Skiweer Trøndelag
Weersverwachting in Trøndelag voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in Trøndelag voor 7 dagen
Weer Trøndelag
Weer in Trøndelag voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Trøndelag voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Trøndelag
- Trøndelag – Beperken tot
Provincies:
Dal:
Trøndelag – Gaan naarBergketen:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1330 m | Dal 585 m |
|---|---|---|
wo | -3/5 °C | 0/9 °C |
do | -2/2 °C | 1/7 °C |
vr | -3/6 °C | 0/10 °C |
za | -2/8 °C | 1/12 °C |
zo | 0/2 °C | 3/9 °C |
ma | -2/8 °C | 1/12 °C |
di | 2/10 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1330 m | -3/5 °C | -2/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/2 °C | -2/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 585 m | 0/9 °C | 1/7 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/9 °C | 1/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 659 m | Dal 198 m |
|---|---|---|
wo | 3/10 °C | 4/13 °C |
do | 3/6 °C | 4/9 °C |
vr | 5/8 °C | 6/11 °C |
za | 4/10 °C | 5/13 °C |
zo | 5/9 °C | 6/12 °C |
ma | 5/12 °C | 6/15 °C |
di | 6/14 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 659 m | 3/10 °C | 3/6 °C | 5/8 °C | 4/10 °C | 5/9 °C | 5/12 °C | 6/14 °C |
| Dal 198 m | 4/13 °C | 4/9 °C | 6/11 °C | 5/13 °C | 6/12 °C | 6/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 225 m |
|---|---|---|
wo | -2/9 °C | 1/13 °C |
do | 2/6 °C | 5/10 °C |
vr | 1/8 °C | 4/12 °C |
za | 1/7 °C | 4/11 °C |
zo | 4/10 °C | 7/14 °C |
ma | 3/13 °C | 6/17 °C |
di | 6/15 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 710 m | -2/9 °C | 2/6 °C | 1/8 °C | 1/7 °C | 4/10 °C | 3/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 225 m | 1/13 °C | 5/10 °C | 4/12 °C | 4/11 °C | 7/14 °C | 6/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 726 m | Dal 390 m |
|---|---|---|
wo | 1/9 °C | 3/11 °C |
do | 1/5 °C | 3/7 °C |
vr | 3/7 °C | 5/9 °C |
za | 2/9 °C | 4/11 °C |
zo | 3/8 °C | 5/10 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 4/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 726 m | 1/9 °C | 1/5 °C | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C |
| Dal 390 m | 3/11 °C | 3/7 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/10 °C | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 600 m | Dal 160 m |
|---|---|---|
wo | 2/12 °C | 5/13 °C |
do | 2/8 °C | 5/9 °C |
vr | 4/10 °C | 7/11 °C |
za | 3/12 °C | 6/13 °C |
zo | 4/11 °C | 7/12 °C |
ma | 4/14 °C | 7/15 °C |
di | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 600 m | 2/12 °C | 2/8 °C | 4/10 °C | 3/12 °C | 4/11 °C | 4/14 °C | 5/16 °C |
| Dal 160 m | 5/13 °C | 5/9 °C | 7/11 °C | 6/13 °C | 7/12 °C | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1068 m | Dal 714 m |
|---|---|---|
wo | -2/6 °C | 0/8 °C |
do | -1/2 °C | 1/6 °C |
vr | -2/7 °C | 0/9 °C |
za | -1/9 °C | 1/11 °C |
zo | 1/6 °C | 3/8 °C |
ma | -1/9 °C | 1/11 °C |
di | 3/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1068 m | -2/6 °C | -1/2 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/6 °C | -1/9 °C | 3/11 °C |
| Dal 714 m | 0/8 °C | 1/6 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 3/8 °C | 1/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 543 m | Dal 384 m |
|---|---|---|
wo | 1/9 °C | 3/11 °C |
do | 1/5 °C | 3/7 °C |
vr | 3/7 °C | 5/9 °C |
za | 2/9 °C | 4/11 °C |
zo | 3/8 °C | 5/10 °C |
ma | 3/11 °C | 5/13 °C |
di | 4/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 543 m | 1/9 °C | 1/5 °C | 3/7 °C | 2/9 °C | 3/8 °C | 3/11 °C | 4/13 °C |
| Dal 384 m | 3/11 °C | 3/7 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/10 °C | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 583 m | Dal 461 m |
|---|---|---|
wo | -1/10 °C | -1/11 °C |
do | 3/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/9 °C | 2/10 °C |
za | 2/8 °C | 2/9 °C |
zo | 5/11 °C | 5/12 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 583 m | -1/10 °C | 3/7 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/11 °C | 4/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 461 m | -1/11 °C | 3/8 °C | 2/10 °C | 2/9 °C | 5/12 °C | 4/15 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 383 m | Dal 244 m |
|---|---|---|
wo | 3/11 °C | 4/12 °C |
do | 3/7 °C | 4/8 °C |
vr | 5/9 °C | 6/10 °C |
za | 4/11 °C | 5/12 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 5/13 °C | 6/14 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 383 m | 3/11 °C | 3/7 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/10 °C | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 244 m | 4/12 °C | 4/8 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 776 m | Dal 589 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | 0/10 °C |
do | -1/2 °C | 1/2 °C |
vr | -1/7 °C | 1/9 °C |
za | -1/4 °C | 1/6 °C |
zo | -2/9 °C | 0/11 °C |
ma | -1/13 °C | 1/15 °C |
di | 2/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 776 m | -2/8 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -1/4 °C | -2/9 °C | -1/13 °C | 2/15 °C |
| Dal 589 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/9 °C | 1/6 °C | 0/11 °C | 1/15 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 397 m | Dal 223 m |
|---|---|---|
wo | 3/11 °C | 4/12 °C |
do | 3/7 °C | 4/8 °C |
vr | 5/9 °C | 6/10 °C |
za | 4/11 °C | 5/12 °C |
zo | 5/10 °C | 6/11 °C |
ma | 5/13 °C | 6/14 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 397 m | 3/11 °C | 3/7 °C | 5/9 °C | 4/11 °C | 5/10 °C | 5/13 °C | 6/15 °C |
| Dal 223 m | 4/12 °C | 4/8 °C | 6/10 °C | 5/12 °C | 6/11 °C | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 584 m | Dal 446 m |
|---|---|---|
wo | -1/10 °C | -1/11 °C |
do | 3/7 °C | 3/8 °C |
vr | 1/9 °C | 2/10 °C |
za | 2/8 °C | 2/9 °C |
zo | 5/11 °C | 5/12 °C |
ma | 4/14 °C | 4/15 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 584 m | -1/10 °C | 3/7 °C | 1/9 °C | 2/8 °C | 5/11 °C | 4/14 °C | 7/16 °C |
| Dal 446 m | -1/11 °C | 3/8 °C | 2/10 °C | 2/9 °C | 5/12 °C | 4/15 °C | 7/17 °C |
1-12 van 12 skigebieden



