Skiweer Vanoise
Weersverwachting in het Nationaal Park Vanoise voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in het Nationaal Park Vanoise voor 7 dagen
Weer Vanoise
Weer in het Nationaal Park Vanoise voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Nationaal Park Vanoise voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vanoise
- Vanoise – Gaan naar
Toeristische regio's:
Departement:
Arrondissementen:
Bergketens:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3456 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
di | -11/-9 °C | 0/10 °C |
wo | -9/-6 °C | -1/11 °C |
do | -11/-9 °C | -1/2 °C |
vr | -12/-12 °C | -2/2 °C |
za | -14/-10 °C | -3/2 °C |
zo | -9/-6 °C | -3/11 °C |
ma | -5/-3 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3456 m | -11/-9 °C | -9/-6 °C | -11/-9 °C | -12/-12 °C | -14/-10 °C | -9/-6 °C | -5/-3 °C |
| Dal 1550 m | 0/10 °C | -1/11 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/11 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3230 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
di | -10/3 °C | 1/12 °C |
wo | -8/-1 °C | 0/13 °C |
do | -13/-5 °C | 0/8 °C |
vr | -14/-8 °C | -1/2 °C |
za | -15/-3 °C | -2/9 °C |
zo | -9/-2 °C | -2/13 °C |
ma | -8/0 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3230 m | -10/3 °C | -8/-1 °C | -13/-5 °C | -14/-8 °C | -15/-3 °C | -9/-2 °C | -8/0 °C |
| Dal 1100 m | 1/12 °C | 0/13 °C | 0/8 °C | -1/2 °C | -2/9 °C | -2/13 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3167 m | Dal 1207 m |
|---|---|---|
di | -11/-7 °C | 5/12 °C |
wo | -9/-4 °C | 5/13 °C |
do | -11/-7 °C | 1/6 °C |
vr | -12/-10 °C | 1/2 °C |
za | -14/-8 °C | 1/8 °C |
zo | -9/-4 °C | 1/13 °C |
ma | -5/-1 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3167 m | -11/-7 °C | -9/-4 °C | -11/-7 °C | -12/-10 °C | -14/-8 °C | -9/-4 °C | -5/-1 °C |
| Dal 1207 m | 5/12 °C | 5/13 °C | 1/6 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/13 °C | 4/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1190 m |
|---|---|---|
di | -10/-5 °C | 3/7 °C |
wo | -8/-2 °C | 3/12 °C |
do | -10/-5 °C | 3/7 °C |
vr | -11/-8 °C | 1/5 °C |
za | -13/-6 °C | -1/7 °C |
zo | -8/-2 °C | -1/12 °C |
ma | -4/1 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2800 m | -10/-5 °C | -8/-2 °C | -10/-5 °C | -11/-8 °C | -13/-6 °C | -8/-2 °C | -4/1 °C |
| Dal 1190 m | 3/7 °C | 3/12 °C | 3/7 °C | 1/5 °C | -1/7 °C | -1/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3226 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
di | -11/-7 °C | 1/12 °C |
wo | -9/-4 °C | 0/13 °C |
do | -11/-7 °C | 0/8 °C |
vr | -12/-10 °C | -1/6 °C |
za | -14/-8 °C | -2/9 °C |
zo | -9/-4 °C | -2/13 °C |
ma | -5/-1 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 3226 m | -11/-7 °C | -9/-4 °C | -11/-7 °C | -12/-10 °C | -14/-8 °C | -9/-4 °C | -5/-1 °C |
| Dal 1200 m | 1/12 °C | 0/13 °C | 0/8 °C | -1/6 °C | -2/9 °C | -2/13 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
di | -6/2 °C | 1/12 °C |
wo | -7/3 °C | 0/13 °C |
do | -7/-2 °C | 0/8 °C |
vr | -8/-4 °C | -1/2 °C |
za | -9/-1 °C | -2/9 °C |
zo | -9/3 °C | -2/13 °C |
ma | -6/8 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2800 m | -6/2 °C | -7/3 °C | -7/-2 °C | -8/-4 °C | -9/-1 °C | -9/3 °C | -6/8 °C |
| Dal 1300 m | 1/12 °C | 0/13 °C | 0/8 °C | -1/2 °C | -2/9 °C | -2/13 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2746 m | Dal 1352 m |
|---|---|---|
di | -5/2 °C | 1/12 °C |
wo | -6/3 °C | 0/13 °C |
do | -6/-2 °C | 0/8 °C |
vr | -7/-4 °C | -1/2 °C |
za | -8/-1 °C | -2/9 °C |
zo | -8/3 °C | -2/13 °C |
ma | -5/8 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2746 m | -5/2 °C | -6/3 °C | -6/-2 °C | -7/-4 °C | -8/-1 °C | -8/3 °C | -5/8 °C |
| Dal 1352 m | 1/12 °C | 0/13 °C | 0/8 °C | -1/2 °C | -2/9 °C | -2/13 °C | 1/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2705 m | Dal 1530 m |
|---|---|---|
di | -5/2 °C | 0/11 °C |
wo | -6/3 °C | -1/12 °C |
do | -6/-2 °C | -1/2 °C |
vr | -7/-4 °C | -2/2 °C |
za | -8/-1 °C | -3/2 °C |
zo | -8/3 °C | -3/12 °C |
ma | -5/8 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2705 m | -5/2 °C | -6/3 °C | -6/-2 °C | -7/-4 °C | -8/-1 °C | -8/3 °C | -5/8 °C |
| Dal 1530 m | 0/11 °C | -1/12 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/12 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2620 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
di | -5/4 °C | 0/10 °C |
wo | -6/5 °C | -1/11 °C |
do | -6/0 °C | -1/2 °C |
vr | -7/-2 °C | -2/2 °C |
za | -8/1 °C | -3/2 °C |
zo | -8/5 °C | -3/11 °C |
ma | -5/10 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2620 m | -5/4 °C | -6/5 °C | -6/0 °C | -7/-2 °C | -8/1 °C | -8/5 °C | -5/10 °C |
| Dal 1550 m | 0/10 °C | -1/11 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/11 °C | 0/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2355 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
di | -5/4 °C | 0/11 °C |
wo | -6/5 °C | -1/12 °C |
do | -6/0 °C | -1/2 °C |
vr | -7/-2 °C | -2/2 °C |
za | -8/1 °C | -3/8 °C |
zo | -8/5 °C | -3/12 °C |
ma | -5/10 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2355 m | -5/4 °C | -6/5 °C | -6/0 °C | -7/-2 °C | -8/1 °C | -8/5 °C | -5/10 °C |
| Dal 1410 m | 0/11 °C | -1/12 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -3/8 °C | -3/12 °C | 0/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2947 m | Dal 1797 m |
|---|---|---|
di | -11/-7 °C | -2/8 °C |
wo | -9/-4 °C | -3/9 °C |
do | -11/-7 °C | -3/2 °C |
vr | -12/-10 °C | -4/2 °C |
za | -14/-8 °C | -5/2 °C |
zo | -9/-4 °C | -5/9 °C |
ma | -5/-1 °C | -2/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2947 m | -11/-7 °C | -9/-4 °C | -11/-7 °C | -12/-10 °C | -14/-8 °C | -9/-4 °C | -5/-1 °C |
| Dal 1797 m | -2/8 °C | -3/9 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/9 °C | -2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1842 m | Dal 1706 m |
|---|---|---|
di | -2/8 °C | -1/9 °C |
wo | -3/9 °C | -2/10 °C |
do | -3/2 °C | -2/2 °C |
vr | -4/2 °C | -3/2 °C |
za | -5/2 °C | -4/2 °C |
zo | -5/9 °C | -4/10 °C |
ma | -2/14 °C | -1/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1842 m | -2/8 °C | -3/9 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -5/2 °C | -5/9 °C | -2/14 °C |
| Dal 1706 m | -1/9 °C | -2/10 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -4/2 °C | -4/10 °C | -1/15 °C |
1-12 van 12 skigebieden



