Skiweer Värmland
Weersverwachting in de provincie Värmland (Värmlands län) voor 14 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Värmland (Värmlands län) voor 7 dagen
Weer Värmland
Weer in de provincie Värmland (Värmlands län) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Värmland (Värmlands län) voor 14 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Värmland
- Värmland – Gaan naar
Toeristische regio:
Streek:
1-14 van 14 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 567 m | Dal 152 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 4/13 °C |
za | 3/5 °C | 5/8 °C |
zo | 4/10 °C | 6/13 °C |
ma | 1/13 °C | 3/16 °C |
di | 6/14 °C | 8/17 °C |
wo | 8/13 °C | 10/16 °C |
do | 6/17 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 567 m | 2/10 °C | 3/5 °C | 4/10 °C | 1/13 °C | 6/14 °C | 8/13 °C | 6/17 °C |
| Dal 152 m | 4/13 °C | 5/8 °C | 6/13 °C | 3/16 °C | 8/17 °C | 10/16 °C | 8/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 542 m | Dal 403 m |
|---|---|---|
vr | 2/10 °C | 3/12 °C |
za | 3/5 °C | 4/7 °C |
zo | 4/10 °C | 5/12 °C |
ma | 1/13 °C | 2/15 °C |
di | 6/14 °C | 7/16 °C |
wo | 8/13 °C | 9/15 °C |
do | 6/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 542 m | 2/10 °C | 3/5 °C | 4/10 °C | 1/13 °C | 6/14 °C | 8/13 °C | 6/17 °C |
| Dal 403 m | 3/12 °C | 4/7 °C | 5/12 °C | 2/15 °C | 7/16 °C | 9/15 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 390 m | Dal 125 m |
|---|---|---|
vr | -1/13 °C | 1/15 °C |
za | 4/11 °C | 6/13 °C |
zo | 2/11 °C | 4/13 °C |
ma | 1/13 °C | 3/15 °C |
di | 4/11 °C | 6/13 °C |
wo | 6/15 °C | 8/17 °C |
do | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 390 m | -1/13 °C | 4/11 °C | 2/11 °C | 1/13 °C | 4/11 °C | 6/15 °C | 5/18 °C |
| Dal 125 m | 1/15 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 320 m | Dal 100 m |
|---|---|---|
vr | 3/10 °C | 4/12 °C |
za | 5/8 °C | 6/10 °C |
zo | 5/13 °C | 6/15 °C |
ma | 6/13 °C | 7/15 °C |
di | 6/12 °C | 7/14 °C |
wo | 5/16 °C | 6/18 °C |
do | 8/17 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 320 m | 3/10 °C | 5/8 °C | 5/13 °C | 6/13 °C | 6/12 °C | 5/16 °C | 8/17 °C |
| Dal 100 m | 4/12 °C | 6/10 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 7/14 °C | 6/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 268 m | Dal 161 m |
|---|---|---|
vr | 3/12 °C | 3/13 °C |
za | 4/7 °C | 4/8 °C |
zo | 5/12 °C | 5/13 °C |
ma | 2/15 °C | 2/16 °C |
di | 7/16 °C | 7/17 °C |
wo | 9/15 °C | 9/16 °C |
do | 7/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 268 m | 3/12 °C | 4/7 °C | 5/12 °C | 2/15 °C | 7/16 °C | 9/15 °C | 7/19 °C |
| Dal 161 m | 3/13 °C | 4/8 °C | 5/13 °C | 2/16 °C | 7/17 °C | 9/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 270 m | Dal 187 m |
|---|---|---|
vr | 0/14 °C | 0/15 °C |
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 270 m | 0/14 °C | 5/12 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 187 m | 0/15 °C | 5/13 °C | 3/13 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 126 m | Dal 66 m |
|---|---|---|
vr | 0/14 °C | 0/15 °C |
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 126 m | 0/14 °C | 5/12 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 66 m | 0/15 °C | 5/13 °C | 3/13 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 140 m | Dal 75 m |
|---|---|---|
vr | 1/15 °C | 1/16 °C |
za | 6/13 °C | 6/14 °C |
zo | 4/13 °C | 4/14 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 8/17 °C | 8/18 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 140 m | 1/15 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 75 m | 1/16 °C | 6/14 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 8/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 224 m | Dal 137 m |
|---|---|---|
vr | 0/14 °C | 0/15 °C |
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 224 m | 0/14 °C | 5/12 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 137 m | 0/15 °C | 5/13 °C | 3/13 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 205 m | Dal 100 m |
|---|---|---|
vr | 0/14 °C | 0/15 °C |
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 205 m | 0/14 °C | 5/12 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 100 m | 0/15 °C | 5/13 °C | 3/13 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 367 m | Dal 287 m |
|---|---|---|
vr | 0/14 °C | 0/15 °C |
za | 5/12 °C | 5/13 °C |
zo | 3/12 °C | 3/13 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 367 m | 0/14 °C | 5/12 °C | 3/12 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 7/16 °C | 6/19 °C |
| Dal 287 m | 0/15 °C | 5/13 °C | 3/13 °C | 2/15 °C | 5/13 °C | 7/17 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 179 m | Dal 134 m |
|---|---|---|
vr | 1/15 °C | 1/16 °C |
za | 6/13 °C | 6/14 °C |
zo | 4/13 °C | 4/14 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 8/17 °C | 8/18 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 179 m | 1/15 °C | 6/13 °C | 4/13 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 8/17 °C | 7/20 °C |
| Dal 134 m | 1/16 °C | 6/14 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 8/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 96 m | Dal 62 m |
|---|---|---|
vr | 1/16 °C | 1/16 °C |
za | 6/14 °C | 6/14 °C |
zo | 4/14 °C | 4/14 °C |
ma | 3/16 °C | 3/16 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 8/18 °C | 8/18 °C |
do | 7/21 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 96 m | 1/16 °C | 6/14 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 8/18 °C | 7/21 °C |
| Dal 62 m | 1/16 °C | 6/14 °C | 4/14 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 8/18 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 630 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
vr | 1/10 °C | 2/10 °C |
za | 2/5 °C | 3/5 °C |
zo | 3/10 °C | 4/10 °C |
ma | 0/13 °C | 1/13 °C |
di | 5/14 °C | 6/14 °C |
wo | 7/13 °C | 8/13 °C |
do | 5/17 °C | 6/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 630 m | 1/10 °C | 2/5 °C | 3/10 °C | 0/13 °C | 5/14 °C | 7/13 °C | 5/17 °C |
| Dal 590 m | 2/10 °C | 3/5 °C | 4/10 °C | 1/13 °C | 6/14 °C | 8/13 °C | 6/17 °C |
1-14 van 14 skigebieden


