Skiweer Colorado
Weersverwachting in Colorado voor 34 Skigebieden - Weer in de bergen in Colorado voor 7 dagen
Weer Colorado
Weer in Colorado voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Colorado voor 34 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Colorado
- Colorado – Beperken tot
Toeristische regio:
Colorado – Gaan naarBergketens:
1-34 van 34 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3790 m | Dal 3286 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 0/17 °C |
zo | -2/10 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | -3/2 °C |
di | -8/2 °C | -7/2 °C |
wo | -7/2 °C | -6/2 °C |
do | -5/13 °C | -4/16 °C |
vr | -1/14 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3790 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 3286 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3815 m | Dal 2660 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 3/21 °C |
zo | -2/10 °C | 2/17 °C |
ma | -4/2 °C | 0/10 °C |
di | -8/2 °C | -4/10 °C |
wo | -7/2 °C | -3/11 °C |
do | -5/13 °C | -1/20 °C |
vr | -1/14 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3815 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 2660 m | 3/21 °C | 2/17 °C | 0/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -1/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3527 m | Dal 2457 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 4/23 °C |
zo | -2/12 °C | 3/19 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -8/2 °C | -3/12 °C |
wo | -7/2 °C | -2/13 °C |
do | -5/15 °C | 0/22 °C |
vr | -1/16 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3527 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 2457 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3813 m | Dal 2473 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 4/23 °C |
zo | -2/10 °C | 3/19 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -8/2 °C | -3/12 °C |
wo | -7/2 °C | -2/13 °C |
do | -5/13 °C | 0/22 °C |
vr | -1/14 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3813 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 2473 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3488 m | Dal 2255 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 5/24 °C |
zo | -2/12 °C | 4/20 °C |
ma | -4/2 °C | 2/13 °C |
di | -8/2 °C | -2/13 °C |
wo | -7/2 °C | -1/14 °C |
do | -5/15 °C | 1/23 °C |
vr | -1/16 °C | 5/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3488 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 2255 m | 5/24 °C | 4/20 °C | 2/13 °C | -2/13 °C | -1/14 °C | 1/23 °C | 5/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3914 m | Dal 2926 m |
|---|---|---|
za | -2/14 °C | 2/19 °C |
zo | -3/10 °C | 1/15 °C |
ma | -5/2 °C | -1/8 °C |
di | -9/2 °C | -5/8 °C |
wo | -8/2 °C | -4/9 °C |
do | -6/13 °C | -2/18 °C |
vr | -2/14 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3914 m | -2/14 °C | -3/10 °C | -5/2 °C | -9/2 °C | -8/2 °C | -6/13 °C | -2/14 °C |
| Dal 2926 m | 2/19 °C | 1/15 °C | -1/8 °C | -5/8 °C | -4/9 °C | -2/18 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3743 m | Dal 2835 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 2/20 °C |
zo | -2/10 °C | 1/16 °C |
ma | -4/2 °C | -1/9 °C |
di | -8/2 °C | -5/9 °C |
wo | -7/2 °C | -4/10 °C |
do | -5/13 °C | -2/19 °C |
vr | -1/14 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3743 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 2835 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3676 m | Dal 2743 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 3/21 °C |
zo | -2/12 °C | 2/17 °C |
ma | -4/2 °C | 0/10 °C |
di | -8/2 °C | -4/10 °C |
wo | -7/2 °C | -3/11 °C |
do | -5/15 °C | -1/20 °C |
vr | -1/16 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3676 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 2743 m | 3/21 °C | 2/17 °C | 0/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -1/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3221 m | Dal 2103 m |
|---|---|---|
za | 0/17 °C | 5/24 °C |
zo | -1/13 °C | 4/20 °C |
ma | -3/2 °C | 2/13 °C |
di | -7/2 °C | -2/13 °C |
wo | -6/2 °C | -1/14 °C |
do | -4/16 °C | 1/23 °C |
vr | 0/17 °C | 5/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3221 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Dal 2103 m | 5/24 °C | 4/20 °C | 2/13 °C | -2/13 °C | -1/14 °C | 1/23 °C | 5/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3559 m | Dal 2451 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 4/23 °C |
zo | -2/12 °C | 3/19 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -8/2 °C | -3/12 °C |
wo | -7/2 °C | -2/13 °C |
do | -5/15 °C | 0/22 °C |
vr | -1/16 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3559 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 2451 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3792 m | Dal 2960 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 2/19 °C |
zo | -2/10 °C | 1/15 °C |
ma | -4/2 °C | -1/8 °C |
di | -8/2 °C | -5/8 °C |
wo | -7/2 °C | -4/9 °C |
do | -5/13 °C | -2/18 °C |
vr | -1/14 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3792 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 2960 m | 2/19 °C | 1/15 °C | -1/8 °C | -5/8 °C | -4/9 °C | -2/18 °C | 2/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3620 m | Dal 2774 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 2/21 °C |
zo | -2/12 °C | 1/17 °C |
ma | -4/2 °C | -1/10 °C |
di | -8/2 °C | -5/10 °C |
wo | -7/2 °C | -4/11 °C |
do | -5/15 °C | -2/20 °C |
vr | -1/16 °C | 2/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3620 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 2774 m | 2/21 °C | 1/17 °C | -1/10 °C | -5/10 °C | -4/11 °C | -2/20 °C | 2/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3018 m | Dal 2399 m |
|---|---|---|
za | 1/19 °C | 4/23 °C |
zo | 0/15 °C | 3/19 °C |
ma | -2/8 °C | 1/12 °C |
di | -6/2 °C | -3/12 °C |
wo | -5/9 °C | -2/13 °C |
do | -3/18 °C | 0/22 °C |
vr | 1/19 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3018 m | 1/19 °C | 0/15 °C | -2/8 °C | -6/2 °C | -5/9 °C | -3/18 °C | 1/19 °C |
| Dal 2399 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3418 m | Dal 2422 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 4/23 °C |
zo | -2/12 °C | 3/19 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -8/2 °C | -3/12 °C |
wo | -7/2 °C | -2/13 °C |
do | -5/15 °C | 0/22 °C |
vr | -1/16 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3418 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 2422 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3628 m | Dal 3139 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 1/18 °C |
zo | -2/12 °C | 0/14 °C |
ma | -4/2 °C | -2/2 °C |
di | -8/2 °C | -6/2 °C |
wo | -7/2 °C | -5/8 °C |
do | -5/15 °C | -3/17 °C |
vr | -1/16 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3628 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 3139 m | 1/18 °C | 0/14 °C | -2/2 °C | -6/2 °C | -5/8 °C | -3/17 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3299 m | Dal 2680 m |
|---|---|---|
za | 0/17 °C | 3/21 °C |
zo | -1/13 °C | 2/17 °C |
ma | -3/2 °C | 0/10 °C |
di | -7/2 °C | -4/10 °C |
wo | -6/2 °C | -3/11 °C |
do | -4/16 °C | -1/20 °C |
vr | 0/17 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3299 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Dal 2680 m | 3/21 °C | 2/17 °C | 0/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -1/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3871 m | Dal 3245 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 0/17 °C |
zo | -2/10 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | -3/2 °C |
di | -8/2 °C | -7/2 °C |
wo | -7/2 °C | -6/2 °C |
do | -5/13 °C | -4/16 °C |
vr | -1/14 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3871 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 3245 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3292 m | Dal 2804 m |
|---|---|---|
za | 0/17 °C | 2/20 °C |
zo | -1/13 °C | 1/16 °C |
ma | -3/2 °C | -1/9 °C |
di | -7/2 °C | -5/9 °C |
wo | -6/2 °C | -4/10 °C |
do | -4/16 °C | -2/19 °C |
vr | 0/17 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3292 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Dal 2804 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 2499 m |
|---|---|---|
za | 1/19 °C | 4/23 °C |
zo | 0/15 °C | 3/19 °C |
ma | -2/8 °C | 1/12 °C |
di | -6/2 °C | -3/12 °C |
wo | -5/9 °C | -2/13 °C |
do | -3/18 °C | 0/22 °C |
vr | 1/19 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3000 m | 1/19 °C | 0/15 °C | -2/8 °C | -6/2 °C | -5/9 °C | -3/18 °C | 1/19 °C |
| Dal 2499 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3630 m | Dal 3290 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 0/17 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | -3/2 °C |
di | -8/2 °C | -7/2 °C |
wo | -7/2 °C | -6/2 °C |
do | -5/15 °C | -4/16 °C |
vr | -1/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3630 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 3290 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3790 m | Dal 3147 m |
|---|---|---|
za | -1/14 °C | 0/18 °C |
zo | -2/10 °C | -1/14 °C |
ma | -4/2 °C | -3/2 °C |
di | -8/2 °C | -7/2 °C |
wo | -7/2 °C | -6/2 °C |
do | -5/13 °C | -4/17 °C |
vr | -1/14 °C | 0/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3790 m | -1/14 °C | -2/10 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/13 °C | -1/14 °C |
| Dal 3147 m | 0/18 °C | -1/14 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/17 °C | 0/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2804 m | Dal 2499 m |
|---|---|---|
za | 2/20 °C | 4/23 °C |
zo | 1/16 °C | 3/19 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | -5/9 °C | -3/12 °C |
wo | -4/10 °C | -2/13 °C |
do | -2/19 °C | 0/22 °C |
vr | 2/20 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2804 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Dal 2499 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3566 m | Dal 3200 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 0/17 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | -3/2 °C |
di | -8/2 °C | -7/2 °C |
wo | -7/2 °C | -6/2 °C |
do | -5/15 °C | -4/16 °C |
vr | -1/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3566 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 3200 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3015 m | Dal 2403 m |
|---|---|---|
za | 1/19 °C | 4/23 °C |
zo | 0/15 °C | 3/19 °C |
ma | -2/8 °C | 1/12 °C |
di | -6/2 °C | -3/12 °C |
wo | -5/9 °C | -2/13 °C |
do | -3/18 °C | 0/22 °C |
vr | 1/19 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3015 m | 1/19 °C | 0/15 °C | -2/8 °C | -6/2 °C | -5/9 °C | -3/18 °C | 1/19 °C |
| Dal 2403 m | 4/23 °C | 3/19 °C | 1/12 °C | -3/12 °C | -2/13 °C | 0/22 °C | 4/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2706 m | Dal 2523 m |
|---|---|---|
za | 3/21 °C | 4/22 °C |
zo | 2/17 °C | 3/18 °C |
ma | 0/10 °C | 1/11 °C |
di | -4/10 °C | -3/11 °C |
wo | -3/11 °C | -2/12 °C |
do | -1/20 °C | 0/21 °C |
vr | 3/21 °C | 4/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2706 m | 3/21 °C | 2/17 °C | 0/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -1/20 °C | 3/21 °C |
| Dal 2523 m | 4/22 °C | 3/18 °C | 1/11 °C | -3/11 °C | -2/12 °C | 0/21 °C | 4/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3294 m | Dal 2819 m |
|---|---|---|
za | 0/17 °C | 2/20 °C |
zo | -1/13 °C | 1/16 °C |
ma | -3/2 °C | -1/9 °C |
di | -7/2 °C | -5/9 °C |
wo | -6/2 °C | -4/10 °C |
do | -4/16 °C | -2/19 °C |
vr | 0/17 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3294 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Dal 2819 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2867 m | Dal 2290 m |
|---|---|---|
za | 2/20 °C | 5/23 °C |
zo | 1/16 °C | 4/19 °C |
ma | -1/9 °C | 2/12 °C |
di | -5/9 °C | -2/12 °C |
wo | -4/10 °C | -1/13 °C |
do | -2/19 °C | 1/22 °C |
vr | 2/20 °C | 5/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2867 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Dal 2290 m | 5/23 °C | 4/19 °C | 2/12 °C | -2/12 °C | -1/13 °C | 1/22 °C | 5/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2175 m | Dal 2040 m |
|---|---|---|
za | 5/24 °C | 5/25 °C |
zo | 4/20 °C | 4/21 °C |
ma | 2/13 °C | 2/14 °C |
di | -2/13 °C | -2/14 °C |
wo | -1/14 °C | -1/15 °C |
do | 1/23 °C | 1/24 °C |
vr | 5/24 °C | 5/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2175 m | 5/24 °C | 4/20 °C | 2/13 °C | -2/13 °C | -1/14 °C | 1/23 °C | 5/24 °C |
| Dal 2040 m | 5/25 °C | 4/21 °C | 2/14 °C | -2/14 °C | -1/15 °C | 1/24 °C | 5/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3000 m | Dal 2840 m |
|---|---|---|
za | 1/19 °C | 2/20 °C |
zo | 0/15 °C | 1/16 °C |
ma | -2/8 °C | -1/9 °C |
di | -6/2 °C | -5/9 °C |
wo | -5/9 °C | -4/10 °C |
do | -3/18 °C | -2/19 °C |
vr | 1/19 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3000 m | 1/19 °C | 0/15 °C | -2/8 °C | -6/2 °C | -5/9 °C | -3/18 °C | 1/19 °C |
| Dal 2840 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3401 m | Dal 3200 m |
|---|---|---|
za | -1/16 °C | 0/17 °C |
zo | -2/12 °C | -1/13 °C |
ma | -4/2 °C | -3/2 °C |
di | -8/2 °C | -7/2 °C |
wo | -7/2 °C | -6/2 °C |
do | -5/15 °C | -4/16 °C |
vr | -1/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3401 m | -1/16 °C | -2/12 °C | -4/2 °C | -8/2 °C | -7/2 °C | -5/15 °C | -1/16 °C |
| Dal 3200 m | 0/17 °C | -1/13 °C | -3/2 °C | -7/2 °C | -6/2 °C | -4/16 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2771 m | Dal 2703 m |
|---|---|---|
za | 2/20 °C | 3/21 °C |
zo | 1/16 °C | 2/17 °C |
ma | -1/9 °C | 0/10 °C |
di | -5/9 °C | -4/10 °C |
wo | -4/10 °C | -3/11 °C |
do | -2/19 °C | -1/20 °C |
vr | 2/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2771 m | 2/20 °C | 1/16 °C | -1/9 °C | -5/9 °C | -4/10 °C | -2/19 °C | 2/20 °C |
| Dal 2703 m | 3/21 °C | 2/17 °C | 0/10 °C | -4/10 °C | -3/11 °C | -1/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1710 m | Dal 1705 m |
|---|---|---|
za | 10/27 °C | 10/27 °C |
zo | 7/20 °C | 7/20 °C |
ma | 1/2 °C | 1/2 °C |
di | 0/11 °C | 0/11 °C |
wo | 4/20 °C | 4/20 °C |
do | 5/23 °C | 5/23 °C |
vr | 9/28 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1710 m | 10/27 °C | 7/20 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | 4/20 °C | 5/23 °C | 9/28 °C |
| Dal 1705 m | 10/27 °C | 7/20 °C | 1/2 °C | 0/11 °C | 4/20 °C | 5/23 °C | 9/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3465 m | Dal 2990 m |
|---|---|---|
za | -2/15 °C | 1/19 °C |
zo | -3/11 °C | 0/15 °C |
ma | -5/2 °C | -2/8 °C |
di | -9/2 °C | -6/2 °C |
wo | -8/2 °C | -5/9 °C |
do | -6/14 °C | -3/18 °C |
vr | -2/15 °C | 1/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3465 m | -2/15 °C | -3/11 °C | -5/2 °C | -9/2 °C | -8/2 °C | -6/14 °C | -2/15 °C |
| Dal 2990 m | 1/19 °C | 0/15 °C | -2/8 °C | -6/2 °C | -5/9 °C | -3/18 °C | 1/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2135 m | Dal 2105 m |
|---|---|---|
za | 6/24 °C | 6/25 °C |
zo | 5/20 °C | 5/21 °C |
ma | 3/13 °C | 3/14 °C |
di | -1/13 °C | -1/14 °C |
wo | 0/14 °C | 0/15 °C |
do | 2/23 °C | 2/24 °C |
vr | 6/24 °C | 6/25 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2135 m | 6/24 °C | 5/20 °C | 3/13 °C | -1/13 °C | 0/14 °C | 2/23 °C | 6/24 °C |
| Dal 2105 m | 6/25 °C | 5/21 °C | 3/14 °C | -1/14 °C | 0/15 °C | 2/24 °C | 6/25 °C |
1-34 van 34 skigebieden



