Skiweer Thompson Okanagan
Weersverwachting in Thompson Okanagan voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in Thompson Okanagan voor 7 dagen
Weer Thompson Okanagan
Weer in Thompson Okanagan voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Thompson Okanagan voor 8 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Thompson Okanagan
- Thompson Okanagan – Beperken tot
Regionale districten:
Thompson Okanagan – Gaan naarBergketens:
1-8 van 8 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2082 m | Dal 1198 m |
|---|---|---|
do | -5/6 °C | -1/12 °C |
vr | -7/4 °C | -3/10 °C |
za | -6/2 °C | -2/8 °C |
zo | -8/6 °C | -4/12 °C |
ma | -7/8 °C | -3/14 °C |
di | -4/11 °C | 0/17 °C |
wo | -1/14 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2082 m | -5/6 °C | -7/4 °C | -6/2 °C | -8/6 °C | -7/8 °C | -4/11 °C | -1/14 °C |
| Dal 1198 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1915 m | Dal 1155 m |
|---|---|---|
do | -4/7 °C | -1/12 °C |
vr | -6/5 °C | -3/10 °C |
za | -5/2 °C | -2/8 °C |
zo | -7/7 °C | -4/12 °C |
ma | -6/9 °C | -3/14 °C |
di | -3/12 °C | 0/17 °C |
wo | 0/15 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1915 m | -4/7 °C | -6/5 °C | -5/2 °C | -7/7 °C | -6/9 °C | -3/12 °C | 0/15 °C |
| Dal 1155 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2193 m | Dal 1575 m |
|---|---|---|
do | -6/6 °C | -3/10 °C |
vr | -8/4 °C | -5/8 °C |
za | -7/2 °C | -4/2 °C |
zo | -9/6 °C | -6/10 °C |
ma | -8/8 °C | -5/12 °C |
di | -5/11 °C | -2/15 °C |
wo | -2/14 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2193 m | -6/6 °C | -8/4 °C | -7/2 °C | -9/6 °C | -8/8 °C | -5/11 °C | -2/14 °C |
| Dal 1575 m | -3/10 °C | -5/8 °C | -4/2 °C | -6/10 °C | -5/12 °C | -2/15 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 1228 m |
|---|---|---|
do | -2/11 °C | -1/12 °C |
vr | -4/9 °C | -3/10 °C |
za | -3/2 °C | -2/8 °C |
zo | -5/11 °C | -4/12 °C |
ma | -4/13 °C | -3/14 °C |
di | -1/16 °C | 0/17 °C |
wo | 2/19 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1440 m | -2/11 °C | -4/9 °C | -3/2 °C | -5/11 °C | -4/13 °C | -1/16 °C | 2/19 °C |
| Dal 1228 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1095 m |
|---|---|---|
do | -2/10 °C | -1/12 °C |
vr | -4/8 °C | -3/10 °C |
za | -3/2 °C | -2/8 °C |
zo | -5/10 °C | -4/12 °C |
ma | -4/12 °C | -3/14 °C |
di | -1/15 °C | 0/17 °C |
wo | 2/18 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1520 m | -2/10 °C | -4/8 °C | -3/2 °C | -5/10 °C | -4/12 °C | -1/15 °C | 2/18 °C |
| Dal 1095 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
do | -1/12 °C | -1/13 °C |
vr | -3/10 °C | -3/11 °C |
za | -2/8 °C | -2/9 °C |
zo | -4/12 °C | -4/13 °C |
ma | -3/14 °C | -3/15 °C |
di | 0/17 °C | 0/18 °C |
wo | 3/20 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1250 m | -1/12 °C | -3/10 °C | -2/8 °C | -4/12 °C | -3/14 °C | 0/17 °C | 3/20 °C |
| Dal 1000 m | -1/13 °C | -3/11 °C | -2/9 °C | -4/13 °C | -3/15 °C | 0/18 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3569 m | Dal 1046 m |
|---|---|---|
do | -11/-1 °C | -1/13 °C |
vr | -13/-3 °C | -3/11 °C |
za | -12/-5 °C | -2/9 °C |
zo | -14/-1 °C | -4/13 °C |
ma | -13/1 °C | -3/15 °C |
di | -10/4 °C | 0/18 °C |
wo | -7/7 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3569 m | -11/-1 °C | -13/-3 °C | -12/-5 °C | -14/-1 °C | -13/1 °C | -10/4 °C | -7/7 °C |
| Dal 1046 m | -1/13 °C | -3/11 °C | -2/9 °C | -4/13 °C | -3/15 °C | 0/18 °C | 3/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
do | -10/-1 °C | -3/7 °C |
vr | -11/-3 °C | -4/5 °C |
za | -14/-5 °C | -7/2 °C |
zo | -11/-4 °C | -4/2 °C |
ma | -13/0 °C | -6/8 °C |
di | -11/4 °C | -4/12 °C |
wo | -8/5 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2500 m | -10/-1 °C | -11/-3 °C | -14/-5 °C | -11/-4 °C | -13/0 °C | -11/4 °C | -8/5 °C |
| Dal 1600 m | -3/7 °C | -4/5 °C | -7/2 °C | -4/2 °C | -6/8 °C | -4/12 °C | -1/13 °C |
1-8 van 8 skigebieden


