Skiweer Straubing-Bogen
Weersverwachting in het bestuursdistrict Straubing-Bogen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Straubing-Bogen voor 7 dagen
Weer Straubing-Bogen
Weer in het bestuursdistrict Straubing-Bogen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Straubing-Bogen voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Straubing-Bogen
- Straubing-Bogen – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1030 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
ma | 7/15 °C | 8/17 °C |
di | 1/2 °C | 1/8 °C |
wo | -1/10 °C | 0/12 °C |
do | 4/8 °C | 5/10 °C |
vr | 3/9 °C | 4/11 °C |
za | 4/6 °C | 5/8 °C |
zo | 5/15 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1030 m | 7/15 °C | 1/2 °C | -1/10 °C | 4/8 °C | 3/9 °C | 4/6 °C | 5/15 °C |
| Dal 720 m | 8/17 °C | 1/8 °C | 0/12 °C | 5/10 °C | 4/11 °C | 5/8 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1024 m | Dal 850 m |
|---|---|---|
ma | 5/14 °C | 6/15 °C |
di | -2/2 °C | -1/2 °C |
wo | -3/9 °C | -2/10 °C |
do | 1/8 °C | 2/9 °C |
vr | 1/7 °C | 2/8 °C |
za | 3/4 °C | 4/5 °C |
zo | 4/15 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1024 m | 5/14 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | 1/8 °C | 1/7 °C | 3/4 °C | 4/15 °C |
| Dal 850 m | 6/15 °C | -1/2 °C | -2/10 °C | 2/9 °C | 2/8 °C | 4/5 °C | 5/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 730 m |
|---|---|---|
ma | 8/15 °C | 8/16 °C |
di | 1/2 °C | 1/7 °C |
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 5/8 °C | 5/9 °C |
vr | 4/9 °C | 4/10 °C |
za | 5/6 °C | 5/7 °C |
zo | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 820 m | 8/15 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 5/8 °C | 4/9 °C | 5/6 °C | 6/15 °C |
| Dal 730 m | 8/16 °C | 1/7 °C | 0/11 °C | 5/9 °C | 4/10 °C | 5/7 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 880 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
ma | 7/15 °C | 7/15 °C |
di | 1/2 °C | 1/2 °C |
wo | -1/10 °C | -1/10 °C |
do | 4/8 °C | 4/8 °C |
vr | 3/9 °C | 3/9 °C |
za | 4/6 °C | 4/6 °C |
zo | 5/15 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 880 m | 7/15 °C | 1/2 °C | -1/10 °C | 4/8 °C | 3/9 °C | 4/6 °C | 5/15 °C |
| Dal 840 m | 7/15 °C | 1/2 °C | -1/10 °C | 4/8 °C | 3/9 °C | 4/6 °C | 5/15 °C |
1-4 van 4 skigebieden




