Skiweer Vercelli
Weersverwachting in de provincie Vercelli voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Vercelli voor 7 dagen
Weer Vercelli
Weer in de provincie Vercelli voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Vercelli voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vercelli
- Vercelli – Gaan naar
Dal:
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3275 m | Dal 1212 m |
|---|---|---|
do | -11/-8 °C | 2/12 °C |
vr | -12/-10 °C | 1/9 °C |
za | -14/-9 °C | 0/11 °C |
zo | -10/-5 °C | 0/13 °C |
ma | -7/-3 °C | 5/14 °C |
di | -4/-1 °C | 5/17 °C |
wo | -2/0 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3275 m | -11/-8 °C | -12/-10 °C | -14/-9 °C | -10/-5 °C | -7/-3 °C | -4/-1 °C | -2/0 °C |
| Dal 1212 m | 2/12 °C | 1/9 °C | 0/11 °C | 0/13 °C | 5/14 °C | 5/17 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1739 m | Dal 682 m |
|---|---|---|
do | -1/8 °C | 3/14 °C |
vr | -2/2 °C | 2/11 °C |
za | -3/2 °C | 1/13 °C |
zo | -3/9 °C | 1/15 °C |
ma | 2/10 °C | 6/16 °C |
di | 2/13 °C | 6/19 °C |
wo | 4/16 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1739 m | -1/8 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | -3/9 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 682 m | 3/14 °C | 2/11 °C | 1/13 °C | 1/15 °C | 6/16 °C | 6/19 °C | 8/22 °C |
1-2 van 2 skigebieden


