Skiweer Sogn
Weersverwachting in Sogn voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Sogn voor 7 dagen
Weer Sogn
Weer in Sogn voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Sogn voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sogn
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 989 m | Dal 322 m |
|---|---|---|
wo | 0/6 °C | 2/10 °C |
do | -2/3 °C | 0/7 °C |
vr | -1/2 °C | 1/7 °C |
za | 0/2 °C | 2/8 °C |
zo | -1/6 °C | 1/10 °C |
ma | -3/7 °C | -1/11 °C |
di | 3/8 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 989 m | 0/6 °C | -2/3 °C | -1/2 °C | 0/2 °C | -1/6 °C | -3/7 °C | 3/8 °C |
| Dal 322 m | 2/10 °C | 0/7 °C | 1/7 °C | 2/8 °C | 1/10 °C | -1/11 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 941 m | Dal 490 m |
|---|---|---|
wo | -1/6 °C | 2/9 °C |
do | -3/2 °C | 0/6 °C |
vr | -2/2 °C | 1/6 °C |
za | -1/2 °C | 2/7 °C |
zo | -2/6 °C | 1/9 °C |
ma | -4/7 °C | -1/10 °C |
di | 2/8 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 941 m | -1/6 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -2/6 °C | -4/7 °C | 2/8 °C |
| Dal 490 m | 2/9 °C | 0/6 °C | 1/6 °C | 2/7 °C | 1/9 °C | -1/10 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 810 m | Dal 525 m |
|---|---|---|
wo | 0/6 °C | 2/8 °C |
do | -2/3 °C | 0/5 °C |
vr | -1/2 °C | 1/5 °C |
za | 0/4 °C | 2/6 °C |
zo | -1/6 °C | 1/8 °C |
ma | -3/7 °C | -1/9 °C |
di | 3/8 °C | 5/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 810 m | 0/6 °C | -2/3 °C | -1/2 °C | 0/4 °C | -1/6 °C | -3/7 °C | 3/8 °C |
| Dal 525 m | 2/8 °C | 0/5 °C | 1/5 °C | 2/6 °C | 1/8 °C | -1/9 °C | 5/10 °C |
1-3 van 3 skigebieden





