Skiweer Sächsische Schweiz-Osterzgebirge
Weersverwachting in het district Sächsische Schweiz-Osterzgebirge voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Sächsische Schweiz-Osterzgebirge voor 7 dagen
Weer Sächsische Schweiz-Osterzgebirge
Weer in het district Sächsische Schweiz-Osterzgebirge voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Sächsische Schweiz-Osterzgebirge voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sächsische Schweiz-Osterzgebirge
- Sächsische Schweiz-Osterzgebirge – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 845 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
do | 6/10 °C | 6/10 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/10 °C | 4/10 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 845 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 750 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 826 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 6/10 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/10 °C | 4/10 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 826 m | 1/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 740 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 485 m | Dal 365 m |
|---|---|---|
do | 7/13 °C | 7/14 °C |
vr | 5/13 °C | 5/14 °C |
za | 5/13 °C | 5/14 °C |
zo | 4/16 °C | 4/17 °C |
ma | 7/17 °C | 7/18 °C |
di | 8/19 °C | 8/20 °C |
wo | 11/17 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 485 m | 7/13 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 11/17 °C |
| Dal 365 m | 7/14 °C | 5/14 °C | 5/14 °C | 4/17 °C | 7/18 °C | 8/20 °C | 11/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 777 m | Dal 666 m |
|---|---|---|
do | 1/10 °C | 6/11 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 2/9 °C | 3/10 °C |
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 777 m | 1/10 °C | 2/10 °C | 2/9 °C | 0/13 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 7/15 °C |
| Dal 666 m | 6/11 °C | 3/11 °C | 3/10 °C | 1/14 °C | 5/17 °C | 6/17 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 724 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
do | 6/10 °C | 6/10 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/10 °C | 4/10 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 724 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 610 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 510 m | Dal 430 m |
|---|---|---|
do | 6/13 °C | 7/13 °C |
vr | 4/13 °C | 5/13 °C |
za | 4/13 °C | 5/13 °C |
zo | 3/16 °C | 4/16 °C |
ma | 6/17 °C | 7/17 °C |
di | 7/19 °C | 8/19 °C |
wo | 10/17 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 510 m | 6/13 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 10/17 °C |
| Dal 430 m | 7/13 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 4/16 °C | 7/17 °C | 8/19 °C | 11/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 280 m | Dal 240 m |
|---|---|---|
do | 7/13 °C | 7/13 °C |
vr | 5/13 °C | 5/13 °C |
za | 5/13 °C | 5/13 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 8/18 °C | 8/18 °C |
di | 9/19 °C | 9/19 °C |
wo | 10/18 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 280 m | 7/13 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 3/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/18 °C |
| Dal 240 m | 7/13 °C | 5/13 °C | 5/13 °C | 3/16 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 797 m | Dal 758 m |
|---|---|---|
do | 6/10 °C | 6/10 °C |
vr | 4/11 °C | 4/11 °C |
za | 4/10 °C | 4/10 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 797 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
| Dal 758 m | 6/10 °C | 4/11 °C | 4/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 11/16 °C |
1-8 van 8 skigebieden


