Skiweer Shimane

Weersverwachting in Shimane voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Shimane voor 7 dagen


Weer Shimane

Weer in Shimane voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Shimane voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Shimane

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1212 m Dal 491 m
do
helder
9/22 °C 12/24 °C
vr
zonnig
8/22 °C 11/24 °C
za
zonnig
8/21 °C 11/23 °C
zo
zonnig
10/25 °C 13/27 °C
ma
helder
10/22 °C 13/24 °C
di
zonnig
10/23 °C 13/25 °C
wo
regen
12/15 °C 15/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
regen
Berg 1212 m 9/22 °C 8/22 °C 8/21 °C 10/25 °C 10/22 °C 10/23 °C 12/15 °C
Dal 491 m 12/24 °C 11/24 °C 11/23 °C 13/27 °C 13/24 °C 13/25 °C 15/17 °C

Weer in skigebied Berg 706 m Dal 549 m
do
helder
10/21 °C 10/23 °C
vr
zonnig
9/23 °C 9/25 °C
za
zonnig
10/24 °C 10/26 °C
zo
zonnig
11/26 °C 11/28 °C
ma
helder
11/26 °C 11/28 °C
di
zonnig
12/26 °C 12/28 °C
wo
buien
13/17 °C 13/19 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 706 m 10/21 °C 9/23 °C 10/24 °C 11/26 °C 11/26 °C 12/26 °C 13/17 °C
Dal 549 m 10/23 °C 9/25 °C 10/26 °C 11/28 °C 11/28 °C 12/28 °C 13/19 °C

Weer in skigebied Berg 876 m Dal 575 m
do
helder
9/21 °C 10/22 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
za
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
zo
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
ma
helder
10/26 °C 11/27 °C
di
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
wo
buien
12/17 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 876 m 9/21 °C 8/23 °C 9/24 °C 10/26 °C 10/26 °C 11/26 °C 12/17 °C
Dal 575 m 10/22 °C 9/24 °C 10/25 °C 11/27 °C 11/27 °C 12/27 °C 13/18 °C

Weer in skigebied Berg 750 m Dal 730 m
do
helder
9/21 °C 10/22 °C
vr
zonnig
8/23 °C 9/24 °C
za
zonnig
9/24 °C 10/25 °C
zo
zonnig
10/26 °C 11/27 °C
ma
helder
10/26 °C 11/27 °C
di
zonnig
11/26 °C 12/27 °C
wo
buien
12/17 °C 13/18 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
zo
zonnig
ma
helder
di
zonnig
wo
buien
Berg 750 m 9/21 °C 8/23 °C 9/24 °C 10/26 °C 10/26 °C 11/26 °C 12/17 °C
Dal 730 m 10/22 °C 9/24 °C 10/25 °C 11/27 °C 11/27 °C 12/27 °C 13/18 °C
1-4 van 4 skigebieden