Skiweer Westtaurus
Weersverwachting in de Westtaurus voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Westtaurus voor 7 dagen
Weer Westtaurus
Weer in de Westtaurus voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Westtaurus voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Westtaurus
- Westtaurus – Gaan naar
Regio:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2394 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
za | 6/16 °C | 6/17 °C |
zo | 8/16 °C | 8/17 °C |
ma | 7/17 °C | 7/18 °C |
di | 8/17 °C | 8/18 °C |
wo | 8/11 °C | 8/12 °C |
do | 6/14 °C | 6/15 °C |
vr | 8/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2394 m | 6/16 °C | 8/16 °C | 7/17 °C | 8/17 °C | 8/11 °C | 6/14 °C | 8/15 °C |
| Dal 1650 m | 6/17 °C | 8/17 °C | 7/18 °C | 8/18 °C | 8/12 °C | 6/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2547 m | Dal 1850 m |
|---|---|---|
za | 3/13 °C | 6/17 °C |
zo | 5/13 °C | 8/17 °C |
ma | 4/14 °C | 7/18 °C |
di | 5/14 °C | 8/18 °C |
wo | 1/8 °C | 8/12 °C |
do | 3/11 °C | 6/15 °C |
vr | 5/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2547 m | 3/13 °C | 5/13 °C | 4/14 °C | 5/14 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 1850 m | 6/17 °C | 8/17 °C | 7/18 °C | 8/18 °C | 8/12 °C | 6/15 °C | 8/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden


