Skiweer Tasmanië
Weersverwachting in Tasmanië voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Tasmanië voor 7 dagen
Weer Tasmanië
Weer in Tasmanië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Tasmanië voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Tasmanië
- Tasmanië – Beperken tot
Nationaal Park:
Tasmanië – Gaan naarBergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1570 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 0/11 °C | 0/12 °C |
vr | 1/14 °C | 1/15 °C |
za | 3/14 °C | 3/15 °C |
zo | 4/17 °C | 4/18 °C |
ma | 6/12 °C | 6/13 °C |
di | 6/10 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1570 m | 0/10 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 3/14 °C | 4/17 °C | 6/12 °C | 6/10 °C |
| Dal 1460 m | 0/11 °C | 0/12 °C | 1/15 °C | 3/15 °C | 4/18 °C | 6/13 °C | 6/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1287 m | Dal 1215 m |
|---|---|---|
wo | 1/12 °C | 2/13 °C |
do | 1/13 °C | 2/14 °C |
vr | 2/16 °C | 3/17 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
zo | 5/19 °C | 6/20 °C |
ma | 7/14 °C | 8/15 °C |
di | 7/12 °C | 8/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1287 m | 1/12 °C | 1/13 °C | 2/16 °C | 4/16 °C | 5/19 °C | 7/14 °C | 7/12 °C |
| Dal 1215 m | 2/13 °C | 2/14 °C | 3/17 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 8/15 °C | 8/13 °C |
1-2 van 2 skigebieden



