Skiweer Sangre de Cristo
Weersverwachting in het Sangre de Cristo voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Sangre de Cristo voor 7 dagen
Weer Sangre de Cristo
Weer in het Sangre de Cristo voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Sangre de Cristo voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sangre de Cristo
- Sangre de Cristo – Gaan naar
Deelstaten:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3795 m | Dal 2805 m |
|---|---|---|
do | 1/14 °C | 5/19 °C |
vr | -1/14 °C | 3/19 °C |
za | -1/14 °C | 3/19 °C |
zo | -3/2 °C | 1/17 °C |
ma | -7/8 °C | -3/13 °C |
di | -6/2 °C | -2/11 °C |
wo | -9/9 °C | -5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3795 m | 1/14 °C | -1/14 °C | -1/14 °C | -3/2 °C | -7/8 °C | -6/2 °C | -9/9 °C |
| Dal 2805 m | 5/19 °C | 3/19 °C | 3/19 °C | 1/17 °C | -3/13 °C | -2/11 °C | -5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3254 m | Dal 2621 m |
|---|---|---|
do | 3/16 °C | 6/21 °C |
vr | 1/16 °C | 4/21 °C |
za | 1/16 °C | 4/21 °C |
zo | -1/2 °C | 2/19 °C |
ma | -5/10 °C | -2/15 °C |
di | -4/2 °C | -1/13 °C |
wo | -7/11 °C | -4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3254 m | 3/16 °C | 1/16 °C | 1/16 °C | -1/2 °C | -5/10 °C | -4/2 °C | -7/11 °C |
| Dal 2621 m | 6/21 °C | 4/21 °C | 4/21 °C | 2/19 °C | -2/15 °C | -1/13 °C | -4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3679 m | Dal 3154 m |
|---|---|---|
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 2/15 °C | 4/18 °C |
za | 3/14 °C | 5/17 °C |
zo | 1/13 °C | 3/16 °C |
ma | 0/14 °C | 2/17 °C |
di | 0/12 °C | 2/15 °C |
wo | -2/13 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3679 m | 3/13 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 1/13 °C | 0/14 °C | 0/12 °C | -2/13 °C |
| Dal 3154 m | 5/16 °C | 4/18 °C | 5/17 °C | 3/16 °C | 2/17 °C | 2/15 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3135 m | Dal 2640 m |
|---|---|---|
do | 5/17 °C | 8/20 °C |
vr | 4/19 °C | 7/22 °C |
za | 5/18 °C | 8/21 °C |
zo | 3/17 °C | 6/20 °C |
ma | 2/18 °C | 5/21 °C |
di | 2/16 °C | 5/19 °C |
wo | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3135 m | 5/17 °C | 4/19 °C | 5/18 °C | 3/17 °C | 2/18 °C | 2/16 °C | 0/17 °C |
| Dal 2640 m | 8/20 °C | 7/22 °C | 8/21 °C | 6/20 °C | 5/21 °C | 5/19 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2825 m | Dal 2500 m |
|---|---|---|
do | 7/18 °C | 8/20 °C |
vr | 6/20 °C | 7/22 °C |
za | 7/19 °C | 8/21 °C |
zo | 5/18 °C | 6/20 °C |
ma | 4/19 °C | 5/21 °C |
di | 4/17 °C | 5/19 °C |
wo | 2/18 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2825 m | 7/18 °C | 6/20 °C | 7/19 °C | 5/18 °C | 4/19 °C | 4/17 °C | 2/18 °C |
| Dal 2500 m | 8/20 °C | 7/22 °C | 8/21 °C | 6/20 °C | 5/21 °C | 5/19 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3294 m | Dal 2819 m |
|---|---|---|
do | 3/16 °C | 5/19 °C |
vr | 1/16 °C | 3/19 °C |
za | 1/16 °C | 3/19 °C |
zo | -1/2 °C | 1/17 °C |
ma | -5/10 °C | -3/13 °C |
di | -4/2 °C | -2/11 °C |
wo | -7/11 °C | -5/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3294 m | 3/16 °C | 1/16 °C | 1/16 °C | -1/2 °C | -5/10 °C | -4/2 °C | -7/11 °C |
| Dal 2819 m | 5/19 °C | 3/19 °C | 3/19 °C | 1/17 °C | -3/13 °C | -2/11 °C | -5/14 °C |
1-6 van 6 skigebieden



