Skiweer Thüringer Wald

Weersverwachting in het Thüringer Wald voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in het Thüringer Wald voor 7 dagen


Weer Thüringer Wald

Weer in het Thüringer Wald voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Thüringer Wald voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Thüringer Wald

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 835 m Dal 718 m
wo
regen
0/6 °C 0/6 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/7 °C
vr
onweer
2/9 °C 2/9 °C
za
helder
2/9 °C 2/9 °C
zo
buien
1/13 °C 1/13 °C
ma
buien
3/12 °C 3/12 °C
di
buien
5/13 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 835 m 0/6 °C 1/2 °C 2/9 °C 2/9 °C 1/13 °C 3/12 °C 5/13 °C
Dal 718 m 0/6 °C 1/7 °C 2/9 °C 2/9 °C 1/13 °C 3/12 °C 5/13 °C

Weer in skigebied Berg 896 m Dal 715 m
wo
sneeuwbuien
1/2 °C 1/7 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 2/7 °C
vr
onweer
0/10 °C 0/10 °C
za
bewolkt
1/9 °C 1/9 °C
zo
buien
1/12 °C 1/12 °C
ma
buien
3/13 °C 3/13 °C
di
helder
4/13 °C 4/13 °C
Weer in
skigebied
wo
sneeuwbuien
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
helder
Berg 896 m 1/2 °C 1/2 °C 0/10 °C 1/9 °C 1/12 °C 3/13 °C 4/13 °C
Dal 715 m 1/7 °C 2/7 °C 0/10 °C 1/9 °C 1/12 °C 3/13 °C 4/13 °C

Weer in skigebied Berg 836 m Dal 600 m
wo
regen
0/6 °C 1/8 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/9 °C
vr
onweer
2/9 °C 3/11 °C
za
helder
2/9 °C 3/11 °C
zo
buien
1/13 °C 2/15 °C
ma
buien
3/12 °C 4/14 °C
di
buien
5/13 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 836 m 0/6 °C 1/2 °C 2/9 °C 2/9 °C 1/13 °C 3/12 °C 5/13 °C
Dal 600 m 1/8 °C 1/9 °C 3/11 °C 3/11 °C 2/15 °C 4/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 883 m Dal 740 m
wo
regen
0/6 °C 0/7 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/8 °C
vr
onweer
2/9 °C 2/10 °C
za
helder
2/9 °C 2/10 °C
zo
buien
1/13 °C 1/14 °C
ma
buien
3/12 °C 3/13 °C
di
buien
5/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
sneeuwbuien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 883 m 0/6 °C 1/2 °C 2/9 °C 2/9 °C 1/13 °C 3/12 °C 5/13 °C
Dal 740 m 0/7 °C 1/8 °C 2/10 °C 2/10 °C 1/14 °C 3/13 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 612 m Dal 530 m
wo
regen
1/8 °C 2/8 °C
do
buien
1/9 °C 5/9 °C
vr
onweer
3/11 °C 4/11 °C
za
helder
3/11 °C 4/11 °C
zo
buien
2/15 °C 3/15 °C
ma
buien
4/14 °C 5/14 °C
di
buien
6/15 °C 7/15 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
buien
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 612 m 1/8 °C 1/9 °C 3/11 °C 3/11 °C 2/15 °C 4/14 °C 6/15 °C
Dal 530 m 2/8 °C 5/9 °C 4/11 °C 4/11 °C 3/15 °C 5/14 °C 7/15 °C

Weer in skigebied Berg 704 m Dal 608 m
wo
buien
2/7 °C 2/8 °C
do
onweer
3/7 °C 3/8 °C
vr
onweer
1/10 °C 1/11 °C
za
bewolkt
2/9 °C 2/10 °C
zo
buien
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
4/13 °C 4/14 °C
di
helder
5/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
helder
Berg 704 m 2/7 °C 3/7 °C 1/10 °C 2/9 °C 2/12 °C 4/13 °C 5/13 °C
Dal 608 m 2/8 °C 3/8 °C 1/11 °C 2/10 °C 2/13 °C 4/14 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 760 m Dal 610 m
wo
regen
0/7 °C 1/8 °C
do
ijzel
1/8 °C 1/9 °C
vr
onweer
2/10 °C 3/11 °C
za
helder
2/10 °C 3/11 °C
zo
buien
1/14 °C 2/15 °C
ma
buien
3/13 °C 4/14 °C
di
buien
5/14 °C 6/15 °C
Weer in
skigebied
wo
regen
do
ijzel
vr
onweer
za
helder
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 760 m 0/7 °C 1/8 °C 2/10 °C 2/10 °C 1/14 °C 3/13 °C 5/14 °C
Dal 610 m 1/8 °C 1/9 °C 3/11 °C 3/11 °C 2/15 °C 4/14 °C 6/15 °C

Weer in skigebied Berg 654 m Dal 542 m
wo
buien
2/7 °C 2/8 °C
do
onweer
3/7 °C 3/8 °C
vr
onweer
1/10 °C 1/11 °C
za
bewolkt
2/9 °C 2/10 °C
zo
buien
2/12 °C 2/13 °C
ma
buien
4/13 °C 4/14 °C
di
helder
5/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
helder
Berg 654 m 2/7 °C 3/7 °C 1/10 °C 2/9 °C 2/12 °C 4/13 °C 5/13 °C
Dal 542 m 2/8 °C 3/8 °C 1/11 °C 2/10 °C 2/13 °C 4/14 °C 5/14 °C
1-8 van 8 skigebieden