Skiweer Graubünden
Weersverwachting in het kanton Graubünden voor 62 Skigebieden - Weer in de bergen in het kanton Graubünden voor 7 dagen
Weer Graubünden
Weer in het kanton Graubünden voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het kanton Graubünden voor 62 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Graubünden
- Graubünden – Beperken tot
Toeristische regio's:
Graubünden – Gaan naarDalen:
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 2865 m | Dal 1229 m |
|---|---|---|
vr | -10/-8 °C | -2/9 °C |
za | -11/-8 °C | -2/9 °C |
zo | -9/-3 °C | -4/14 °C |
ma | -6/-3 °C | 2/14 °C |
di | -6/-2 °C | 3/17 °C |
wo | -4/0 °C | 5/17 °C |
do | -2/1 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2865 m | -10/-8 °C | -11/-8 °C | -9/-3 °C | -6/-3 °C | -6/-2 °C | -4/0 °C | -2/1 °C |
| Dal 1229 m | -2/9 °C | -2/9 °C | -4/14 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2872 m | Dal 1360 m |
|---|---|---|
vr | -9/-5 °C | -1/11 °C |
za | -10/-4 °C | 0/11 °C |
zo | -7/0 °C | 0/15 °C |
ma | -5/1 °C | 5/18 °C |
di | -5/1 °C | 8/17 °C |
wo | -4/3 °C | 10/18 °C |
do | 0/4 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2872 m | -9/-5 °C | -10/-4 °C | -7/0 °C | -5/1 °C | -5/1 °C | -4/3 °C | 0/4 °C |
| Dal 1360 m | -1/11 °C | 0/11 °C | 0/15 °C | 5/18 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2785 m | Dal 1250 m |
|---|---|---|
vr | -14/-3 °C | -3/9 °C |
za | -14/-3 °C | -2/9 °C |
zo | -14/0 °C | -3/14 °C |
ma | -7/2 °C | 2/16 °C |
di | -7/4 °C | 5/15 °C |
wo | -4/6 °C | 7/16 °C |
do | -5/8 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2785 m | -14/-3 °C | -14/-3 °C | -14/0 °C | -7/2 °C | -7/4 °C | -4/6 °C | -5/8 °C |
| Dal 1250 m | -3/9 °C | -2/9 °C | -3/14 °C | 2/16 °C | 5/15 °C | 7/16 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3057 m | Dal 1772 m |
|---|---|---|
vr | -16/-5 °C | -7/2 °C |
za | -16/-5 °C | -7/6 °C |
zo | -16/-2 °C | -9/9 °C |
ma | -9/0 °C | 0/11 °C |
di | -9/2 °C | -1/13 °C |
wo | -6/4 °C | 2/14 °C |
do | -7/6 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3057 m | -16/-5 °C | -16/-5 °C | -16/-2 °C | -9/0 °C | -9/2 °C | -6/4 °C | -7/6 °C |
| Dal 1772 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3018 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
vr | -11/-9 °C | -1/8 °C |
za | -12/-9 °C | 1/9 °C |
zo | -10/-4 °C | 0/15 °C |
ma | -7/-4 °C | 4/14 °C |
di | -7/-3 °C | 5/15 °C |
wo | -5/-1 °C | 7/16 °C |
do | -3/0 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3018 m | -11/-9 °C | -12/-9 °C | -10/-4 °C | -7/-4 °C | -7/-3 °C | -5/-1 °C | -3/0 °C |
| Dal 1100 m | -1/8 °C | 1/9 °C | 0/15 °C | 4/14 °C | 5/15 °C | 7/16 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2600 m | Dal 1444 m |
|---|---|---|
vr | -12/-3 °C | -4/2 °C |
za | -9/-1 °C | -2/7 °C |
zo | -7/4 °C | -2/12 °C |
ma | -3/2 °C | 3/10 °C |
di | -5/3 °C | 2/12 °C |
wo | -2/6 °C | 5/14 °C |
do | 0/10 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2600 m | -12/-3 °C | -9/-1 °C | -7/4 °C | -3/2 °C | -5/3 °C | -2/6 °C | 0/10 °C |
| Dal 1444 m | -4/2 °C | -2/7 °C | -2/12 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 5/14 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2844 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
vr | -15/-4 °C | -1/10 °C |
za | -15/-4 °C | -1/10 °C |
zo | -15/-1 °C | -3/15 °C |
ma | -8/1 °C | 3/15 °C |
di | -8/3 °C | 4/18 °C |
wo | -5/5 °C | 6/18 °C |
do | -6/7 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2844 m | -15/-4 °C | -15/-4 °C | -15/-1 °C | -8/1 °C | -8/3 °C | -5/5 °C | -6/7 °C |
| Dal 810 m | -1/10 °C | -1/10 °C | -3/15 °C | 3/15 °C | 4/18 °C | 6/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2568 m | Dal 1535 m |
|---|---|---|
vr | -10/2 °C | -4/2 °C |
za | -10/2 °C | -4/6 °C |
zo | -12/5 °C | -6/11 °C |
ma | -3/2 °C | 0/11 °C |
di | -4/9 °C | 1/14 °C |
wo | -1/10 °C | 3/14 °C |
do | -2/12 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2568 m | -10/2 °C | -10/2 °C | -12/5 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | -2/12 °C |
| Dal 1535 m | -4/2 °C | -4/6 °C | -6/11 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2310 m | Dal 1201 m |
|---|---|---|
vr | -11/-2 °C | -2/7 °C |
za | -7/-2 °C | 0/8 °C |
zo | -7/5 °C | -1/14 °C |
ma | -3/2 °C | 3/13 °C |
di | -4/4 °C | 4/14 °C |
wo | -1/6 °C | 6/15 °C |
do | -1/9 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2310 m | -11/-2 °C | -7/-2 °C | -7/5 °C | -3/2 °C | -4/4 °C | -1/6 °C | -1/9 °C |
| Dal 1201 m | -2/7 °C | 0/8 °C | -1/14 °C | 3/13 °C | 4/14 °C | 6/15 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3303 m | Dal 1797 m |
|---|---|---|
vr | -17/-7 °C | -7/2 °C |
za | -17/-7 °C | -7/6 °C |
zo | -17/-4 °C | -9/9 °C |
ma | -10/-2 °C | 0/11 °C |
di | -10/0 °C | -1/13 °C |
wo | -7/2 °C | 2/14 °C |
do | -8/4 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3303 m | -17/-7 °C | -17/-7 °C | -17/-4 °C | -10/-2 °C | -10/0 °C | -7/2 °C | -8/4 °C |
| Dal 1797 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2418 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
vr | -11/-2 °C | -1/7 °C |
za | -7/-2 °C | 1/8 °C |
zo | -7/5 °C | 0/14 °C |
ma | -3/2 °C | 4/13 °C |
di | -4/2 °C | 5/14 °C |
wo | -1/6 °C | 7/15 °C |
do | -1/9 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2418 m | -11/-2 °C | -7/-2 °C | -7/5 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -1/6 °C | -1/9 °C |
| Dal 1102 m | -1/7 °C | 1/8 °C | 0/14 °C | 4/13 °C | 5/14 °C | 7/15 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2602 m | Dal 1142 m |
|---|---|---|
vr | -6/2 °C | -2/9 °C |
za | -5/4 °C | -2/9 °C |
zo | -5/8 °C | -4/14 °C |
ma | 0/2 °C | 2/14 °C |
di | 3/10 °C | 3/17 °C |
wo | 5/11 °C | 5/17 °C |
do | 5/14 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2602 m | -6/2 °C | -5/4 °C | -5/8 °C | 0/2 °C | 3/10 °C | 5/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 1142 m | -2/9 °C | -2/9 °C | -4/14 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2833 m | Dal 1227 m |
|---|---|---|
vr | -13/-3 °C | -2/6 °C |
za | -10/-1 °C | 0/8 °C |
zo | -10/4 °C | 0/13 °C |
ma | -5/2 °C | 5/11 °C |
di | -6/2 °C | 4/13 °C |
wo | -3/2 °C | 7/15 °C |
do | -3/9 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2833 m | -13/-3 °C | -10/-1 °C | -10/4 °C | -5/2 °C | -6/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C |
| Dal 1227 m | -2/6 °C | 0/8 °C | 0/13 °C | 5/11 °C | 4/13 °C | 7/15 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 600 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | 2/8 °C |
za | -2/2 °C | 4/10 °C |
zo | -4/9 °C | 3/16 °C |
ma | 1/11 °C | 6/17 °C |
di | 2/9 °C | 8/16 °C |
wo | 4/11 °C | 10/16 °C |
do | 5/14 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1800 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -4/9 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 4/11 °C | 5/14 °C |
| Dal 600 m | 2/8 °C | 4/10 °C | 3/16 °C | 6/17 °C | 8/16 °C | 10/16 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3006 m | Dal 2093 m |
|---|---|---|
vr | -15/-5 °C | -9/2 °C |
za | -15/-5 °C | -9/3 °C |
zo | -15/-2 °C | -11/6 °C |
ma | -8/0 °C | -2/2 °C |
di | -8/2 °C | -3/10 °C |
wo | -5/4 °C | 0/11 °C |
do | -6/6 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 3006 m | -15/-5 °C | -15/-5 °C | -15/-2 °C | -8/0 °C | -8/2 °C | -5/4 °C | -6/6 °C |
| Dal 2093 m | -9/2 °C | -9/3 °C | -11/6 °C | -2/2 °C | -3/10 °C | 0/11 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2465 m | Dal 1720 m |
|---|---|---|
vr | -10/2 °C | -7/2 °C |
za | -10/2 °C | -7/6 °C |
zo | -12/5 °C | -9/9 °C |
ma | -3/2 °C | 0/11 °C |
di | -4/9 °C | -1/13 °C |
wo | -1/10 °C | 2/14 °C |
do | -2/12 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2465 m | -10/2 °C | -10/2 °C | -12/5 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | -2/12 °C |
| Dal 1720 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2713 m | Dal 1168 m |
|---|---|---|
vr | -10/0 °C | -1/5 °C |
za | -10/0 °C | -2/5 °C |
zo | -12/3 °C | -4/10 °C |
ma | -3/2 °C | 3/11 °C |
di | -4/7 °C | 3/13 °C |
wo | -1/8 °C | 5/12 °C |
do | -2/10 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2713 m | -10/0 °C | -10/0 °C | -12/3 °C | -3/2 °C | -4/7 °C | -1/8 °C | -2/10 °C |
| Dal 1168 m | -1/5 °C | -2/5 °C | -4/10 °C | 3/11 °C | 3/13 °C | 5/12 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2215 m | Dal 1484 m |
|---|---|---|
vr | -8/-1 °C | -4/2 °C |
za | -6/3 °C | -2/8 °C |
zo | -5/7 °C | -1/12 °C |
ma | -2/2 °C | 2/10 °C |
di | -1/9 °C | 3/14 °C |
wo | 2/11 °C | 6/16 °C |
do | 2/16 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2215 m | -8/-1 °C | -6/3 °C | -5/7 °C | -2/2 °C | -1/9 °C | 2/11 °C | 2/16 °C |
| Dal 1484 m | -4/2 °C | -2/8 °C | -1/12 °C | 2/10 °C | 3/14 °C | 6/16 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2490 m | Dal 1459 m |
|---|---|---|
vr | -7/0 °C | -4/2 °C |
za | -7/0 °C | -4/7 °C |
zo | -9/5 °C | -6/12 °C |
ma | -3/2 °C | 0/12 °C |
di | -2/8 °C | 1/15 °C |
wo | 0/8 °C | 3/15 °C |
do | 1/11 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2490 m | -7/0 °C | -7/0 °C | -9/5 °C | -3/2 °C | -2/8 °C | 0/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1459 m | -4/2 °C | -4/7 °C | -6/12 °C | 0/12 °C | 1/15 °C | 3/15 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2673 m | Dal 2126 m |
|---|---|---|
vr | -14/-3 °C | -7/2 °C |
za | -14/-3 °C | -6/3 °C |
zo | -14/0 °C | -7/8 °C |
ma | -7/2 °C | -2/10 °C |
di | -7/4 °C | 1/9 °C |
wo | -4/6 °C | 3/10 °C |
do | -5/8 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2673 m | -14/-3 °C | -14/-3 °C | -14/0 °C | -7/2 °C | -7/4 °C | -4/6 °C | -5/8 °C |
| Dal 2126 m | -7/2 °C | -6/3 °C | -7/8 °C | -2/10 °C | 1/9 °C | 3/10 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2851 m | Dal 1286 m |
|---|---|---|
vr | -12/-5 °C | -3/5 °C |
za | -8/-5 °C | -1/9 °C |
zo | -8/2 °C | 0/13 °C |
ma | -4/2 °C | 3/11 °C |
di | -5/1 °C | 4/15 °C |
wo | -2/3 °C | 7/17 °C |
do | -2/6 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2851 m | -12/-5 °C | -8/-5 °C | -8/2 °C | -4/2 °C | -5/1 °C | -2/3 °C | -2/6 °C |
| Dal 1286 m | -3/5 °C | -1/9 °C | 0/13 °C | 3/11 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2381 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -3/7 °C |
za | -7/2 °C | -3/7 °C |
zo | -9/7 °C | -5/12 °C |
ma | -3/2 °C | 1/12 °C |
di | -2/10 °C | 2/15 °C |
wo | 0/10 °C | 4/15 °C |
do | 1/13 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2381 m | -7/2 °C | -7/2 °C | -9/7 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | 1/13 °C |
| Dal 1350 m | -3/7 °C | -3/7 °C | -5/12 °C | 1/12 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2525 m | Dal 1637 m |
|---|---|---|
vr | -8/-3 °C | -5/2 °C |
za | -6/1 °C | -3/7 °C |
zo | -5/5 °C | -2/11 °C |
ma | -2/2 °C | 1/9 °C |
di | -1/7 °C | 2/13 °C |
wo | 2/9 °C | 5/15 °C |
do | 2/14 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2525 m | -8/-3 °C | -6/1 °C | -5/5 °C | -2/2 °C | -1/7 °C | 2/9 °C | 2/14 °C |
| Dal 1637 m | -5/2 °C | -3/7 °C | -2/11 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2174 m | Dal 1170 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -1/5 °C |
za | -7/2 °C | 1/7 °C |
zo | -9/7 °C | 0/13 °C |
ma | -3/7 °C | 3/14 °C |
di | -2/10 °C | 5/13 °C |
wo | 0/10 °C | 7/13 °C |
do | 1/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2174 m | -7/2 °C | -7/2 °C | -9/7 °C | -3/7 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | 1/13 °C |
| Dal 1170 m | -1/5 °C | 1/7 °C | 0/13 °C | 3/14 °C | 5/13 °C | 7/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2569 m | Dal 1384 m |
|---|---|---|
vr | -10/2 °C | -2/4 °C |
za | -10/2 °C | -3/4 °C |
zo | -12/5 °C | -5/9 °C |
ma | -3/2 °C | 2/10 °C |
di | -4/9 °C | 2/12 °C |
wo | -1/10 °C | 4/11 °C |
do | -2/12 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2569 m | -10/2 °C | -10/2 °C | -12/5 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | -2/12 °C |
| Dal 1384 m | -2/4 °C | -3/4 °C | -5/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 4/11 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2075 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
vr | -4/-1 °C | -2/2 °C |
za | -5/-1 °C | 0/7 °C |
zo | -7/4 °C | -1/13 °C |
ma | 0/5 °C | 3/12 °C |
di | 0/7 °C | 4/13 °C |
wo | 2/6 °C | 6/14 °C |
do | 3/10 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2075 m | -4/-1 °C | -5/-1 °C | -7/4 °C | 0/5 °C | 0/7 °C | 2/6 °C | 3/10 °C |
| Dal 1300 m | -2/2 °C | 0/7 °C | -1/13 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 6/14 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2299 m | Dal 1544 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -4/2 °C |
za | -7/2 °C | -4/6 °C |
zo | -9/7 °C | -6/11 °C |
ma | -3/2 °C | 0/11 °C |
di | -2/10 °C | 1/14 °C |
wo | 0/10 °C | 3/14 °C |
do | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2299 m | -7/2 °C | -7/2 °C | -9/7 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | 1/13 °C |
| Dal 1544 m | -4/2 °C | -4/6 °C | -6/11 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2560 m | Dal 1769 m |
|---|---|---|
vr | -10/1 °C | -4/1 °C |
za | -10/1 °C | -5/1 °C |
zo | -12/5 °C | -7/6 °C |
ma | -3/2 °C | 0/7 °C |
di | -4/9 °C | 0/9 °C |
wo | -1/8 °C | 2/8 °C |
do | -2/12 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2560 m | -10/1 °C | -10/1 °C | -12/5 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/8 °C | -2/12 °C |
| Dal 1769 m | -4/1 °C | -5/1 °C | -7/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1996 m | Dal 1480 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | -3/9 °C | -2/12 °C |
ma | 1/8 °C | 2/11 °C |
di | 2/9 °C | 3/12 °C |
wo | 4/10 °C | 5/13 °C |
do | 5/14 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1996 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | 1/8 °C | 2/9 °C | 4/10 °C | 5/14 °C |
| Dal 1480 m | -3/2 °C | -1/2 °C | -2/12 °C | 2/11 °C | 3/12 °C | 5/13 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2180 m | Dal 1580 m |
|---|---|---|
vr | -4/-1 °C | -4/2 °C |
za | -5/-1 °C | -2/2 °C |
zo | -7/4 °C | -3/11 °C |
ma | 0/2 °C | 1/10 °C |
di | 0/7 °C | 2/11 °C |
wo | 1/6 °C | 4/12 °C |
do | 3/10 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2180 m | -4/-1 °C | -5/-1 °C | -7/4 °C | 0/2 °C | 0/7 °C | 1/6 °C | 3/10 °C |
| Dal 1580 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 4/12 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2483 m | Dal 1800 m |
|---|---|---|
vr | -7/0 °C | -5/2 °C |
za | -7/0 °C | -5/4 °C |
zo | -9/5 °C | -7/9 °C |
ma | -3/2 °C | -1/9 °C |
di | -2/8 °C | 0/12 °C |
wo | 0/8 °C | 2/12 °C |
do | 1/11 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2483 m | -7/0 °C | -7/0 °C | -9/5 °C | -3/2 °C | -2/8 °C | 0/8 °C | 1/11 °C |
| Dal 1800 m | -5/2 °C | -5/4 °C | -7/9 °C | -1/9 °C | 0/12 °C | 2/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2352 m | Dal 1609 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -4/2 °C |
za | -7/2 °C | -4/6 °C |
zo | -9/7 °C | -6/11 °C |
ma | -3/2 °C | 0/11 °C |
di | -2/10 °C | 1/14 °C |
wo | 0/10 °C | 3/14 °C |
do | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2352 m | -7/2 °C | -7/2 °C | -9/7 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | 1/13 °C |
| Dal 1609 m | -4/2 °C | -4/6 °C | -6/11 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1920 m | Dal 1830 m |
|---|---|---|
vr | -10/2 °C | -7/2 °C |
za | -10/2 °C | -7/5 °C |
zo | -12/5 °C | -9/8 °C |
ma | -3/2 °C | 0/10 °C |
di | -4/9 °C | -1/12 °C |
wo | -1/10 °C | 2/13 °C |
do | -2/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1920 m | -10/2 °C | -10/2 °C | -12/5 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | -2/12 °C |
| Dal 1830 m | -7/2 °C | -7/5 °C | -9/8 °C | 0/10 °C | -1/12 °C | 2/13 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2356 m | Dal 1952 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -6/2 °C |
za | -7/2 °C | -6/3 °C |
zo | -9/7 °C | -8/8 °C |
ma | -3/2 °C | -2/8 °C |
di | -2/10 °C | -1/11 °C |
wo | 0/10 °C | 1/11 °C |
do | 1/13 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2356 m | -7/2 °C | -7/2 °C | -9/7 °C | -3/2 °C | -2/10 °C | 0/10 °C | 1/13 °C |
| Dal 1952 m | -6/2 °C | -6/3 °C | -8/8 °C | -2/8 °C | -1/11 °C | 1/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2539 m | Dal 1988 m |
|---|---|---|
vr | -10/1 °C | -4/1 °C |
za | -10/1 °C | -5/1 °C |
zo | -12/5 °C | -7/6 °C |
ma | -3/2 °C | 0/7 °C |
di | -4/9 °C | 0/9 °C |
wo | -1/8 °C | 2/8 °C |
do | -2/12 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2539 m | -10/1 °C | -10/1 °C | -12/5 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/8 °C | -2/12 °C |
| Dal 1988 m | -4/1 °C | -5/1 °C | -7/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1565 m | Dal 1330 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -3/8 °C |
za | -4/6 °C | -3/8 °C |
zo | -6/11 °C | -5/13 °C |
ma | 0/11 °C | 1/13 °C |
di | 1/14 °C | 2/16 °C |
wo | 3/14 °C | 4/16 °C |
do | 4/17 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1565 m | -4/2 °C | -4/6 °C | -6/11 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 4/17 °C |
| Dal 1330 m | -3/8 °C | -3/8 °C | -5/13 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 4/16 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1791 m | Dal 1656 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -2/2 °C | -2/2 °C |
zo | -3/11 °C | -3/11 °C |
ma | 1/10 °C | 1/10 °C |
di | 2/11 °C | 2/11 °C |
wo | 4/12 °C | 4/12 °C |
do | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1791 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 4/12 °C | 5/16 °C |
| Dal 1656 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 4/12 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1791 m | Dal 1625 m |
|---|---|---|
vr | -6/2 °C | -5/2 °C |
za | -4/6 °C | -3/7 °C |
zo | -3/10 °C | -2/11 °C |
ma | 0/8 °C | 1/9 °C |
di | 1/12 °C | 2/13 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | 4/19 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1791 m | -6/2 °C | -4/6 °C | -3/10 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 4/14 °C | 4/19 °C |
| Dal 1625 m | -5/2 °C | -3/7 °C | -2/11 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 5/15 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2136 m | Dal 1801 m |
|---|---|---|
vr | -9/2 °C | -7/2 °C |
za | -9/3 °C | -7/6 °C |
zo | -11/6 °C | -9/9 °C |
ma | -2/2 °C | 0/11 °C |
di | -3/10 °C | -1/13 °C |
wo | 0/11 °C | 2/14 °C |
do | -1/13 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2136 m | -9/2 °C | -9/3 °C | -11/6 °C | -2/2 °C | -3/10 °C | 0/11 °C | -1/13 °C |
| Dal 1801 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 950 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
vr | 0/6 °C | 1/7 °C |
za | 1/8 °C | 3/9 °C |
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/14 °C | 9/15 °C |
do | 9/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 950 m | 0/6 °C | 1/8 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 6/14 °C | 8/14 °C | 9/19 °C |
| Dal 720 m | 1/7 °C | 3/9 °C | 2/15 °C | 5/16 °C | 7/15 °C | 9/15 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1656 m | Dal 1405 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -2/2 °C | -2/2 °C |
zo | -4/11 °C | -4/11 °C |
ma | 1/13 °C | 2/13 °C |
di | 2/11 °C | 2/11 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
do | 5/16 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1656 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -4/11 °C | 1/13 °C | 2/11 °C | 4/13 °C | 5/16 °C |
| Dal 1405 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -4/11 °C | 2/13 °C | 2/11 °C | 4/13 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1867 m | Dal 1731 m |
|---|---|---|
vr | -4/1 °C | -4/1 °C |
za | -5/1 °C | -5/1 °C |
zo | -7/6 °C | -7/6 °C |
ma | 0/7 °C | 0/7 °C |
di | 0/9 °C | 0/9 °C |
wo | 2/8 °C | 2/8 °C |
do | 3/12 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1867 m | -4/1 °C | -5/1 °C | -7/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 3/12 °C |
| Dal 1731 m | -4/1 °C | -5/1 °C | -7/6 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 2/8 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1185 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
vr | -1/5 °C | -1/5 °C |
za | 1/7 °C | 1/7 °C |
zo | 0/13 °C | 0/13 °C |
ma | 3/14 °C | 3/14 °C |
di | 5/13 °C | 5/13 °C |
wo | 7/13 °C | 7/13 °C |
do | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1185 m | -1/5 °C | 1/7 °C | 0/13 °C | 3/14 °C | 5/13 °C | 7/13 °C | 8/18 °C |
| Dal 1015 m | -1/5 °C | 1/7 °C | 0/13 °C | 3/14 °C | 5/13 °C | 7/13 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1538 m | Dal 1447 m |
|---|---|---|
vr | -4/2 °C | -4/2 °C |
za | -2/2 °C | -2/7 °C |
zo | -2/11 °C | -2/12 °C |
ma | 3/9 °C | 3/10 °C |
di | 2/11 °C | 2/12 °C |
wo | 5/13 °C | 5/14 °C |
do | 7/17 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1538 m | -4/2 °C | -2/2 °C | -2/11 °C | 3/9 °C | 2/11 °C | 5/13 °C | 7/17 °C |
| Dal 1447 m | -4/2 °C | -2/7 °C | -2/12 °C | 3/10 °C | 2/12 °C | 5/14 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1540 m | Dal 1371 m |
|---|---|---|
vr | -3/2 °C | -2/4 °C |
za | -4/2 °C | -3/4 °C |
zo | -6/7 °C | -5/9 °C |
ma | 1/8 °C | 2/10 °C |
di | 1/10 °C | 2/12 °C |
wo | 3/9 °C | 4/11 °C |
do | 4/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1540 m | -3/2 °C | -4/2 °C | -6/7 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 3/9 °C | 4/13 °C |
| Dal 1371 m | -2/4 °C | -3/4 °C | -5/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 4/11 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1787 m | Dal 1698 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -7/2 °C |
za | -7/6 °C | -7/6 °C |
zo | -9/9 °C | -9/9 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | -1/13 °C | -1/13 °C |
wo | 2/14 °C | 2/14 °C |
do | 1/16 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1787 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Dal 1698 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1040 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
vr | -2/8 °C | -1/9 °C |
za | 0/10 °C | 1/11 °C |
zo | 0/15 °C | 1/16 °C |
ma | 5/13 °C | 6/14 °C |
di | 4/15 °C | 5/16 °C |
wo | 7/17 °C | 8/18 °C |
do | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1040 m | -2/8 °C | 0/10 °C | 0/15 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 9/21 °C |
| Dal 920 m | -1/9 °C | 1/11 °C | 1/16 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 8/18 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1912 m | Dal 1760 m |
|---|---|---|
vr | -7/2 °C | -7/2 °C |
za | -7/5 °C | -7/6 °C |
zo | -9/8 °C | -9/9 °C |
ma | 0/10 °C | 0/11 °C |
di | -1/12 °C | -1/13 °C |
wo | 2/13 °C | 2/14 °C |
do | 1/15 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1912 m | -7/2 °C | -7/5 °C | -9/8 °C | 0/10 °C | -1/12 °C | 2/13 °C | 1/15 °C |
| Dal 1760 m | -7/2 °C | -7/6 °C | -9/9 °C | 0/11 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1354 m | Dal 1186 m |
|---|---|---|
vr | -3/8 °C | -2/9 °C |
za | -3/8 °C | -2/9 °C |
zo | -5/13 °C | -4/14 °C |
ma | 1/13 °C | 2/14 °C |
di | 2/16 °C | 3/17 °C |
wo | 4/16 °C | 5/17 °C |
do | 5/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1354 m | -3/8 °C | -3/8 °C | -5/13 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 4/16 °C | 5/19 °C |
| Dal 1186 m | -2/9 °C | -2/9 °C | -4/14 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1382 m | Dal 1290 m |
|---|---|---|
vr | -2/4 °C | -1/4 °C |
za | -3/4 °C | -2/4 °C |
zo | -5/9 °C | -4/9 °C |
ma | 2/10 °C | 3/10 °C |
di | 2/12 °C | 3/12 °C |
wo | 4/11 °C | 5/11 °C |
do | 5/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1382 m | -2/4 °C | -3/4 °C | -5/9 °C | 2/10 °C | 2/12 °C | 4/11 °C | 5/15 °C |
| Dal 1290 m | -1/4 °C | -2/4 °C | -4/9 °C | 3/10 °C | 3/12 °C | 5/11 °C | 6/15 °C |
1-50 van 62 skigebieden



