Skiweer Sneeuweifel
Weersverwachting in de Sneeuweifel voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Sneeuweifel voor 7 dagen
Weer Sneeuweifel
Weer in de Sneeuweifel voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Sneeuweifel voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sneeuweifel
- Sneeuweifel – Gaan naar
Bestuursdistrict:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 697 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 1/10 °C | 2/10 °C |
ma | 5/13 °C | 6/13 °C |
di | 3/9 °C | 4/9 °C |
wo | 7/16 °C | 8/16 °C |
do | 7/20 °C | 8/20 °C |
vr | 9/23 °C | 10/23 °C |
za | 12/23 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 697 m | 1/10 °C | 5/13 °C | 3/9 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 9/23 °C | 12/23 °C |
| Dal 610 m | 2/10 °C | 6/13 °C | 4/9 °C | 8/16 °C | 8/20 °C | 10/23 °C | 13/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 557 m | Dal 482 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 9/12 °C | 9/13 °C |
di | 5/10 °C | 5/11 °C |
wo | 10/16 °C | 10/17 °C |
do | 8/20 °C | 8/21 °C |
vr | 10/23 °C | 10/24 °C |
za | 13/25 °C | 13/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 557 m | 3/12 °C | 9/12 °C | 5/10 °C | 10/16 °C | 8/20 °C | 10/23 °C | 13/25 °C |
| Dal 482 m | 3/13 °C | 9/13 °C | 5/11 °C | 10/17 °C | 8/21 °C | 10/24 °C | 13/26 °C |
1-2 van 2 skigebieden



