Skiweer Valga
Weersverwachting in het district Valga voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Valga voor 7 dagen
Weer Valga
Weer in het district Valga voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Valga voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Valga
- Valga – Gaan naar
Streek:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 200 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
wo | 7/17 °C | 8/18 °C |
do | 4/17 °C | 5/18 °C |
vr | 6/19 °C | 7/20 °C |
za | 10/18 °C | 11/19 °C |
zo | 8/23 °C | 9/24 °C |
ma | 9/21 °C | 10/22 °C |
di | 11/27 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 200 m | 7/17 °C | 4/17 °C | 6/19 °C | 10/18 °C | 8/23 °C | 9/21 °C | 11/27 °C |
| Dal 130 m | 8/18 °C | 5/18 °C | 7/20 °C | 11/19 °C | 9/24 °C | 10/22 °C | 12/28 °C |
| Weer in skigebied | Berg 217 m | Dal 163 m |
|---|---|---|
wo | 7/17 °C | 8/17 °C |
do | 4/17 °C | 5/17 °C |
vr | 6/19 °C | 7/19 °C |
za | 10/18 °C | 11/18 °C |
zo | 8/23 °C | 9/23 °C |
ma | 9/21 °C | 10/21 °C |
di | 11/27 °C | 12/27 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 217 m | 7/17 °C | 4/17 °C | 6/19 °C | 10/18 °C | 8/23 °C | 9/21 °C | 11/27 °C |
| Dal 163 m | 8/17 °C | 5/17 °C | 7/19 °C | 11/18 °C | 9/23 °C | 10/21 °C | 12/27 °C |
1-2 van 2 skigebieden


