Skiweer Vemdalen
Weersverwachting in Vemdalen voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Vemdalen voor 7 dagen
Weer Vemdalen
Weer in Vemdalen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Vemdalen voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vemdalen
- Vemdalen – Gaan naar
Overige:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 946 m | Dal 592 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 946 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 592 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 875 m | Dal 448 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 875 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 448 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 946 m | Dal 506 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 1/12 °C |
zo | -1/8 °C | 1/11 °C |
ma | -1/9 °C | 1/12 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
wo | 2/13 °C | 4/16 °C |
do | 3/13 °C | 5/16 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 946 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 506 m | 1/12 °C | 1/11 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 4/16 °C | 5/16 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 903 m | Dal 726 m |
|---|---|---|
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | -1/8 °C | 0/9 °C |
ma | -1/9 °C | 0/10 °C |
di | 1/11 °C | 2/12 °C |
wo | 2/13 °C | 3/14 °C |
do | 3/13 °C | 4/14 °C |
vr | 7/16 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 903 m | -1/9 °C | -1/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 2/13 °C | 3/13 °C | 7/16 °C |
| Dal 726 m | 0/10 °C | 0/9 °C | 0/10 °C | 2/12 °C | 3/14 °C | 4/14 °C | 8/17 °C |
1-4 van 4 skigebieden



