Skiweer Savognin Bivio Albula

Weersverwachting in de vakantieregio Savognin Bivio Albula voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de vakantieregio Savognin Bivio Albula voor 7 dagen


Weer Savognin Bivio Albula

Weer in de vakantieregio Savognin Bivio Albula voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de vakantieregio Savognin Bivio Albula voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Savognin Bivio Albula

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2713 m Dal 1168 m
wo
helder
-9/4 °C -3/10 °C
do
sneeuwval
-7/2 °C -1/7 °C
vr
sneeuwbuien
-10/1 °C -3/6 °C
za
sneeuwbuien
-9/0 °C -1/5 °C
zo
bewolkt
-8/2 °C 0/7 °C
ma
bewolkt
-7/2 °C -2/8 °C
di
zonnig
-6/8 °C 3/13 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
zonnig
Berg 2713 m -9/4 °C -7/2 °C -10/1 °C -9/0 °C -8/2 °C -7/2 °C -6/8 °C
Dal 1168 m -3/10 °C -1/7 °C -3/6 °C -1/5 °C 0/7 °C -2/8 °C 3/13 °C

Weer in skigebied Berg 2560 m Dal 1769 m
wo
helder
-9/6 °C -6/6 °C
do
sneeuwval
-7/2 °C -4/3 °C
vr
sneeuwbuien
-10/2 °C -6/2 °C
za
sneeuwbuien
-9/1 °C -4/1 °C
zo
bewolkt
-8/3 °C -3/3 °C
ma
bewolkt
-7/4 °C -5/4 °C
di
zonnig
-6/9 °C 0/9 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
bewolkt
di
zonnig
Berg 2560 m -9/6 °C -7/2 °C -10/2 °C -9/1 °C -8/3 °C -7/4 °C -6/9 °C
Dal 1769 m -6/6 °C -4/3 °C -6/2 °C -4/1 °C -3/3 °C -5/4 °C 0/9 °C
1-2 van 2 skigebieden