Skiweer Emmentaler Alpen
Weersverwachting in de Emmentaler Alpen voor 22 Skigebieden - Weer in de bergen in de Emmentaler Alpen voor 7 dagen
Weer Emmentaler Alpen
Weer in de Emmentaler Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Emmentaler Alpen voor 22 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Emmentaler Alpen
- Emmentaler Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Kantons:
1-22 van 22 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2298 m | Dal 1110 m |
|---|---|---|
za | -9/2 °C | -2/6 °C |
zo | -8/8 °C | 0/11 °C |
ma | -4/2 °C | 5/9 °C |
di | -2/2 °C | 5/13 °C |
wo | -2/10 °C | 7/13 °C |
do | -2/14 °C | 7/17 °C |
vr | 0/15 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 2298 m | -9/2 °C | -8/8 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -2/10 °C | -2/14 °C | 0/15 °C |
| Dal 1110 m | -2/6 °C | 0/11 °C | 5/9 °C | 5/13 °C | 7/13 °C | 7/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1474 m | Dal 885 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | 1/9 °C |
zo | 0/11 °C | 3/16 °C |
ma | 3/8 °C | 6/13 °C |
di | 5/12 °C | 8/17 °C |
wo | 6/11 °C | 9/16 °C |
do | 7/13 °C | 10/18 °C |
vr | 9/15 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1474 m | -2/2 °C | 0/11 °C | 3/8 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 7/13 °C | 9/15 °C |
| Dal 885 m | 1/9 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1460 m | Dal 1070 m |
|---|---|---|
za | -6/8 °C | -2/8 °C |
zo | -4/13 °C | 0/13 °C |
ma | 1/11 °C | 5/11 °C |
di | 2/15 °C | 6/15 °C |
wo | 3/14 °C | 7/14 °C |
do | 4/18 °C | 7/18 °C |
vr | 7/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1460 m | -6/8 °C | -4/13 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 1070 m | -2/8 °C | 0/13 °C | 5/11 °C | 6/15 °C | 7/14 °C | 7/18 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1945 m | Dal 1127 m |
|---|---|---|
za | -8/2 °C | -3/8 °C |
zo | -6/9 °C | -1/13 °C |
ma | -1/9 °C | 4/11 °C |
di | 0/11 °C | 5/15 °C |
wo | 1/11 °C | 6/14 °C |
do | 2/15 °C | 6/18 °C |
vr | 5/17 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1945 m | -8/2 °C | -6/9 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 1/11 °C | 2/15 °C | 5/17 °C |
| Dal 1127 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1837 m | Dal 1355 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -4/4 °C |
zo | -3/8 °C | -2/9 °C |
ma | 2/6 °C | 3/7 °C |
di | 2/10 °C | 3/11 °C |
wo | 4/10 °C | 5/11 °C |
do | 4/14 °C | 5/15 °C |
vr | 8/16 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1837 m | -5/2 °C | -3/8 °C | 2/6 °C | 2/10 °C | 4/10 °C | 4/14 °C | 8/16 °C |
| Dal 1355 m | -4/4 °C | -2/9 °C | 3/7 °C | 3/11 °C | 5/11 °C | 5/15 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1365 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
za | -3/8 °C | -2/9 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1365 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 920 m | -2/9 °C | 0/14 °C | 5/12 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/19 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1481 m | Dal 1128 m |
|---|---|---|
za | -3/2 °C | -3/8 °C |
zo | -1/11 °C | -1/13 °C |
ma | 4/9 °C | 4/11 °C |
di | 5/13 °C | 5/15 °C |
wo | 6/12 °C | 6/14 °C |
do | 6/16 °C | 6/18 °C |
vr | 9/19 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1481 m | -3/2 °C | -1/11 °C | 4/9 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 6/16 °C | 9/19 °C |
| Dal 1128 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1378 m | Dal 1044 m |
|---|---|---|
za | -4/4 °C | -2/9 °C |
zo | -2/9 °C | 0/14 °C |
ma | 3/7 °C | 5/12 °C |
di | 3/11 °C | 6/16 °C |
wo | 5/11 °C | 7/15 °C |
do | 5/15 °C | 7/19 °C |
vr | 9/17 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1378 m | -4/4 °C | -2/9 °C | 3/7 °C | 3/11 °C | 5/11 °C | 5/15 °C | 9/17 °C |
| Dal 1044 m | -2/9 °C | 0/14 °C | 5/12 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/19 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1093 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
za | -3/9 °C | -2/10 °C |
zo | -1/14 °C | 0/15 °C |
ma | 4/12 °C | 5/13 °C |
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 9/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1093 m | -3/9 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 6/19 °C | 9/22 °C |
| Dal 940 m | -2/10 °C | 0/15 °C | 5/13 °C | 6/17 °C | 7/16 °C | 7/20 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1605 m | Dal 1291 m |
|---|---|---|
za | -7/2 °C | -3/8 °C |
zo | -5/12 °C | -1/13 °C |
ma | 0/11 °C | 4/11 °C |
di | 1/14 °C | 5/15 °C |
wo | 2/14 °C | 6/14 °C |
do | 3/18 °C | 6/18 °C |
vr | 6/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1605 m | -7/2 °C | -5/12 °C | 0/11 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 3/18 °C | 6/20 °C |
| Dal 1291 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1468 m | Dal 1133 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 3/9 °C | 4/11 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
wo | 6/12 °C | 7/14 °C |
do | 7/14 °C | 8/16 °C |
vr | 9/16 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1468 m | -2/2 °C | 0/12 °C | 3/9 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 7/14 °C | 9/16 °C |
| Dal 1133 m | -1/2 °C | 1/14 °C | 4/11 °C | 6/15 °C | 7/14 °C | 8/16 °C | 10/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1020 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
za | -1/8 °C | -1/11 °C |
zo | 1/15 °C | 1/16 °C |
ma | 5/12 °C | 6/14 °C |
di | 7/16 °C | 7/18 °C |
wo | 8/15 °C | 8/17 °C |
do | 8/17 °C | 8/21 °C |
vr | 11/19 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1020 m | -1/8 °C | 1/15 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 8/15 °C | 8/17 °C | 11/19 °C |
| Dal 720 m | -1/11 °C | 1/16 °C | 6/14 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1295 m | Dal 1025 m |
|---|---|---|
za | -4/2 °C | -2/7 °C |
zo | -1/9 °C | 0/13 °C |
ma | 2/9 °C | 4/11 °C |
di | 2/11 °C | 6/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/13 °C |
do | 6/14 °C | 6/19 °C |
vr | 6/15 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1295 m | -4/2 °C | -1/9 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 5/12 °C | 6/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 1025 m | -2/7 °C | 0/13 °C | 4/11 °C | 6/14 °C | 7/13 °C | 6/19 °C | 6/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1088 m | Dal 920 m |
|---|---|---|
za | -2/9 °C | -1/11 °C |
zo | 0/14 °C | 1/16 °C |
ma | 5/12 °C | 6/14 °C |
di | 6/16 °C | 7/18 °C |
wo | 7/15 °C | 8/17 °C |
do | 7/19 °C | 8/21 °C |
vr | 10/22 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1088 m | -2/9 °C | 0/14 °C | 5/12 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/19 °C | 10/22 °C |
| Dal 920 m | -1/11 °C | 1/16 °C | 6/14 °C | 7/18 °C | 8/17 °C | 8/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1184 m | Dal 1006 m |
|---|---|---|
za | -3/8 °C | -2/9 °C |
zo | -1/13 °C | 0/14 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 6/18 °C | 7/19 °C |
vr | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1184 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 1006 m | -2/9 °C | 0/14 °C | 5/12 °C | 6/16 °C | 7/15 °C | 7/19 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1091 m | Dal 1018 m |
|---|---|---|
za | 0/2 °C | 0/8 °C |
zo | 2/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/11 °C | 5/12 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
wo | 8/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/16 °C | 9/17 °C |
vr | 11/18 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1091 m | 0/2 °C | 2/14 °C | 5/11 °C | 7/15 °C | 8/14 °C | 9/16 °C | 11/18 °C |
| Dal 1018 m | 0/8 °C | 2/15 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 8/15 °C | 9/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 971 m | Dal 845 m |
|---|---|---|
za | 0/9 °C | 1/9 °C |
zo | 2/16 °C | 3/16 °C |
ma | 5/13 °C | 6/13 °C |
di | 7/17 °C | 8/17 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
do | 9/18 °C | 10/18 °C |
vr | 11/20 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 971 m | 0/9 °C | 2/16 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 8/16 °C | 9/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 845 m | 1/9 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1517 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
za | -5/2 °C | -5/2 °C |
zo | -4/13 °C | -4/14 °C |
ma | 0/11 °C | 0/12 °C |
di | 2/15 °C | 2/16 °C |
wo | 2/15 °C | 2/16 °C |
do | 2/19 °C | 2/20 °C |
vr | 4/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1517 m | -5/2 °C | -4/13 °C | 0/11 °C | 2/15 °C | 2/15 °C | 2/19 °C | 4/20 °C |
| Dal 1450 m | -5/2 °C | -4/14 °C | 0/12 °C | 2/16 °C | 2/16 °C | 2/20 °C | 4/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 946 m | Dal 838 m |
|---|---|---|
za | -2/7 °C | -1/8 °C |
zo | 0/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/11 °C | 5/12 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 7/13 °C | 8/14 °C |
do | 6/19 °C | 7/20 °C |
vr | 6/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 946 m | -2/7 °C | 0/13 °C | 4/11 °C | 6/14 °C | 7/13 °C | 6/19 °C | 6/21 °C |
| Dal 838 m | -1/8 °C | 1/14 °C | 5/12 °C | 7/15 °C | 8/14 °C | 7/20 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1152 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
za | -3/8 °C | -3/9 °C |
zo | -1/13 °C | -1/14 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 5/15 °C | 5/16 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
do | 6/18 °C | 6/19 °C |
vr | 9/21 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1152 m | -3/8 °C | -1/13 °C | 4/11 °C | 5/15 °C | 6/14 °C | 6/18 °C | 9/21 °C |
| Dal 1102 m | -3/9 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 6/19 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 697 m |
|---|---|---|
za | 1/9 °C | 1/9 °C |
zo | 3/16 °C | 3/16 °C |
ma | 6/13 °C | 6/13 °C |
di | 8/17 °C | 8/17 °C |
wo | 9/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/18 °C | 10/18 °C |
vr | 12/20 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 750 m | 1/9 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C |
| Dal 697 m | 1/9 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 9/16 °C | 10/18 °C | 12/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1107 m | Dal 1096 m |
|---|---|---|
za | -3/9 °C | -3/9 °C |
zo | -1/14 °C | -1/14 °C |
ma | 4/12 °C | 4/12 °C |
di | 5/16 °C | 5/16 °C |
wo | 6/15 °C | 6/15 °C |
do | 6/19 °C | 6/19 °C |
vr | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1107 m | -3/9 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 6/19 °C | 9/22 °C |
| Dal 1096 m | -3/9 °C | -1/14 °C | 4/12 °C | 5/16 °C | 6/15 °C | 6/19 °C | 9/22 °C |
1-22 van 22 skigebieden




