Skiweer Schmalkalden-Meiningen
Weersverwachting in het district Schmalkalden-Meiningen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Schmalkalden-Meiningen voor 7 dagen
Weer Schmalkalden-Meiningen
Weer in het district Schmalkalden-Meiningen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Schmalkalden-Meiningen voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Schmalkalden-Meiningen
- Schmalkalden-Meiningen – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 835 m | Dal 718 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 0/11 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 5/10 °C | 5/10 °C |
wo | 8/14 °C | 8/14 °C |
do | 7/19 °C | 7/19 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 835 m | 0/11 °C | 4/12 °C | 5/10 °C | 8/14 °C | 7/19 °C | 9/22 °C | 11/24 °C |
| Dal 718 m | 0/11 °C | 4/12 °C | 5/10 °C | 8/14 °C | 7/19 °C | 9/22 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 704 m | Dal 608 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/14 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 704 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/15 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/23 °C |
| Dal 608 m | 2/13 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 712 m | Dal 642 m |
|---|---|---|
zo | 0/13 °C | 1/13 °C |
ma | 3/13 °C | 4/13 °C |
di | 4/11 °C | 5/11 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
do | 7/19 °C | 8/19 °C |
vr | 9/23 °C | 10/23 °C |
za | 11/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 712 m | 0/13 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 7/15 °C | 7/19 °C | 9/23 °C | 11/24 °C |
| Dal 642 m | 1/13 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 8/15 °C | 8/19 °C | 10/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 654 m | Dal 542 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/13 °C |
ma | 4/13 °C | 4/14 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 11/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 654 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 6/12 °C | 8/15 °C | 8/18 °C | 9/19 °C | 11/23 °C |
| Dal 542 m | 2/13 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 8/16 °C | 8/19 °C | 9/20 °C | 11/24 °C |
1-4 van 4 skigebieden


