Skiweer Thompson-Nicola
Weersverwachting in het regionaal district Thompson-Nicola voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Thompson-Nicola voor 7 dagen
Weer Thompson-Nicola
Weer in het regionaal district Thompson-Nicola voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Thompson-Nicola voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Thompson-Nicola
- Thompson-Nicola – Gaan naar
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2082 m | Dal 1198 m |
|---|---|---|
za | -8/1 °C | -4/7 °C |
zo | -5/6 °C | -1/12 °C |
ma | -4/8 °C | 0/14 °C |
di | -4/6 °C | 0/12 °C |
wo | -3/12 °C | 1/18 °C |
do | 0/13 °C | 4/19 °C |
vr | -1/12 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2082 m | -8/1 °C | -5/6 °C | -4/8 °C | -4/6 °C | -3/12 °C | 0/13 °C | -1/12 °C |
| Dal 1198 m | -4/7 °C | -1/12 °C | 0/14 °C | 0/12 °C | 1/18 °C | 4/19 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1520 m | Dal 1095 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/7 °C |
zo | -2/10 °C | -1/12 °C |
ma | -1/12 °C | 0/14 °C |
di | -1/10 °C | 0/12 °C |
wo | 0/16 °C | 1/18 °C |
do | 3/17 °C | 4/19 °C |
vr | 2/16 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1520 m | -5/2 °C | -2/10 °C | -1/12 °C | -1/10 °C | 0/16 °C | 3/17 °C | 2/16 °C |
| Dal 1095 m | -4/7 °C | -1/12 °C | 0/14 °C | 0/12 °C | 1/18 °C | 4/19 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1250 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
za | -4/2 °C | -4/8 °C |
zo | -1/12 °C | -1/13 °C |
ma | 0/14 °C | 0/15 °C |
di | 0/12 °C | 0/13 °C |
wo | 1/18 °C | 1/19 °C |
do | 4/19 °C | 4/20 °C |
vr | 3/18 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1250 m | -4/2 °C | -1/12 °C | 0/14 °C | 0/12 °C | 1/18 °C | 4/19 °C | 3/18 °C |
| Dal 1000 m | -4/8 °C | -1/13 °C | 0/15 °C | 0/13 °C | 1/19 °C | 4/20 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3569 m | Dal 1046 m |
|---|---|---|
za | -14/-6 °C | -4/8 °C |
zo | -11/-1 °C | -1/13 °C |
ma | -10/1 °C | 0/15 °C |
di | -10/-1 °C | 0/13 °C |
wo | -9/5 °C | 1/19 °C |
do | -6/6 °C | 4/20 °C |
vr | -7/5 °C | 3/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 3569 m | -14/-6 °C | -11/-1 °C | -10/1 °C | -10/-1 °C | -9/5 °C | -6/6 °C | -7/5 °C |
| Dal 1046 m | -4/8 °C | -1/13 °C | 0/15 °C | 0/13 °C | 1/19 °C | 4/20 °C | 3/19 °C |
1-4 van 4 skigebieden



