Skiweer Starohorské vrchy
Weersverwachting in Starohorské vrchy voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in Starohorské vrchy voor 7 dagen
Weer Starohorské vrchy
Weer in Starohorské vrchy voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Starohorské vrchy voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Starohorské vrchy
- Starohorské vrchy – Gaan naar
District:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1361 m | Dal 914 m |
|---|---|---|
do | -2/11 °C | 0/13 °C |
vr | 1/10 °C | 3/12 °C |
za | 4/10 °C | 6/12 °C |
zo | 2/6 °C | 4/8 °C |
ma | 2/14 °C | 4/16 °C |
di | 4/13 °C | 6/15 °C |
wo | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1361 m | -2/11 °C | 1/10 °C | 4/10 °C | 2/6 °C | 2/14 °C | 4/13 °C | 2/15 °C |
| Dal 914 m | 0/13 °C | 3/12 °C | 6/12 °C | 4/8 °C | 4/16 °C | 6/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1102 m | Dal 802 m |
|---|---|---|
do | 1/12 °C | 2/13 °C |
vr | 3/10 °C | 4/11 °C |
za | 5/7 °C | 6/8 °C |
zo | 4/9 °C | 5/10 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 4/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1102 m | 1/12 °C | 3/10 °C | 5/7 °C | 4/9 °C | 3/15 °C | 5/16 °C | 4/17 °C |
| Dal 802 m | 2/13 °C | 4/11 °C | 6/8 °C | 5/10 °C | 4/16 °C | 6/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 987 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
do | 0/12 °C | 1/13 °C |
vr | 2/10 °C | 3/11 °C |
za | 4/7 °C | 5/8 °C |
zo | 3/9 °C | 4/10 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 4/16 °C | 5/17 °C |
wo | 3/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 987 m | 0/12 °C | 2/10 °C | 4/7 °C | 3/9 °C | 2/15 °C | 4/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 800 m | 1/13 °C | 3/11 °C | 5/8 °C | 4/10 °C | 3/16 °C | 5/17 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 650 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
do | 3/14 °C | 3/15 °C |
vr | 5/12 °C | 5/13 °C |
za | 7/9 °C | 7/10 °C |
zo | 6/11 °C | 6/12 °C |
ma | 5/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/18 °C | 7/19 °C |
wo | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 650 m | 3/14 °C | 5/12 °C | 7/9 °C | 6/11 °C | 5/17 °C | 7/18 °C | 6/19 °C |
| Dal 470 m | 3/15 °C | 5/13 °C | 7/10 °C | 6/12 °C | 5/18 °C | 7/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 670 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
do | 2/14 °C | 3/15 °C |
vr | 4/12 °C | 5/13 °C |
za | 6/9 °C | 7/10 °C |
zo | 5/11 °C | 6/12 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 6/18 °C | 7/19 °C |
wo | 5/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 670 m | 2/14 °C | 4/12 °C | 6/9 °C | 5/11 °C | 4/17 °C | 6/18 °C | 5/19 °C |
| Dal 550 m | 3/15 °C | 5/13 °C | 7/10 °C | 6/12 °C | 5/18 °C | 7/19 °C | 6/20 °C |
1-5 van 5 skigebieden

