °C | 1/11 °C | 2/14 °C | 5/13 °C | 4/13 °C | 8/17 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 625 m | Dal 556 m |
|---|---|---|
vr | 2/9 °C | 3/9 °C |
za | 1/12 °C | 2/12 °C |
zo | 2/15 °C | 3/15 °C |
ma | 5/14 °C | 6/14 °C |
di | 4/14 °C | 5/14 °C |
wo | 8/18 °C | 9/18 °C |
do | 8/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 625 m | 2/9 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C | 8/18 °C | 8/21 °C |
| Dal 556 m | 3/9 °C | 2/12 °C | 3/15 °C | 6/14 °C | 5/14 °C | 9/18 °C | 9/21 °C |
1-13 van 13 skigebieden




