Skiweer Thunersee
Weersverwachting aan de Thunersee voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Thunersee voor 7 dagen
Weer Thunersee
Weer aan de Thunersee voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Thunersee voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Thunersee
- Thunersee – Gaan naar
Bergketens:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1460 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
zo | -6/12 °C | -1/12 °C |
ma | 0/11 °C | 4/11 °C |
di | 1/12 °C | 5/12 °C |
wo | 3/17 °C | 7/17 °C |
do | 6/21 °C | 9/21 °C |
vr | 10/23 °C | 12/23 °C |
za | 12/24 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1460 m | -6/12 °C | 0/11 °C | 1/12 °C | 3/17 °C | 6/21 °C | 10/23 °C | 12/24 °C |
| Dal 1070 m | -1/12 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 7/17 °C | 9/21 °C | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1945 m | Dal 1127 m |
|---|---|---|
zo | -8/8 °C | -2/12 °C |
ma | -2/8 °C | 3/11 °C |
di | -1/10 °C | 4/12 °C |
wo | 1/13 °C | 6/17 °C |
do | 4/18 °C | 8/21 °C |
vr | 8/20 °C | 11/23 °C |
za | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1945 m | -8/8 °C | -2/8 °C | -1/10 °C | 1/13 °C | 4/18 °C | 8/20 °C | 10/21 °C |
| Dal 1127 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 6/17 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1389 m | Dal 927 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | 0/14 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 4/12 °C | 6/14 °C |
wo | 6/17 °C | 8/19 °C |
do | 8/21 °C | 10/23 °C |
vr | 11/23 °C | 13/25 °C |
za | 12/24 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1389 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 6/17 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 12/24 °C |
| Dal 927 m | 0/14 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 10/23 °C | 13/25 °C | 14/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1152 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
zo | -2/12 °C | -2/13 °C |
ma | 3/11 °C | 3/12 °C |
di | 4/12 °C | 4/13 °C |
wo | 6/17 °C | 6/18 °C |
do | 8/21 °C | 8/22 °C |
vr | 11/23 °C | 11/24 °C |
za | 12/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1152 m | -2/12 °C | 3/11 °C | 4/12 °C | 6/17 °C | 8/21 °C | 11/23 °C | 12/24 °C |
| Dal 1102 m | -2/13 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 6/18 °C | 8/22 °C | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1107 m | Dal 1096 m |
|---|---|---|
zo | -2/13 °C | -2/13 °C |
ma | 3/12 °C | 3/12 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 6/18 °C | 6/18 °C |
do | 8/22 °C | 8/22 °C |
vr | 11/24 °C | 11/24 °C |
za | 12/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1107 m | -2/13 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 6/18 °C | 8/22 °C | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Dal 1096 m | -2/13 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 6/18 °C | 8/22 °C | 11/24 °C | 12/25 °C |
1-5 van 5 skigebieden



