Skiweer Taurusgebergte
Weersverwachting in het Taurusgebergte voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het Taurusgebergte voor 7 dagen
Weer Taurusgebergte
Weer in het Taurusgebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Taurusgebergte voor 9 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Taurusgebergte
- Taurusgebergte – Beperken tot
Bergketens:
1-9 van 9 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3346 m | Dal 2088 m |
|---|---|---|
za | -6/5 °C | -2/11 °C |
zo | -1/2 °C | 3/13 °C |
ma | -4/5 °C | 0/11 °C |
di | -3/7 °C | 1/13 °C |
wo | -1/2 °C | 3/13 °C |
do | -1/2 °C | 3/11 °C |
vr | -2/2 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3346 m | -6/5 °C | -1/2 °C | -4/5 °C | -3/7 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -2/2 °C |
| Dal 2088 m | -2/11 °C | 3/13 °C | 0/11 °C | 1/13 °C | 3/13 °C | 3/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2394 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 6/17 °C |
zo | 8/16 °C | 8/17 °C |
ma | 7/17 °C | 7/18 °C |
di | 8/17 °C | 8/18 °C |
wo | 8/11 °C | 8/12 °C |
do | 6/14 °C | 6/15 °C |
vr | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2394 m | 6/16 °C | 8/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C | 8/11 °C | 6/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 1650 m | 6/17 °C | 8/17 °C | 7/18 °C | 8/18 °C | 8/12 °C | 6/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2547 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
za | 3/13 °C | 6/17 °C |
zo | 5/13 °C | 8/17 °C |
ma | 4/14 °C | 7/18 °C |
di | 5/14 °C | 8/18 °C |
wo | 1/8 °C | 8/12 °C |
do | 3/11 °C | 6/15 °C |
vr | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2547 m | 3/13 °C | 5/13 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1850 m | 6/17 °C | 8/17 °C | 7/18 °C | 8/18 °C | 8/12 °C | 6/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2772 m | Dal 2248 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | 1/11 °C |
zo | -2/13 °C | 1/16 °C |
ma | -2/2 °C | 1/2 °C |
di | -2/9 °C | 1/12 °C |
wo | -2/14 °C | 1/17 °C |
do | 0/2 °C | 3/12 °C |
vr | 0/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2772 m | -1/2 °C | -2/13 °C | -2/2 °C | -2/9 °C | -2/14 °C | 0/2 °C | 0/11 °C |
| Dal 2248 m | 1/11 °C | 1/16 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 1/17 °C | 3/12 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2432 m | Dal 1890 m |
|---|---|---|
za | 0/10 °C | 3/13 °C |
zo | -1/15 °C | 2/18 °C |
ma | -1/2 °C | 2/11 °C |
di | -1/11 °C | 2/14 °C |
wo | -1/16 °C | 2/19 °C |
do | 1/11 °C | 4/14 °C |
vr | 1/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2432 m | 0/10 °C | -1/15 °C | -1/2 °C | -1/11 °C | -1/16 °C | 1/11 °C | 1/13 °C |
| Dal 1890 m | 3/13 °C | 2/18 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 2/19 °C | 4/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2822 m | Dal 2503 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -1/2 °C |
zo | -4/10 °C | -2/13 °C |
ma | -4/2 °C | -2/2 °C |
di | -4/6 °C | -2/9 °C |
wo | -4/11 °C | -2/14 °C |
do | -2/2 °C | 0/9 °C |
vr | -2/8 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2822 m | -3/2 °C | -4/10 °C | -4/2 °C | -4/6 °C | -4/11 °C | -2/2 °C | -2/8 °C |
| Dal 2503 m | -1/2 °C | -2/13 °C | -2/2 °C | -2/9 °C | -2/14 °C | 0/9 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 1835 m |
|---|---|---|
za | 0/11 °C | 0/12 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 2/11 °C | 2/12 °C |
di | 3/13 °C | 3/14 °C |
wo | 5/13 °C | 5/14 °C |
do | 5/11 °C | 5/12 °C |
vr | 4/14 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2030 m | 0/11 °C | 5/13 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 5/13 °C | 5/11 °C | 4/14 °C |
| Dal 1835 m | 0/12 °C | 5/14 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 5/14 °C | 5/12 °C | 4/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2116 m | Dal 1810 m |
|---|---|---|
za | -1/4 °C | 2/7 °C |
zo | 0/10 °C | 3/13 °C |
ma | 0/5 °C | 3/8 °C |
di | 0/9 °C | 3/12 °C |
wo | 3/11 °C | 6/14 °C |
do | 2/4 °C | 5/7 °C |
vr | 2/10 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2116 m | -1/4 °C | 0/10 °C | 0/5 °C | 0/9 °C | 3/11 °C | 2/4 °C | 2/10 °C |
| Dal 1810 m | 2/7 °C | 3/13 °C | 3/8 °C | 3/12 °C | 6/14 °C | 5/7 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1580 m | Dal 1328 m |
|---|---|---|
za | 3/9 °C | 5/11 °C |
zo | 4/15 °C | 6/17 °C |
ma | 4/10 °C | 6/12 °C |
di | 4/14 °C | 6/16 °C |
wo | 7/16 °C | 9/18 °C |
do | 6/9 °C | 8/11 °C |
vr | 6/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1580 m | 3/9 °C | 4/15 °C | 4/10 °C | 4/14 °C | 7/16 °C | 6/9 °C | 6/15 °C |
| Dal 1328 m | 5/11 °C | 6/17 °C | 6/12 °C | 6/16 °C | 9/18 °C | 8/11 °C | 8/17 °C |
1-9 van 9 skigebieden


