Skiweer Sørlandet
Weersverwachting in Sørlandet voor 11 Skigebieden - Weer in de bergen in Sørlandet voor 7 dagen
Weer Sørlandet
Weer in Sørlandet voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sørlandet voor 11 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sørlandet
- Sørlandet – Beperken tot
Provincies:
Dal:
Sørlandet – Gaan naarBergketen:
1-11 van 11 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1183 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
ma | -3/2 °C | -3/2 °C |
di | -2/7 °C | -2/8 °C |
wo | -1/2 °C | -1/5 °C |
do | 0/8 °C | 0/9 °C |
vr | 1/2 °C | 1/8 °C |
za | 1/10 °C | 1/11 °C |
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1183 m | -3/2 °C | -2/7 °C | -1/2 °C | 0/8 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 763 m | -3/2 °C | -2/8 °C | -1/5 °C | 0/9 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 924 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
ma | -1/7 °C | 0/7 °C |
di | 0/7 °C | 1/7 °C |
wo | 0/9 °C | 1/9 °C |
do | 1/10 °C | 2/10 °C |
vr | 2/12 °C | 3/12 °C |
za | 0/11 °C | 1/11 °C |
zo | 1/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 924 m | -1/7 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 0/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 560 m | 0/7 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 1/11 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 780 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | -1/7 °C |
di | -1/8 °C | 0/10 °C |
wo | 0/5 °C | 1/7 °C |
do | 1/9 °C | 2/11 °C |
vr | 2/8 °C | 3/10 °C |
za | 2/11 °C | 3/13 °C |
zo | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 780 m | -2/2 °C | -1/8 °C | 0/5 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 5/13 °C |
| Dal 550 m | -1/7 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 811 m | Dal 579 m |
|---|---|---|
ma | -6/2 °C | -2/7 °C |
di | -4/4 °C | -1/10 °C |
wo | -1/4 °C | 0/7 °C |
do | -1/8 °C | 1/11 °C |
vr | 1/8 °C | 2/10 °C |
za | 0/8 °C | 2/13 °C |
zo | 0/11 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 811 m | -6/2 °C | -4/4 °C | -1/4 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/8 °C | 0/11 °C |
| Dal 579 m | -2/7 °C | -1/10 °C | 0/7 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 990 m | Dal 645 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | -1/7 °C |
di | -3/7 °C | 0/10 °C |
wo | -2/4 °C | 1/7 °C |
do | -1/8 °C | 2/11 °C |
vr | 0/7 °C | 3/10 °C |
za | 0/10 °C | 3/13 °C |
zo | 3/12 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 990 m | -4/2 °C | -3/7 °C | -2/4 °C | -1/8 °C | 0/7 °C | 0/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 645 m | -1/7 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 817 m | Dal 585 m |
|---|---|---|
ma | -2/6 °C | -1/7 °C |
di | -1/9 °C | 0/10 °C |
wo | 0/6 °C | 1/7 °C |
do | 1/10 °C | 2/11 °C |
vr | 2/9 °C | 3/10 °C |
za | 2/12 °C | 3/13 °C |
zo | 5/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 817 m | -2/6 °C | -1/9 °C | 0/6 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 5/14 °C |
| Dal 585 m | -1/7 °C | 0/10 °C | 1/7 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 732 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
ma | -2/6 °C | 0/7 °C |
di | -1/7 °C | 1/7 °C |
wo | 0/6 °C | 1/9 °C |
do | 1/10 °C | 2/10 °C |
vr | 2/9 °C | 3/12 °C |
za | 1/11 °C | 1/11 °C |
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 732 m | -2/6 °C | -1/7 °C | 0/6 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/11 °C | 2/12 °C |
| Dal 550 m | 0/7 °C | 1/7 °C | 1/9 °C | 2/10 °C | 3/12 °C | 1/11 °C | 2/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 793 m | Dal 500 m |
|---|---|---|
ma | -2/6 °C | 0/8 °C |
di | -1/8 °C | 1/8 °C |
wo | 0/6 °C | 1/10 °C |
do | 1/10 °C | 2/11 °C |
vr | 2/9 °C | 3/13 °C |
za | 1/12 °C | 1/12 °C |
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 793 m | -2/6 °C | -1/8 °C | 0/6 °C | 1/10 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 2/13 °C |
| Dal 500 m | 0/8 °C | 1/8 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 1/12 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 641 m | Dal 381 m |
|---|---|---|
ma | -1/7 °C | 0/9 °C |
di | 0/7 °C | 1/9 °C |
wo | 0/9 °C | 1/11 °C |
do | 1/10 °C | 2/12 °C |
vr | 2/12 °C | 3/14 °C |
za | 0/11 °C | 1/13 °C |
zo | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 641 m | -1/7 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 0/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 381 m | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 1/13 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 250 m | Dal 170 m |
|---|---|---|
ma | 0/9 °C | 1/10 °C |
di | 1/12 °C | 2/13 °C |
wo | 2/9 °C | 3/10 °C |
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 4/12 °C | 5/13 °C |
za | 4/15 °C | 5/16 °C |
zo | 7/17 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 250 m | 0/9 °C | 1/12 °C | 2/9 °C | 3/13 °C | 4/12 °C | 4/15 °C | 7/17 °C |
| Dal 170 m | 1/10 °C | 2/13 °C | 3/10 °C | 4/14 °C | 5/13 °C | 5/16 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
ma | -1/7 °C | 0/9 °C |
di | 0/7 °C | 1/9 °C |
wo | 0/9 °C | 1/11 °C |
do | 1/10 °C | 2/12 °C |
vr | 2/12 °C | 3/14 °C |
za | 0/11 °C | 1/13 °C |
zo | 1/12 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 600 m | -1/7 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | 1/10 °C | 2/12 °C | 0/11 °C | 1/12 °C |
| Dal 400 m | 0/9 °C | 1/9 °C | 1/11 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 1/13 °C | 2/14 °C |
1-11 van 11 skigebieden



